Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 19:23, anglia napisał:

radek 9550 z nowymi sterami catalista, pentium 3 ghz, 1 mega RAM, grę instalowałe 3 razy i
to samo za każdym razem


Hmm sprawdź na starszych sterach bo nie raz Radeony mają problemy z nowymi sterownikami jak to nie pomorze to dużo więcej nie może tutaj nawalać jak już grę przeinstalowałeś kilka razy to jeszcze zostają stery od karty.
Bo jednak gra powinna chodzić bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 14:30, anglia napisał:

no to jest problem , bo próbowałem i na starych sterach i na nowych


Sprawdź grę na innym kompie jeśli będzie chodzić prawidłowo masz coś w kompie może być naprawdę wszystko a jak będzie to samo to reklamacja gry u CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:23, anglia napisał:

radek 9550 z nowymi sterami catalista, pentium 3 ghz, 1 mega RAM, grę instalowałe 3 razy i
to samo za każdym razem


Komputer mam identyczny jak ty + najnowsze sterowniki, wiec nie w tym rzecz. Moze masz zasyfionego kompa? Ja przez ostatnie 2tyg doswiadczalem tego, ze warcraft nie wykrywal karty dzwiekowej. Zformatyowalem dysk i jest ok :) Ale wiadomo, format to juz ostatecznosc, wiec sprobuj jakos przeczyscic komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że format to ja już zrobiłem i nic nie dał... i to jest najbardziej zaskakujące że tak sie dzieje po formacie, cos czuję że komp wyląduje na serwisie... ;9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 15:40, TTBoS napisał:

> Siemka.
> Mam w domu 2 komputery. I na każdym zainstalowany jest WarCraft ][][][ oryginalny oczywiście.

> I mam właśnie problem. Gdy tworze grę na jednym komputerze to na drugim jej nie widać
i odwrotnie.
> Nie wiem czemu tak sie dzieje. Wszystko jest "niby" dobrze skonfigurowane. Np jak gram
w Counter
> Strike gry mi normalnie wykrywa. Komputery sie widzą tez normalnie tylko niedziała mi
gra w
> WarCraft ][][][ przez ten LAN. MOże wie ktos co jest nietak? Proszę o pomoc.


Jeśli jest to 1 kopia to jak pamiętam nie zagrasz w nią na 2 kompach przez lan. Na 2 kompie
WarCraft musi być zainstalowany na innym CD-KEY* i oczywiście muszą być to te same wersje gry
na komputerach i dodatek-dodatek baz odwrotnie.

*co do tego nie jestem pewien na 100% bo już wieki temu odpalałem warcrafta w lanie ale wtedy
miałem 6-kopi więc nie sprawdzałem czy da rady zagrać w lanie na 1 cd-key.


Już wiem co sie ino nie działa. To niezalezy od tych samych cd-keyów. To własnie robił mój antywirus. Na obu kompach kasper 6. Wyłaczyłem tu i tu i chodzi jak ta lala :D tylko jak zrobić żeby z ksapkiem to chodziło... coś z portami chyba trza zrobić ale niewiem jakie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec jak mialem 512 to czasem lagowało przy wiekszych zmasowanych atakach a teraz na 2mb hula ze szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi przy 1024 potrafi zciąć czasami przy bardzo dużej ilośći jednostek np. 4v4 i wszyscy na siebie atakują w jednym miejscu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalny, ja grałem zawsze na Neostradzie 256MB i jeżeli tylko system oraz dyski nie są zawalone, wszystki śmiga, lagów nie uświadczysz, a to jest najważniejsze...
Lecz jeżeli już masz się decydować, to polecam 512MB, będziesz mógł bezproblemowo brać udział w różnego rodzaju zabawach tworzonych za pośrednictwem BN.
Pozdrawiam i miłej gry życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 15:25, Probos napisał:

Minimalny, ja grałem zawsze na Neostradzie 256MB i jeżeli tylko system oraz dyski nie są zawalone,
wszystki śmiga, lagów nie uświadczysz, a to jest najważniejsze...
Lecz jeżeli już masz się decydować, to polecam 512MB, będziesz mógł bezproblemowo brać udział
w różnego rodzaju zabawach tworzonych za pośrednictwem BN.
Pozdrawiam i miłej gry życzę :)

ŁOŁ... nie wiedziałem że tylko nestrada ma neta 256 MB:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 18:13, Sebo7 napisał:


Nie wiem co napisać, mhm . Wygląda jak spam, ale może autor posta miał coś na mysli. No nic odpowiem ^^ Ostatnio zacząłem grać w Dota''e ;) Narazie nic a nic nie kumam, ale jak się zdarzy jakiś miły człowiek to i wytłumaczy. Ostatnio dowiedziałem się że lepiej robić itemki niż kupować gotowe ;) Zawsze myslałem, że ten orb + 10 all stats jest jednym z lepszych, a tu z dwóch takch mozna zrobić item uberpwned ;) Pozdrawiam wszystkich graczy Dota''y .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2007 o 19:05, skubsa napisał:

Ostatnio zacząłem grać w Dota''e ;)


A ja tam nie lubię Doty... parę razy grałem, ale dla mnie ta gra jest głupia :P
Sam gram teraz od czasu do czasu 3vs3 i jest git :D Na dodatek przestałem przywiązywać jakąkolwiek wagę do statów dzięki czemu gra jest jeszcze przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:05, skubsa napisał:

ciach


Hmm ja w dote gram juz pol roku wiec jak chcesz mozemy kiedys razem zagrac, to sie poduczysz co i jak ;) DotA niewatpliwie zasluguje na miano najlepszego moda do w3, a kto wie, moze tak jak cs byl kiedys modem do halflife''a, tak samo dota bedzie kiedys odrebna gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować