Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 16:30, WorldWar3PL napisał:

http://www.gram.pl/sk8_8Q7h8_WarCraft_III_Zlota_Edycja.html
Wyraźnie jest napisane, że jest jeszcze sporo Warcraftów ;-)

No to na prawde dziwne ... Bo kiedy wchodziłem przez moje konto na sklep to nie było żadnego egzemplarza ... Mniejsza jutro zamawiam ;p dzieki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Zaawansowane\Stałe gry. Tutaj poszukaj. Określa się tu wiele rzeczy jak np. maksymalny
> poziom bohatera albo maksymalny poziom żywności, tak więc może znajdziesz też limit obiektów
> zniszczalnych.
> Jeżeli tam tego nie będzie to prawdopodobnie będzie to oznaczać, że jest to limit nie
> do ominięcia.

No niestety nie ma tam tego

>Ewentualnie można będzie pokombinować w wyzwalaczach, ale wątpię czy można
> tam wprowadzać takie ustawienia.

Wyzwalacze z tym się szczerze nie spotkałem.

Ogólnie założyłem logicznie: skoro limit jest i określa go jakaś liczba to da się ją zmienić, może nie za pomocą ustawień ale pokombinowaniu w samych plikach gry. Lecz na tym się nie znam :(
Najwidoczniej limit jest wprowadzony przez samych programistów, a co za tym idzie, ciężki dla mnie do rozgryzienia.
Teoretycznie najbardziej pomocna byłaby tu ekipa CD projektu, lub ich ewentualny kontakt z Blizzard''em w tej spr., ale cuda się nie zdarzają :(
Sam się zastanawiałem nad wyskrobaniem maila do Blizzard''a, lecz wyskrobać dobrego maila aby go nie olali, przeczytali i zechcieli w prosty sposób dać odp. - będzie ciężko.
No nic będę nadal szukał, szperał, zgłębiał tajniki wiedzy numerycznej :) a jakby ktoś wiedział jak to obejść, to wiadomo, z góry dzięki za pomoc. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten limit jest chyba "na sztywno", z tego, co pamiętam, to był jego temat poruszany w stosunku do edytora w SCII (a dokładniej pytanie brzmiało, czy taki limit w tym edytorze też się pojawi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:09, Hatred napisał:

Teoretycznie najbardziej pomocna byłaby tu ekipa CD projektu, lub ich ewentualny kontakt
z Blizzard''em w tej spr., ale cuda się nie zdarzają :(
Sam się zastanawiałem nad wyskrobaniem maila do Blizzard''a, lecz wyskrobać dobrego maila
aby go nie olali, przeczytali i zechcieli w prosty sposób dać odp. - będzie ciężko.


Nigdy nie mów nigdy. Poza tym skoro nie spróbowałeś nie możesz mówić, że Ci nie odpiszą. Mój kumpel wysłał dwa listy do Blizzarda (ze słownikiem w ręku) i na obydwa dostał odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wyłączył Ci się autorun, to wszystko :P Wejdź w Mój komputer, stamtąd do DVD-romu i rób co trzeba. Ew. uruchom grę ze skrótu w menu start/na pulpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:54, WorldWar3PL napisał:

Widocznie wyłączył Ci się autorun, to wszystko :P Wejdź w Mój komputer, stamtąd do DVD-romu
i rób co trzeba. Ew. uruchom grę ze skrótu w menu start/na pulpicie.


Ale tam też nie ma, że płyta jest w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 15:56, Doreczek napisał:

Ale tam też nie ma, że płyta jest w napędzie.


W takim razie rozwiązania są dwa:
1. Płyta jest uszkodzona.
2. Napęd jest uszkodzony.

Sprawdź, czy płyta będzie się poprawnie wykrywać w innym napędzie. Sprawdź czy inne płyty z grami są poprawnie wykrywane przez Twój napęd. Migiem dojdziesz do tego, co nawaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem platynową kolekcję warcrafta ;p czy macie jakieś godne polecenia replaye ze stronki replays.pl ?? I jak je pobierać? Bo gdy chcę je pobrać stronka od nowa mi się włącza ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:05, XeMro napisał:

Witam może wiecie jak zmienić język z polskiego na angielski ?


Niestety się nie da. Musisz kupić angielską wersję gry, by grać po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Uwaga!

Być może właśnie, jak to się mówi, "odkryłem Amerykę", ale co tam, może znajdzie się choć jedna osoba, której się ta informacja przyda :). Do rzeczy - zniszczone płytki z dowolną grą Blizzarda (no, może nie do końca dowolną - w tym momencie musi to być jedna z tych: StarCraft, StarCraft Battlechest, StarCraft GOLD, Warcraft III, Warcraft III: The Frozen Throne, Warcraft Battlechest, Diablo II, Diablo II: Lord of Destruction, Diablo II Battlechest) już nie są problemem - ze strony sklepu Blizzarda można pobrać instalkę dowolnego tytułu, trzeba się tylko "wylegitymować" oryginalnym CD-Keyem do niego.
Jak to wygląda?
Wchodzimy tu:
www.blizzard.com/store
Rejestrujemy się ("Register"), logujemy na świeżo założone konto, wchodzimy w jego ustawienia ("Account"). Po prawej klikamy na "Games" - na e-mail podany przy rejestracji zostanie wysłany link aktywacyjny. Po jego kliknięciu znów klikamy na "Games" a potem "Add a New Game". Wklepujemy swojego CD-Keya, wybieramy wersję językową i voila - w "Games" teraz pojawił się link do programu (Blizzard Downloadera, niestety :/), za pomocą którego możemy ściągnąć instalkę gry, z której pochodził wpisany CD-Key.
Uwaga! Z tego, co zauważyłem, wersji językowej gry po zatwierdzeniu wyboru zmienić się nie da - jak ktoś wybierze np. koreańską, to niestety, ale na własną rękę tego już nie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy muszę instalować grę z płytek do których przypisany jest dany cd-key?? Mam aktualnie drugiego warcrafta i chciałbym go zainstalować ze starych płytek.A dokładnie instalować ze starych a wpisać cd-key z nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 11:34, żyrafa napisał:

Czy muszę instalować grę z płytek do których przypisany jest dany cd-key?? Mam aktualnie
drugiego warcrafta i chciałbym go zainstalować ze starych płytek.A dokładnie instalować
ze starych a wpisać cd-key z nowych.

To raczej chyba nie robi różnicy. Bo potem gra i tak się aktualizuje sama ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:45, mlynar911 napisał:

> Czy muszę instalować grę z płytek do których przypisany jest dany cd-key?? Mam aktualnie

> drugiego warcrafta i chciałbym go zainstalować ze starych płytek.A dokładnie instalować

> ze starych a wpisać cd-key z nowych.
To raczej chyba nie robi różnicy. Bo potem gra i tak się aktualizuje sama ;]


ale coś mi się wydaje, że każda płytka ma przypisany cd key a nie mam jak sprawdzić aktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co napisał Probos - sam zainstalowałem nabytego na Allegro angola na swoich kluczach z PLki (zawsze z góry zakładam, że wersja "z drugiej ręki" może być pod pewnymi względami "upośledzona"). A tak na dobrą sprawę, to płytki możesz nawet wyrzucić ;), jeśli masz tylko oryginalne klucze, to możesz sobie instalki pościągać ze sklepu Blizzarda (patrz mój post nieco wyżej :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie będe pisał bzdur ale jak obejrzałem sobie kilka replayów to mogę stwierdzić na moje oko ,że tam jest mało strategii tylko dokuczanie jeden drugiemu ;p Wystarczy zrobić boha + 2 jednostki (zależy jaka rasa) i lecieć na wroga. I potem jakoś tak utrzymywać ten rytm ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować