Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WAR w Rosji

15 postów w tym temacie

No, myślę, że po wypuszczeniu tego produktu na rynek rosyjski liczba graczy bardzo się zmieni... Mam nadzieję, że w końcu pojawi się jakiś tytuł, który zmiecie WoW-a. WAR raczej nim nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że autor tego newsa "zapomniał" dopisać, że abonament dla Rosjan wynosi (w przeliczeniu na polskie złote) ok. 30 zł. miesięcznie. U nas jak startował Age of Conan to CDP chwaliło się tymi 30 zł. za abonament jakby cudu dokonało. Widać teraz, że to żadne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zostawiłem ''Tą-Drugą-Grę'' dla WARa, pograłem 4 miesiące i zaobserwowałem ogromne wyludnienie. WAR jest z pewnością ciekawą grą, ale niestety z ''Tą-Drugą-Grą'' nie ma szans - populacja serverów bardzo wpływa na rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czekaj na Guild Wars 2 ;d

Ja uważam, że skoro gra nie cieszy się zbyt dużą popularnością na świecie, to Rosja na pewno nie będzie żyłą złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 11:38, fearlord napisał:

To czekaj na Guild Wars 2 ;d


Buehehe jeden z najlepszych żartów jaki ostatnio przeczytałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Guild Wars 2 zmiecie WoW''a jest bardzo prawdopodobne. Z pewnością GW2 zakupi większość fanów GW czyli bardzo dużo ludzi. Poza tym to będzie MMORPG, a nie CORPG więc szanse są wręcz olbrzymie. No nic pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz jak zmiecie WOWa to będzie coś z Blizzarda ;) WOW będzie sobie umierał śmiercią naturalną, czyli kilka lat, w międzyczasie na rynek wypuszczą swoją kolejną propozycję w temacie MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem jakiej nowej rzeszy subskrybentow - chyba garstki subskrybentow
gracze z rosji graja juz w WARa od poczatku
niech sie wezma za przebudowanie tego nedznego RvR bo na koncu nie czeka nic poza nudna farma

a odnosnie GW2 to tez bym sie nie cieszyl - to NC Soft
a NC Soft to boty i czity

a blizzard to blizzard - to firma robiaca gry dla mas i pewnie odniesie sukces

i niestety dla gracza ktory chicialby cos wiecej nie zapowiada sie narazie nic
moze poza vapoware typu DFO - ale obawiam sie ze to bedzie kolejna lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że lubię WAR, to jednak nie oszukujmy się WoW''a nie pokona nic póki sam się nie wykrwawi, to są mmo konkurencja wśród nich rządzi się nieco innymi prawami i choćby gra mmo(jakakolwiek) była i 10x lepsza od WoW''a to to niczego nie zmieni póki wow się nie zestarzeje naprawde mocno. A co do samego newsa to wątpie, że jakoś strasznie dużo ludzi przybędzie bo Rosja mimo, że kraj duży to większość społeczeństwa raczej pieniędzmi na lewo i prawo nie szasta a trzeba wziąć pod uwagę jeszcze inne czynniki.

@broo

Farma to esencja niemal każdego nowego mmo więc jak chcesz czegoś więcej to odstaw ten gatunek na pólkę albo zagraj w takie mniej popularne to może znajdziesz coś dla siebie, ewentualnie w EVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować