Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Survival Pack darmowy

25 postów w tym temacie

Pepsi, FAIL ze screenem ;)
Ale dobrze że darmowy, tylko ciekawe kiedy wydzadzą bo znamy dotrzymywanie terminów Valve ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suuper że nie trzeba płacić :)
ale nawet gdyby trzeba było zapłacić dajmy na to 9.99 ojro to i tak bym kupił :)

Pepsi czemu screen z bety? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończą wszelkie niedopowiedzenia w oświadczeniu prasowym; w tym wypadku sam po przeczytaniu oryginału miałem wątpliwości co do sensu wypowiedzi, ale szczęśliwie Gabe wszystko sprostował. Inna sprawa, że do wydania jeszcze pewnie szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyjdzie dodatek, to na pewno wrócę do gry. Znudziło mi się latanie na tych samych mapach i chowanie się w tych samych szafach (gram tylko na extreme ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dodatku ten news to pewnie ze zdjecia Wilczyna stwierdzony. ;) Ale mysle ze to nie byl fotomontaz i dodatek bedzie darmowy. A screeny z bety jakos czesto sie pojawiaja przy newsach/recenzjach, nawet PSX dalo takie screeny. Dziwne, beta pod wzgledem designu postaci IMO ssala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, dac zaitsevowi napisac newsa z jakze blyskotliwym dowcipasem "pecetowcy drapią się po głowie", aby potem napisac nowego newsa jako sprostowanie poprzedniego.
Czekam na nastepne "niusy", jak np. "Valve zapowiedzialo dodatkowe przedmioty dla Szpiega w Team Fortress 2, pecetowcy drapia sie po glowie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... ja się nie drapię po głowie tylko delektuję grą w TF2 :) Akurat następny dodatek (czyli scout) może być płatny(chociaż wiadomo, że będzie za free)...na mapach na których przeważnie gram już Heavy ze swoim sandwichem jest bardziej przydatny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto choć prze chwile miał wątpliwości czy Valve wyda DLC za darmo na PC jest po prostu kompletnie niedoinformowany… Wspominałem już w poprzednim news-ie Gabe zawsze mówi, że pececiarze takie rzeczy będą otrzymywali za darmo…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy naprawdę tak trudno dać jakiegoś aktualnego screena?, przez takie coś widać waszą "rzetelność"
Pozatym to co to za tekst do czytleników Zaitsev?, takie epitety to mogą sobie gówniarze w piaskownicy wymieniać, a domagam sie odrobiny szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 02:19, Zaitsev napisał:

Przeżywacie tego screena jakby wam pół rodziny wymordowali...


Nie pół, ale całą: Billa, Francisa, Louisa, Zoey, Witcha, Boomera, Smokera, Huntera i Tanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PC to ameryki nikt nie odkrył :E Niestety to jest efekt konsolowienia wszystkich gier ;( (mam na myśli te wszystkie płatne DLC itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować