Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamieszanie wokół platform ME 2

35 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 23:31, Arhont napisał:

Dokładnie. Liczy sie jedynie by było na PC. Jedynka była.....nie jestem w stanie opisać
moje emocje związane z tą grą ^^ Boska poprostu...no dobra bez przesad,świetna jest

Krótkie trochę Mass Effect było, ale za to właśnie jakie emocje dawało! ^^
Te dialogi, fabuła, walka i muzyka, pięknie, a szczególnie cut-scenki czy moralne wybory. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że na xboxa Mass effect z wszystkimi achivementami to wręcz przesada :] Szczególnie achivementy w stylu przejdź 75% zadań pobocznych z daną postacią. Na to trzeba grać z 3 razy ;] Ja właśnie nabijam wszystko w ME a na drugą część czekam z wytęsknieniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:35, Kalejdoskop86 napisał:

Krótkie trochę Mass Effect było, ale za to właśnie jakie emocje dawało! ^^
Te dialogi, fabuła, walka i muzyka, pięknie, a szczególnie cut-scenki czy moralne wybory.
:]


Cut-scenki... Tu się zgodzę. Rewelacynie zrealizowane. Fabuła...nic nadzwyczajnego, ale była ciekawa. Muzyka-rzeczywiście dobra. Co do moralnych wyborów, dialogów i systemu walki - chyba graliśmy w inne gry, gdyż na tym polu ME niestety koszmarnie kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamierzają wydać Mass Effect 2 na PS3 to powinni również wydać ta tą platformę jedynkę. Bo co za sens ma gra dla kogoś kto nie grał w jedynkę a zamierza pograć w dwójkę. A jak każdy wie 2 będzie bespośrednią kontynuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:56, Principes napisał:

Cut-scenki... Tu się zgodzę. Rewelacynie zrealizowane. Fabuła...nic nadzwyczajnego, ale
była ciekawa. Muzyka-rzeczywiście dobra. Co do moralnych wyborów, dialogów i systemu
walki - chyba graliśmy w inne gry, gdyż na tym polu ME niestety koszmarnie kuleje.

Moralne wybory złe? A chociażby ten,

Spoiler

kiedy trzeba uratować jedną z osób, która by pomogła w pokonaniu przeciwnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 czekam z niecierpliwością, chodz trzeba jeszcze będzie poczekać. Multi w ME2 było by super, żeby w galaktyce z żywymi graczami pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie obawiam o przyszłość Mass Effecta 2 na PC,
w dodatku gdy pojawiają się takie stwierdzenia.

Jednak ME 2 to troche odległa przyszłość
i warto skupić się nad tym co nieodległe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi bez różnicy czy pogram w to na kompie czy na xboxie. Jeśli ME2 pojawi się najpierw na xoboxa a później na PC, tak jak pierwsza część, to z pewnością zagram na Xsie. Wątpię żeby gra pojawiła się na PS3. ME to świetna gra i wątpię żeby M$ dał ją sobie odebrać. Microsoft jak na razie skutecznie broni swoich exkluziwów, a Sony nawet nie stara się ich zdobyć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi bez różnicy czy pogram w to na kompie czy na xboxie. Jeśli ME2 pojawi się najpierw na xoboxa a później na PC, tak jak pierwsza część, to z pewnością zagram na Xsie. Wątpię żeby gra pojawiła się na PS3. ME to świetna gra i wątpię żeby M$ dał ją sobie odebrać. Microsoft jak na razie skutecznie broni swoich exkluziwów, a Sony nawet nie stara się ich zdobyć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:56, Principes napisał:

Cut-scenki... Tu się zgodzę. Rewelacynie zrealizowane. Fabuła...nic nadzwyczajnego, ale
była ciekawa. Muzyka-rzeczywiście dobra. Co do moralnych wyborów, dialogów i systemu
walki - chyba graliśmy w inne gry, gdyż na tym polu ME niestety koszmarnie kuleje.



Zawsze znajdzie się ktoś kto nawet na świetne elementy gry będzie narzekać. Otóż podaj mi przykład RPG, w którym masz lepszy system walki niż w ME. Moralne wybory są słabe? Więc podaj mi mistrzu chociaż dwa przykłady jak powinny wyglądać prawdziwe moralne wybory. Wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, tylko nie wiem jak musiała by wyglądać ta gra żeby cię zadowolić... Według mnie to jeden z najlepszych RPG. A grałem w wiele RPG-ów, i uważam, że klimat w ME jest mistrzowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:10, bartek1392 napisał:

Zawsze znajdzie się ktoś kto nawet na świetne elementy gry będzie narzekać. Otóż podaj
mi przykład RPG, w którym masz lepszy system walki niż w ME.


KotOR, King''s Bounty, Wiedźmin...

Dnia 07.02.2009 o 17:10, bartek1392 napisał:

Moralne wybory są słabe?
Więc podaj mi mistrzu chociaż dwa przykłady jak powinny wyglądać prawdziwe moralne wybory.


Z pierwszego KotORa - sąd Sunry''ego.
Z Wiedźmina - choćby głupie pozostawienie (lub nie) Wiewiórek przy życiu w pierwszym akcie.
Dokładniej chodzi o wybory moralne, w których nie ma wyraźnego rozwiązania czarne-białe.

Dnia 07.02.2009 o 17:10, bartek1392 napisał:

Wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania, tylko nie wiem jak musiała by wyglądać ta
gra żeby cię zadowolić...


Cóż, mi osobiście podobały się dialogi w ME. Również uważam, że klimat jest bardzo dobry. Ale dalej ta gra jest zbyt prosta i płytka, żeby ją nazywać jednym z najlepszych erpegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 i co dalej? To pytanie zapewne będzie spędzać sen z powiek fanów pierwszej części jeszcze przez kilka(naście?) tygodni. Jak zwykle w takich sytuacjach radzimy uzbroić się w cierpliwość.

Jak ktoś jest fanem pierwszej części - znaczy że w nią grał, więc mu po prostu zwisa i powiewa, na jakie platformy oprócz dotychczasowych ukaże się kolejna część. Bo że ukaże się na dotychczasowe - to jest pewne. Więc ten "fan" zagra tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 część się nie pojawi na PS3 więc nie podniecajcie się. Akurat w tym przypadku nie ma schematu że skoro wypuszczają dwójkę na np. ps3 to od razu musi być jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 na 99% nie wyjdzie. To już mówił kiedyś Ray Muzyka. Mówił także, że zastanawiają się nad wersją na konsolkę Nintendo - Dual Screen. Wersja ta miałaby być "luźno" związana z pozostałymi wersjami.
Tak więc ME2 pewnie wyjdzie na: PC, Xbox360, NDS.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować