Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 20:51, matizek12 napisał:

Informuję Was, że wyszedł właśnie nowy patch do Frozen Throne-jest to 1.20e ;)
PS.Czy moglibyście mi podać wasze acc?Chciałbym mieć jakichś kumpli na BN, nie jestem jeszcze
taki dobry więc każdy mógłby mi doradzić w niektórych sprawach :D


Chcesz mieć kumpli, to Ci powiem gdzie ich NIE szukać.
Nie szukaj ich na kanał polskich na BN, bo tam znajdziesz samych.......
Najlepiej podczas gry, jak się popiszesz, to ktoś napewno się Tobą zainteresuje, może zaprosi do klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:49, Harmegidon napisał:

No to mnie pocieszyłeś :P
A ta kampania jest firmy blizzard ?

Raczej nie :).
Tu masz stronkę tej kampanii:
http://rotd.wc3sear.ch/
Tak jak napisałem, spróbuj patcha 1.14 lub 1.15, na którymś z nich udało mi się RotD skończyć nie natykając się na wiele błędów (ale jakieś były, np. z tym przedmiotem Kazzhaaammma, jego umiejętnością tworzenia eliksirów). W ogóle kampanie wykorzystujące "nowe możliwości Edytora Świata" składające się z kilku map połączonych ze sobą (tzn. takich, między którymi można przechodzić swobodnie tam i spowrotem) mają masę błędów, prawdopodobnie po prostu Blizzard nie dopracował tych "nowych funkcji" (ja miałem w drugim akcie kampanii Orków problemy z sejwami - jak zapisałem poza mapą główną, to po wczytaniu tego sejwa cofało mnie na sam początek aktu, niezależnie od moich postępów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 10:03, Harmegidon napisał:

A jak mam wgranego path''a 1.19 to co mam zrobić ?

Najlepiej byłoby się "cofnąć" do starszej wersji (co oznacza odinstalowanie gry, zainstalowanie jej i wgranie patcha 1.14 lub 1.15, bo patcha typu "downgrade" nie ma). Pamiętam, że na v. 1.17 miałem problemy w misji, w której lata się tym goblinem po labiryncie - sejwy strasznie "pchnęły", gra się długo zapisywała a na koniec okazało się, że gra wywala się do pulpitu zawsze w tym samym momencie. Dlatego "cofnąłem" się do starszego patcha i większych problemów nie miałem. Jak Ci zależy, by mieć najnowszą wersję Warcrafta, to możesz poszukać sposobu na jednoczesne używanie różnych wersji gry (na prawie każdej stronie o W3 jest to opisane, przydaje się do oglądania replayów ze starszych wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ey wielka prośba i pytanie!!

Jak rejestruje gostka do WoW to musze podać nr i tym karty płatniczej ale ja nie mam co mam zrobićw takim wypadku co wklepać prubuje byle co ale wywala i pisze ze mam trudności ze stworzeniem konta jak to zrobić? help dzieki z góry czekam :] pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w screnariusz Lazurowe Wieże ?? Dokąd doszliście bo ja do 36 poziomu włącznie.
Chętnie bym pograł w to przez sieć bo istnieje tylko możlwość teoretyczna przejścia tego (nie na singlu)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 11:01, tkck napisał:

Ey wielka prośba i pytanie!!

Jak rejestruje gostka do WoW to musze podać nr i tym karty płatniczej ale ja nie mam co mam
zrobićw takim wypadku co wklepać prubuje byle co ale wywala i pisze ze mam trudności ze stworzeniem
konta jak to zrobić? help dzieki z góry czekam :] pozdrówka

Mimo że konto trial nie potrzebuje żadnych opłat, to jednak do weryfikacji konta potrzebny jest numer istniejącej karty kredytowej. Podanie numeru nie wiąże się z żadnymi opłatami, ale jest wymagane do utworzenia konta.
Jeśli masz jeszcze jakieś inne pytania nt. WoW-a, pytaj tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&u=5837

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:10, Kris l napisał:

Warcraft 3 jest świetny, tylko wkurza mnie jedno...że można mieć jednocześnie zaznaczonych
tylko 12 jednostek:/


Ale można je grupować i wtedy pod przyciskiem "1" masz 12 jednostek pod "2" kolejne i tak dalej
i w ten sposub szybko przełączasz między nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:10, Kris l napisał:

Warcraft 3 jest świetny, tylko wkurza mnie jedno...że można mieć jednocześnie zaznaczonych
tylko 12 jednostek:/

O tak,to wkurza najbardziej. Czasmi trzeba robić po trzy grupi,i przełaczać się pomiędzy nimi podczs walk,co jest bardzo irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:12, Darkstar181 napisał:

O tak,to wkurza najbardziej. Czasmi trzeba robić po trzy grupi,i przełaczać się pomiędzy nimi
podczs walk,co jest bardzo irytujące.


A mnie to tam w ogóle nie rusza.
Poza tym tuzin to znak firmowy Blizzarda, bo inne ich gry mają to samo.
To raz, a dwa W3, to bardzi taktyki, a nie rób przez 5 godzin 1000 wojsk i idź "na rambo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:23, Vaxinar napisał:

> O tak,to wkurza najbardziej. Czasmi trzeba robić po trzy grupi,i przełaczać się pomiędzy
nimi
> podczs walk,co jest bardzo irytujące.

A mnie to tam w ogóle nie rusza.
Poza tym tuzin to znak firmowy Blizzarda, bo inne ich gry mają to samo.
To raz, a dwa W3, to bardzi taktyki, a nie rób przez 5 godzin 1000 wojsk i idź "na rambo".


tak W3 to przedewszystkim taktyka a nie mass jednostek bo nieraz druzyna co ma nie wiadomo ile tych jednostek moze przegrac z ta co ma mało ale za to dobrze dobrane do wrogich jednostek ;] zreszta Blizzard stawia na jakosć nie na ilosć ;] dlatego ich gry są takie żywotne i nieśmiertelne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam przejśc misję z schwytanie gorma?? Bo już prawie rozwaliłem bazy "Warsong Clan" i skończyła się Jaine kopalnia złota i tak doszło złoto prawie do zare, a ogniste golemy atakowały i zniszczyły jej całą bazę. I przegrałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 17:07, Kris l napisał:

Jak mam przejśc misję z schwytanie gorma?? Bo już prawie rozwaliłem bazy "Warsong Clan" i skończyła
się Jaine kopalnia złota i tak doszło złoto prawie do zare, a ogniste golemy atakowały i zniszczyły
jej całą bazę. I przegrałem:(

Ja po prostu zebrałem całą armie i przedarłem się przez jeden obóz orków prosto do Groma złapałem go do kuli, a następnie poleciałem do tego kręgu drogą przez zniszczony obóz orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno slyszalem, ze wyszla dodatkowa kampania do warcrafta?? czy to prawda?? Nie mam na mysli tej z Rexxarem bo ja przeszedlem(szkoda ze ten 3 akt jest tak krotki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:34, Skandi napisał:

Podobno slyszalem, ze wyszla dodatkowa kampania do warcrafta?? czy to prawda?? Nie mam na mysli
tej z Rexxarem bo ja przeszedlem(szkoda ze ten 3 akt jest tak krotki)

A masz ten trzeci akt ?? To mi prześlij przez pocztę jeżeli wogóle da rady, jak nie to podaj linka gdzie można go zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:34, Skandi napisał:

Podobno slyszalem, ze wyszla dodatkowa kampania do warcrafta?? czy to prawda?? Nie mam na mysli
tej z Rexxarem bo ja przeszedlem(szkoda ze ten 3 akt jest tak krotki)


napisze tak Blizzard nie wydał jak narazie zadnej dodatkowej kampani do W3 ale fani tej gry wydali juz bardzo duzo róznych kampanii ktore mozna znalesc na roznych stronach fanowskich gier Blizza wiec wystarczy poszukac polecam google.pl oczywiscie nie wszystkie kampanie zrobione przez fanów sa tak dobre jak te zrobione przez Blizza ale zawsze mozna pograc chwilke w nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 18:39, Harmegidon napisał:

> Podobno slyszalem, ze wyszla dodatkowa kampania do warcrafta?? czy to prawda?? Nie mam
na mysli
> tej z Rexxarem bo ja przeszedlem(szkoda ze ten 3 akt jest tak krotki)
A masz ten trzeci akt ?? To mi prześlij przez pocztę jeżeli wogóle da rady, jak nie to podaj
linka gdzie można go zdobyć.



3 atk jest w karzdej łatce jaka teraz instajulesz do w3 ;] a dokładniej te 2 akty [2-3] jest od 1.14 wiec na pewno go masz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować