Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 12:42, KOCYK ELMO napisał:

co to znaczy frozen trone ?

lodowy tron, zamarznięty tron... coś w tym rodzaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grając w kampanii orków po pierwszym akcie wyskakuje napis "ciąg dalszy nastąpi" i że można to ściągnąć za darmo z neta.
Moje pytanie brzmi- skąd można ściągnąć polską wersję dwóch następnych aktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie i nadzieje czy będzie warcraft 4 uwielbiam świat warcrafta i czekam na nową cześć z cyklu rts jak warcraft3 bo i nie mam zamiaru płacić za wowa choć chciałbym w niego zagrać

P.S pozdrowienie dla fanów warcraftów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 20:31, Major W napisał:

mam pytanie i nadzieje czy będzie warcraft 4


Nie sądze, prędze Blizzard wyda jeszcze jeden dodatek do WoW''a niż zajmie się tworzeniem Warcraft''a 4.

Ale może kiedyś, pomarzyć zawsze można. Jak narazie to skupiają się na WoW''ie i Starcrafcie 2, później podobno ma być Diablo 3, więc do Warcraft''a 4 jeszcze sobie poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:14, Shabranigdo napisał:

Nie sądze, prędze Blizzard wyda jeszcze jeden dodatek do WoW''a niż zajmie się tworzeniem Warcraft''a
4.

Ale może kiedyś, pomarzyć zawsze można. Jak narazie to skupiają się na WoW''ie i Starcrafcie
2, później podobno ma być Diablo 3, więc do Warcraft''a 4 jeszcze sobie poczekamy.


Jak już blizz wspomina o W4 to znaczy że jest o nim w firmie mówione i się nie zdziwię jak za rok na wakacjach dalej Blizz ogłosi ze w produkcji jest WarCraft IV

Ps. Diablo 3 pewnie jest już roniony jako ten 3 projekt ale nie wiem czemu myślę ze może być to nowa gra niż D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie bym grał w wowa jak by był za darmo. czy da sie kupić frozen throne bez podstawki (warcraftIII reign of chaos) bo bym sobie pograł w dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 08:39, Major W napisał:

pewnie bym grał w wowa jak by był za darmo. czy da sie kupić frozen throne bez podstawki (warcraftIII
reign of chaos) bo bym sobie pograł w dodatek

Chyba nie ale może ktos ma na używkach sam dodatek z premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko - czy działa wam te kampanie??
http://war3.incgamers.com/maps.php?id=9203
i
http://war3.incgamers.com/maps.php?id=9816
W tej pierwszej działa mi tylko ostatnia misja (w reszcie jest tylko czarny obraz).
A w tej drugiej podczas ładowania wyskakuje mi bug. Nie wiem może to wina że ja posiadam wersję 1.07 (czyli bez patchy...) czy czegoś innego.
I czy może ktoś zna jakąś dobrą kampanię Krwawych Elfów, Nag czy Ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszą nie grałem więc niewiem ale druga na pewno powinna działać bo jest od Med.Map.Guy’a a on zawsze robi dobre mapki.

Spatchuje sobie gre (wejdz na b.net i będze auto aktualizacja) i wszystko powinno działać.

Jak szukasz dodatkowych kampani to polecam:
http://war3.incgamers.com/maps.php?id=10126
http://war3.incgamers.com/maps.php?id=8216

Podałbym więcej linków do ciekawcyh kampani ale większość z nich już nie istnieje bo była na wc3sear.ch a wszyscy wiemy co się tam stało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh albo patch albo będziesz się musiał obejść bez dodatkowych map/kampani. Mi ściąganie patcha zajeło 15 min a też mam modem. Najwyżej zostaw kompa włączonego na noc jeśli możesz, wtedy rano poprostu zainstalujesz updatey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:46, Shabranigdo napisał:

Heh albo patch albo będziesz się musiał obejść bez dodatkowych map/kampani. Mi ściąganie patcha
zajeło 15 min a też mam modem. Najwyżej zostaw kompa włączonego na noc jeśli możesz, wtedy
rano poprostu zainstalujesz updatey.

Tylko najbardziej chciałbym wiedzieć to której wersji mam do upaczować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dokładnie to Ci nie powiem do jakiej żeby akurat ta kampania działała, najlepiej poprostu wejdz na b.net, pobierz aktualizacje i będziesz miał najnowszą wersje, wtedy wszystkie mapki/kampanie powinny działać na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:56, Probos napisał:

Do wersji 1.21 E. Wpisz tylko W III TFT 1.21 E i Ci wyskoczy :)

thx - zaraz zabieram się za download ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio gram sobie na b.n. ( 2vs2 ) i zrobiłem taki głupi błąd ( wiecie, czasami tak się zdarza, że się o czymś zapomni ) i nie kupiłem zwoju z teleportacji i po nie udanym naszym ataku wróciliśmy do naszych baz za pomocą tegoż artefaktu, i potem poszliśmy podnieśc nasze poziomy u bohaterów i zaatakowali nas i mój sojusznik kupił teleportację, a ja zapomniałem no i jak doszedlem do bazy to było po wszystkim bo wiecie 2vs1 :(, a ten sojusznik z pełnym spokojem, bez złośliwości powiedzieł mi, żebym na następną gre pamiętał, o kupnie teleportacji po czym się rozłączył
fajnie, że oprócz tych hamów, którzy nie umieją się zachowac, bo klną itd., są tacy ludzie, którzy potrafią dac rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować