Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 01:05, Vesania666 napisał:

bardzo mi się podobała fabuła,

Historia nie najwyższych lotów, ale była prowadzona wyśmienicie. Bardzo mi się podobała, a polscy lektorzy byli świetni.

Dnia 01.09.2008 o 01:05, Vesania666 napisał:

dodatek jest świetny, ale brakuje kampanii Orków :( w

Dobrze wiedzieć

Dnia 01.09.2008 o 01:05, Vesania666 napisał:

TFT nie potrafię przejść ostatniej misji, tzn. próbowałem dwa razy, ale nie przeszedłem ;P

A co trzeba zrobić:P?
Ostatnia misja w podstawce nie była specjalnie trudna. Nieumarli zaatakowali moją bazę mrocznych elfów dopiero 3 minuty przed końcem, orków straciłem około 8. Oprócz bohaterów miałem też w pogotowiu oddział jeźdźców gryfów, kilu luźnych druidów i sporo drzewek, których nazwy nie pamiętam:P

Modok

Dnia 01.09.2008 o 01:05, Vesania666 napisał:

Tak

ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 08:02, Piotrbov napisał:

Jakbyś nie zauważył, on napisał TFT, czyli The Frozen Trone, a więc porada jest nie trafiona.

lol
Przecież zapytałem się co trzeba w niej zrobić(?) A ostatnią misję w kampanii z podstawki tak strzeliłem dla porównania;P

Dnia 01.09.2008 o 08:02, Piotrbov napisał:

Prawdę mówiąc ja też jej nie mogę przejść.

Heh, może mi się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 07:53, Forgotten napisał:

A co trzeba zrobić:P?


nie powiem ci ;P to tak jakbym opowiadał ci co będzie w dalszej części filmu, wiesz o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:50, Forgotten napisał:

Ma ktoś mapkę z zaznaczonym położeniem fragmentów kuli cienia(poboczna misji z trzeciego
rozdziału)? Udało mi si znaleźć osiem:P


jak masz osiem to pewnie nie masz tych dwóch gdzie trzeba użyć sowy żeby je zobaczyć,
strażniczki mają ta zdolność bodajże sowy wartownika co się je umieszcza na drzewach, nie mam mapy ale to było gdzieś chyba w lewym górnym rogu mapy, są tam dwa drzewa i na nich trzeba użyć tej sowy i wtedy odsłonią się miejsca do teleportacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobyłem chyba siedem fragmentów kuli cieni. Ale jak naprawdę chcesz zdobyć wsystkie kawłki to znam jedną dobrą metodę: Enter: "Iseedeadpeople" Enter
W sumie to wychodzi na to samo co mapka.

>Vesania666

Na jakim poziomie ty grasz, że nie potrafisz przejść tej misji? IMO trudniejsza była ta co się chodziło po podziemiach Arthasem, bo tą powtarzałem kilka razy a ostatnią od razu zrobiłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś dać link do replayów z DotA ? szukam i nie moge znaleść, jeśli macie włąsne repy to też bym chętnie obejrzał :)

@Oleksander
na śrenim bodajże, tą w podziemiach to przeszedłem za drugim razem, po prostu nie chciało mi się więcej próbować robić tej misji, ale wydawała się być trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam p[roblem przy logowaniu na b-net5 w Frozen Throne i w W 3 też .Podczas logowania wyskakuje mi komunikat iz nie posiadam połaczenia z b netem lub uzywam zlej bramki. mam 2 ORGINALNe wersje w3 + Frozen Throne Pl i ENG i w obu mam to samo pytalem mojego providenta i nie blokowal zadnych portow rowniesz oba kompy XP i Vista nie maja zablokowanych portow do W3 probiowalem reinstalki ale to nie dziala. jesli ktos mial problem z Bnet w W3 i poradzil sobie p[rosze o pomoc

Z gory THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 22:47, MchObi napisał:


Pare razy juz tak miałem, może to być spowodowae banem, albo nie wiadmomo czym, tak czy siak po czasie przechodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 14:50, skubsa napisał:

>
Pare razy juz tak miałem, może to być spowodowae banem, albo nie wiadmomo czym, tak czy
siak po czasie przechodzi ;p



Taaaaaaaaaa ale po jakim czasie Dota czeka ^^ na mnie a ja sie uzależnilem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:48, MchObi napisał:

> >
> Pare razy juz tak miałem, może to być spowodowae banem, albo nie wiadmomo czym,
tak czy
> siak po czasie przechodzi ;p


Taaaaaaaaaa ale po jakim czasie Dota czeka ^^ na mnie a ja sie uzależnilem ;]


Ten rodzaj bana max 2tyg. lecz myślę że to nie ban wiec jutro lub max za kilka dni będzie wszystko ok.

Przyczyna tego również mogą być antywirusy, firewall i inne zapory wiec też warto to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 19:56, Oleksander napisał:

Na jakim poziomie ty grasz, że nie potrafisz przejść tej misji? IMO trudniejsza była
ta co się chodziło po podziemiach Arthasem, bo tą powtarzałem kilka razy a ostatnią od
razu zrobiłem .

Trudniejsza:P? wszystkie misje bez tworzenia bazy były łatwe. Ja ostatnią przeszedłem bez problemu, za pierwszym razem i oczywiście... skończyłem grę:D No, jeszcze dodatkowa kampania, ale ją zostawię sobie na później.
Napisy końcowe trochę gorsze niż w podstawce, ale trzeba przyznać, że niezła rzeźnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 00:44, TTBoS napisał:

> > >
> > Pare razy juz tak miałem, może to być spowodowae banem, albo nie wiadmomo czym,

> tak czy
> > siak po czasie przechodzi ;p
>
>
> Taaaaaaaaaa ale po jakim czasie Dota czeka ^^ na mnie a ja sie uzależnilem ;]

Ten rodzaj bana max 2tyg. lecz myślę że to nie ban wiec jutro lub max za kilka dni będzie
wszystko ok.

Przyczyna tego również mogą być antywirusy, firewall i inne zapory wiec też warto to
sprawdzić.



Dzieki 2 tyg mineły i w3 działą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;]
Swoją przygodę z warcraftem III zacząłem jakieś 3 lub 4 lata temu. (w każdym bądź razie dawno) Aktualnie udaje mi się grać z komputerem szalonym (chociaż normalny chyba jest lepszy nawet...) Ok nwm. Chciałbym by ktoś mi podał jakieś informacje do gry na battlenecie. Jakieś powtórki,stronki chciałbym grać ludźmi. Dobry wybór? Jak ta rasa sobie radzi w potyczkach?? Bo co innego grać z kompem a co innego z człowiekiem. Ogólnie proszę o pomoc i przydatne informacje ;]

Z góry thx ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować