Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2008 o 11:59, edeusz napisał:

Ciekawe czy wyjdzie Warcraaft 4.Myśle, że nie, a wy?

Raczej już chyba nie wyjdzie, jak co tylko jakiś nowy World Of Warcraft, a tak jaki strategia w to raczej wątpie, dalsze losy Azeroth już zostały przedztawione w Wow, grałeś może w kampanie orków w the frozen throne? ja grałem tylko w akcie 1 a drugiego i trzeciego w ogóle nie miałem ,co tam się dalej dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:52, neo45 napisał:

>

a jednak WarCraft IV ( prawdopodobnie ) wyjdzie . blizzard zapowieział ( juz jakis czas temu ), że po premierze StarCraft''a II i Diablo III zajma siępewnie WarCraft''em IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 18:06, skubsa napisał:

> >
a jednak WarCraft IV ( prawdopodobnie ) wyjdzie . blizzard zapowieział ( juz jakis czas
temu ), że po premierze StarCraft''a II i Diablo III zajma siępewnie WarCraft''em IV
:)

Możliwe puki co i tak trzeba będzie długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:52, neo45 napisał:

co tam się dalej dzieje???

Z tego co pamiętam to kolejne "części" kampanii orków wychodziły razem z kolejnymi patchami, ściągnij sobie najnowszy patch do Frozen Throne i powinny być. Co do tego co się działo to w wielki skrócie
Przybył ojciec Jainy, jakiś admirał czy coś w tym stylu, z Loarderonu i zaczął się bić z Hordą mimo protestów Jainy, Thrall się wnerwił i przepuścił atak na Theramore załatwiając admirała, ale oszczędzając oddziały Jainy i cywili i na tym się to z tego co pamiętam skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:35, Hubi Koshi napisał:

> co tam się dalej dzieje???
Z tego co pamiętam to kolejne "części" kampanii orków wychodziły razem z kolejnymi patchami,
ściągnij sobie najnowszy patch do Frozen Throne i powinny być. Co do tego co się działo
to w wielki skrócie
Przybył ojciec Jainy, jakiś admirał czy coś w tym stylu, z Loarderonu i zaczął się bić
z Hordą mimo protestów Jainy, Thrall się wnerwił i przepuścił atak na Theramore załatwiając
admirała, ale oszczędzając oddziały Jainy i cywili i na tym się to z tego co pamiętam
skończyło.

Rozumiem cóż nawet nie wiedziałem ,że Jaina ma jakiegoś ojca, i to w dodatku nigdzie go nie widziałem ani w kalimdorze nigdzie, pewnie przybył później tym samym przeżywając atak legionu, dokładnie się dowiem kiedy już sam to zobacze z góry dzięki<:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:08, neo45 napisał:

Rozumiem cóż nawet nie wiedziałem ,że Jaina ma jakiegoś ojca, i to w dodatku nigdzie
go nie widziałem ani w kalimdorze nigdzie, pewnie przybył później tym samym przeżywając
atak legionu, dokładnie się dowiem kiedy już sam to zobacze z góry dzięki<:

Cóż, Jaina to nie Chrystus więc jakieś ojca mieć musiała :-) Co do tego kiedy przybył to faktycznie przybył już jakiś czas po walce Sojuszu Mediva (czy jak tam się ten prorok z trójki nazywał) z Legionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:19, Hubi Koshi napisał:

> Rozumiem cóż nawet nie wiedziałem ,że Jaina ma jakiegoś ojca, i to w dodatku nigdzie

> go nie widziałem ani w kalimdorze nigdzie, pewnie przybył później tym samym przeżywając

> atak legionu, dokładnie się dowiem kiedy już sam to zobacze z góry dzięki<:
Cóż, Jaina to nie Chrystus więc jakieś ojca mieć musiała :-) Co do tego kiedy przybył
to faktycznie przybył już jakiś czas po walce Sojuszu Mediva (czy jak tam się ten prorok
z trójki nazywał) z Legionem.

Medhiv- tak się nazywał prorok i ostatni strażnik a co do jainy to tak chrystusem nie jest tako samo jak np thrall też nie jest chrystusem ale ojca jego w ogóle raczej nie widziałem więc tylko mówie że akurat zdziwiło mnie, że jakiś ojciec Jainy atakuje hordy orków. dziwne to jest bo przecież zawarli pakt ugodowy,że nie będa ze sobą walczyć, to ten ojciec jakiś musiał być nie co głupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:30, neo45 napisał:

ten ojciec jakiś musiał być nie co głupi!!!

Tak jak już pisałem jej ojciec zaatakował orków pomimo protestów Jainy. Dla niego Orkowie to byli nadal ci zieloni dzikusi z Lordaeronu których należy tępić i mordować ile wlezie, nic nie wiedział o tym że tylko dzięki współpracy Nocnych Elfów, Hordy i ludzi Jainy świat uniknął totalnego zniszczenia. Zresztą jeśli dobrze pamiętam to Jaina sama zabrała się za tajne pertraktacja z Thrallem by ten oszczędził jej ludzi i cywili, a uprzątnął jej ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 21:26, Hubi Koshi napisał:

> ten ojciec jakiś musiał być nie co głupi!!!
Tak jak już pisałem jej ojciec zaatakował orków pomimo protestów Jainy. Dla niego Orkowie
to byli nadal ci zieloni dzikusi z Lordaeronu których należy tępić i mordować ile wlezie,
nic nie wiedział o tym że tylko dzięki współpracy Nocnych Elfów, Hordy i ludzi Jainy
świat uniknął totalnego zniszczenia. Zresztą jeśli dobrze pamiętam to Jaina sama zabrała
się za tajne pertraktacja z Thrallem by ten oszczędził jej ludzi i cywili, a uprzątnął
jej ojca.

Rozumiem jak ściągnę patcha to wtedy sam zobaczę o co chodzi w tych pozostałych aktach kampanii orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem próbuję grać na BN. I kiedy podłącza już mnie do gry widzę z kim gram... i nagle mnie wywala na podsumowanie walki... Denerwuje mnie sytuacja gdyż chciałbym pograć Warcrafta na BN i nie mogę... co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:11, garrick napisał:

Witam. Mam problem próbuję grać na BN. I kiedy podłącza już mnie do gry widzę z kim gram...
i nagle mnie wywala na podsumowanie walki... Denerwuje mnie sytuacja gdyż chciałbym pograć
Warcrafta na BN i nie mogę... co z tym zrobić?


Restart neta. . . Nie pomoze Reinstal W3. Nie pomoże format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:57, Matt1801.94 napisał:

> Witam. Mam problem próbuję grać na BN. I kiedy podłącza już mnie do gry widzę z
kim gram...
> i nagle mnie wywala na podsumowanie walki... Denerwuje mnie sytuacja gdyż chciałbym
pograć
> Warcrafta na BN i nie mogę... co z tym zrobić?

Restart neta. . . Nie pomoze Reinstal W3. Nie pomoże format.


Zresetowałem i nic nie pomogło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:21, Lord Sebuuu 10 napisał:

ehh... teraz mi się już nie opłaca bo jest wiele lepszych gier :P


Niespecjalnie. Imho Starcraft to wciąż najlepszy RTS jaki stworzono, a Warcraft 3 niewiele mu ustępuje. Poza tym kupując The Frozen Throne otrzymujesz tak jakby dwie gry 1) ciąg dalszy fabuły i najaktualniejszy multiplayer do warcraft 2) mod ums do TFT - DOTA - to niemalże osobna gra, w którą wiele osób tłucze na okrągło w ogóle nie myśląc o klasycznej rozgrywce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:21, Lord Sebuuu 10 napisał:

ehh... teraz mi się już nie opłaca bo jest wiele lepszych gier :P


A tam nie opłaca, gra nadal jest popularna w trybie multiplayer, a kampania w obu grach (a w szczególności Frozen Throne) jest MEGA-grywalna. W szczególności dla fanów WarCrafta oraz osób zamierzających grać w World of WarCraft (bowiem spora część fabuły w WoW to kontynuacje wątków z W2/W3/W3:TFT): jest ciekawa fabuła, świetnie zaprojektowani bohaterzy (od strony charakteru), REWELACYJNA muzyka towarzysząca naszym zmaganiom (ahhh, te bębny w muzyce Orków, tak zagrzewają do walki!) i nadal ciesząca oko grafika. Na prawdę warto, tymbardziej że W3+TFT można kupić za jedyne 50 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować