Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Ludzie jak zaczynacie gre np. 1vs1 to macie często "połączenie zostało przerwane"? Ja dzisiaj miałem w grze 2vs2 tak 4 razy i dodały mi się 4 przegrane i przez to staciłem poziom z 11 na 10:[ Co jest z tym serwerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 06:18, Kris l napisał:

Ludzie jak zaczynacie gre np. 1vs1 to macie często "połączenie zostało przerwane"? Ja dzisiaj
miałem w grze 2vs2 tak 4 razy i dodały mi się 4 przegrane i przez to staciłem poziom z 11 na
10:[ Co jest z tym serwerem?

Ja też tak miałem i straciłem dwie gry na duelu :[ eehhrr
U mnie to wina tej neostrady a szczególnie w Soboty; takie lagi że hej ;],.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyskiemu winne, jest twoje połączenie z netem, wyświetla Ci się pewnie napis " Oczekiwanie na gospodarza ", a póżniej rozłącz i dostajesz kicka...Nic nowego...A co do levelu, to chyba nie grasz dla statystyk ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hmm grzebałem trochę w sieci o Warcrafcie i powiedzcie mi skąd można wytrzasnąc do gry tych bohaterów?
Są do tego jakieś mody do ściągnięcia? Z góry dzieki za odpowiedzi :)
http://warcraft.gram.pl/default.asp?ID=rasy/war_neutral_tinker
http://warcraft.gram.pl/default.asp?ID=rasy/war_neutral_alchemist
http://warcraft.gram.pl/default.asp?ID=rasy/war_neutral_firelord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci dodatkowi bohaterowie nie są aż tak wywaleni jak się wydaje, a są dostępni od patcha 1.16 (chyba najwięcej zmian wprowadza).
Osobiście lubie fire lorda, ale żadko korzystam z tawerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 12:56, Probos napisał:

Czy te herosy, nie są aby troszku za mocne ?? ;> Przecież jak się wyskoczy z takim mechanikiem,
to się wymiata :)

Na pierwszym 10 poziomie każdy bohater wymiata ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:57, Probos napisał:


Lepiej mieć armię ,dużą armię i mieć ten,no jak on sie nazywa:)Nie ważne on na 6 lvl ma taniec że wszystkie sojusznicze jednostki są nieśmiertelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 21:02, skubsa napisał:

Lepiej mieć armię ,dużą armię i mieć ten,no jak on sie nazywa:)Nie ważne on na 6 lvl ma taniec
że wszystkie sojusznicze jednostki są nieśmiertelne


Gościu to "Shadow hunter" nie pamiętam jak po polsku, a umiejętność to "Big Bad VooDoo", wielkie złe voodoo. Nawet jest niezły zwłaszcza, że jako jedyny ma leczenie w armii orków (niby ward też, ale dość późno się go dostaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 21:02, skubsa napisał:

Lepiej mieć armię ,dużą armię i mieć ten,no jak on sie nazywa:)Nie ważne on na 6 lvl ma taniec
że wszystkie sojusznicze jednostki są nieśmiertelne


Problem w tym, że jesli wszystkie sojusznicze jednostki są nieśmiertelne, to wszystkie wrogie jednostki atakują właśnie herosa, bo tylko mu mogą zadać obrażenia. W efekcie bardzo szybko on ginie, czar przestaje działać i mamy 1 herosa mniej :-/
Ale leczenia jest naprawde praktyczne. Zawsze denerwowało mnie, że orkowie nie nie maja herosa z tą umiejętnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:57, Probos napisał:

Nom wtedy to tak :) Szczególnie lubię Lisza i Władce Podziemi ( ach ta Szarańcza ) :D

A ja lubię Dreda ahh ten Infernus - POŻOGA !!, ZNISZCZENIE i MIAŻDŻENIE!!!!
Mimo że rzucone przez niego uśpienie można szybko się pozbyć(uderzając swoją jednostką) ale to degocentruje przeciwnika.

P.S. Gdy gram z Orkami to jedno co jest wkurzające i nie sprawiedliwe to to że Mistrzem miecza można przesądzić losy bitwy tłukąc non stop z z zaskoczenia akolitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ta, Mistrz Ostrzy mnie po prostu dobija, więc zawsze koło kopalni robię dwie Wieże Duchów i do obstawki Ducha, bo widzi to czego nie widzą inni " Mój wzrok, twoim wzrokiem :P "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować