Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Fotografia cyfrowa - zdjęcia, aparaty, porady

7885 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2006 o 14:57, Narrenturm napisał:

zastanawiam się co kupić: Sony DSC-P200, Canon PowerShot A610, Sony DSC-T5 - ich ceny są dość
porównywalne, tylko nie mam większej ilości opinii o jednym i drugim modelu sony, jak by ktoś
mógł doradzić, był bym wdzięczny


Ja z tej trójki polecałbym Canona. Model A610 to jeden z najlepszych, jeżeli nienajlepszy ze wszystkich kompaktów. Więc ja bym skłaniał się właśnie do tego aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 14:49, Golem napisał:

Ja z tej trójki polecałbym Canona. Model A610 to jeden z najlepszych, jeżeli nienajlepszy ze
wszystkich kompaktów. Więc ja bym skłaniał się właśnie do tego aparatu.


hmm, a coś o tych SONY to by się dało powiedzieć?
Sony DSC-P200 i Sony DSC-T5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 00:40, libero85 napisał:

A Memory Stick juz potanialo ? Bo kupowanie taniego kompaktu zeby potem kupic droga karte jest
chyba bezsensu.


nie pytam się o ceny pamięci tylko o różnice pomiędzy aparatami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz "zastanawiam sie co kupic" To sie pytam i jednoczesnie cos ci sugeruje.
Ale wlasnie zobaczylem ze jednak ceny polecialy.

roznice mozesz sprawdzic w tabelkach , od siebie dodam ze mialem doczynienia z wieloma canonami od a d g i jakimis kompaktowymi sonny , i canony jakos mi sie latwiej uzytkowalo.

Watpie by jednak byly jakies znaczne roznice miedzy aparatami obu firm w podobnej cenie , wybor podyktowany bedzie raczej sympatiami i przekonaniam co do firmy a nie modelu.

Jednym slowem Wsio to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zdjęcia robione 2 dni temu, na rodzinnej imprezie (a więc nie było szansy, ani ochoty żeby coś poustawiać). No napewno nie są to dzieła sztuki, ale wydaje mi się, że wyszły całkiem fajnie. W sumie sprawdzałem jak działa supermakro wraz z błyskiem, a efekt możecie ocenić sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 14:49, Golem napisał:

> zastanawiam się co kupić: Sony DSC-P200, Canon PowerShot A610, Sony DSC-T5 - ich ceny
są dość
> porównywalne, tylko nie mam większej ilości opinii o jednym i drugim modelu sony, jak
by ktoś
> mógł doradzić, był bym wdzięczny

Ja z tej trójki polecałbym Canona. Model A610 to jeden z najlepszych, jeżeli nienajlepszy ze
wszystkich kompaktów. Więc ja bym skłaniał się właśnie do tego aparatu.

Potwierdzam ! :) Też mam Canona 610 - Wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:34, buras napisał:

yep ... moja cioteczka, z mojego z reszta zachwalania ten jej zakup wyniknal :D


to przyślij mi kilka fotek, lub wrzuć cosik na forum :) rainmar@op.pl bo chciałbym zobaczyć i porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, jak tylko go od niej wycyganie :D, zdziwi sie pewnie, ze swojego S1 IS nie chce uzywac ... tylko ostrzegam, pojade do niej dopiero na dlugi weekend w maju, bo mieszka ponad 300 kilosow odemnie ...
Na szybko, jesli chodzi o fotki polecic moge tylko tyle:
http://www.imaging-resource.com/PRODS/A610/A610A.HTM#test - najlepszy portal z testami aparatow ... mozna pobrac full rozmiarowe fotki. Sa troszke zagrzebane.
http://www.pbase.com/isabel95/a610 - galeria jednej Pani ... tak mniej wiecej wychodza na zywca ... plus troche umiejetnosci oczywiscie.
W razie czego na googlu jest tego wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie wreszcie nowe akumulatorki do aparatu, wiec moge pstrykac :)
Wybralem sie wczoraj poznym wieczorem na jedna z gorek w naszym miescie, w celu zrobienia fotek nocnej panoramy miasta, oczywiscie nic mi nie wyszlo bez stojaka, ale zrobilem fotke milenijnego krzyza ktory stoi na szczycie ... na zywo robil nieco lepsze wrazenie... niestety na fotce ono nie wyszlo za bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 12:56, Galdor napisał:

Dodałem parę nowych fotek, jeśli ktoś jeszcze tu żyje ;)

Zyje ... :)
Jak zawsze klasa ... ciekawe kiedy bede mogl bez wiekszego obciachu tez upublicznic swoje fotki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybralem sie dzisiaj na spacer, natrzaskalem mnostwo zdjec, ale pokazac mozna raptem kilka ... musze doinwestowac w filtry i oslonke przeciwsloneczna. Kupe ujec, dosyc ciekawych, jest zdecydwanie zbyt przeswietlonych i bladych. Inna sprawa ze "pod slonce" robionych jak te ktore pokazuje... ale jak tu nie lamac zasad, kiedy moment fajny...

@Galdor -> niesamowity twor. Jkaby czlowiek w parku jurajskim byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 19:08, Galdor napisał:

Ehh... wiem ze arcydzielo to nie jest, ale jak w opisie napisalem - wspomnienia mile to chce
sobie przed przyjazdem na dwa tyg. do Polski humor poprawić... :)


Wg mnie przepiękne, zrobione w Chinach tak ? :>

---> buras
Spodobało mi się drugie zdjęcie - lubię motyw chmur i pzebijającego się przez nie promienia, ale jakby to było wyraźniejsze. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować