Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 21:04, Kris l napisał:

Jak przejść ostatnią mapę w kampani nieumarłych (uratować kóla lisza i zajać 4 obeliski) w
Frozen Thorne??


Ja dalem sobie spokój na początku i czekałem aż Ilidan zajmie 3 obeliski. wtedy ja zdobywałem ostatni i broniłem go jednozceśnie rozwalając bazy nagow i elfów. Przy 2 obeliskach zbudowałem sobie bazy i sprawdzałem w na którą idzie ilidan i przerzucałem tam cała armię. 2 ostatnie zdobyłem za jednym podejściem.

PS grałem na poziome normalnym. Nigdy nie chciało mi się przechodzić tej samej misji na trudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:51, El Puno napisał:

Zobaczcie co się dzisiaj pojawiło na chacie klanu :/


Niestety wiem o tym juz od jakiegos czasu. W sumie samo info jest od niedawna. Poza tym jak myślisz kto napisał tą wiadomość o braku aktywności klanu ^^
Ludzie się tylko raz zorganizowali "prawie", przy zakładaniu na szybko klanu i na tym się ta ich przygoda skończyła. ja bywalem zdecydowanie najczęściej i widziałem zawsze te same osoby (3) od czasu do czasu jakieśinne. Dlatego też już odszedłem swoim real acc. Zostały tylko moje train. by klan nie uległ samorozwiązaniu. Denerwowało mnie już to, że nawet pierwsze wewnętrzne CW nie wyszło, bo stawiło się tylko 3 osoby, a o drugie nawet nikt już nie zapytał. Co więcej to nikt nowy od dłuższego czasu nie dołączył mimo, że przypominałem o tym na forum wraz z innymi.
Zatem może to i nawet lepiej, że ten klan umrze śmiercią naturalną. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja od wakacji do zalozenia klanu siedzialem codziennie ale po zalozeniu my net zaczol szwankowac i w prawie kazdej grze mnie rozlanczalo i zaliczalo jako przegrana:/wiec juz od dluzszego czasu nie gralem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:18, NomenNescio napisał:

Zatem może to i nawet lepiej, że ten klan umrze śmiercią naturalną. ;(


hehe normalna kolej żeczy jesli nie ma sponsora i nie ma hetnych do gry to tak jest ale przewarznie kanl wytrzymuje z 2-3 miechy ;/ a tu od pierwszych dzni klapa poprostu klna zedchł na cieszki zawał serca ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:31, SirKamil napisał:

O, tu macie screena z komuniaktem który się pojawia:



tak napisz do Blizzarda ale watpie by w czyms pomugł bo teraz to juz nic sie nie da zrobic tylko pytanie jakim cudem ktos ma twuj CD-KEY ?? nie ma innego sposoby jak kumus go podałes lub kumus poryczyłes płyte a taki delikwent sobie teraz uzywa ile wlezie za twoje pieniadze ;/ jedyne co Blizz mugł by zrobic to zablokowac IP takiego delikwenta ale co to za problem grac gdzie indziej ?? ;/ wiec nie stety ale najprawdopodobniej CD-KETY przepadł ;/ jeszcze mozesz sprubowc wejsc i jak ci sie uda to nie zchodzic z BN tak z 1 tydzien oczywiscei zatym idzie ze nie bedziesz wyłanczał komputera ale moze delikwent sobie odpusci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 22:15, TTBoS napisał:

hehe normalna kolej żeczy jesli nie ma sponsora i nie ma hetnych do gry to tak jest ale przewarznie
kanl wytrzymuje z 2-3 miechy ;/ a tu od pierwszych dzni klapa poprostu klna zedchł na cieszki
zawał serca ;>


To nie jest normalne. Sponsor ma tu małe znaczenie przynajmniej na początku. Najważniejsze to jednak aktywni gracze i dobrzy przede wszystkim (ale by takim byc to trzeba grać i nie at a solo, bo bardziej skilla wyrabia). Jak ktoś nie daje sobie rady na batku to powienien zacząć od rozwalania kompa na insane, a potem iść na battlenet. Klany są po to aby poprawiać swojego skill - cw, bo tam ktoś powie, że źle się coś zrobiło. Dlatego warto mieć jakiś klan nawet jeśli jest on naprawdę śrdedni i taki jest chyba główny cel tworzenia klanów. CW są tylko super dodatkiem do reszty.
ja znam klan, który trzyma się już od 2 lat (nie mają sponsora). Cały czas prowadzą nabór i podnoszą swoje możliwości. Wódz sam na początku administrował prostą stronkę. Po licznych poprawkach i sugestiach jest teraz imo bardzo fajna. Co więcej pomagją mu teraz inni gracze w adminnistrowaniu tą stroną. pamiętam jak wymyślone i głosowane było LOGO tego klanu, które teraz można zobaczyć na replays.pl
Szkoda, że klan się rozpadł i to tak szybko ale i tak nie miał on racji bytu od samego początku.
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>......

Dnia 08.11.2006 o 10:56, NomenNescio napisał:

Szkoda, że klan się rozpadł i to tak szybko ale i tak nie miał on racji bytu od samego początku.
;(


wszystko to prawda a zeby klan miał jakes szanse to niestety oprucz graczy jest potrzebny zapał ;] do gry zreszta wystarczyło popatrzec na klan ja wychodze z takiego załozenia ze jak ktos dołanacza do klanu i nawet nie ma 1 ikony to watpie by długo grał na tym acc pewnie nie długo i tak załozy sobie nowe ;/ a to zostawi w nie pamiec ;/ bo mało kiedy sie zdarza zeby nowy gracz grał na jednym acc do konca i tak jak wspomniałes ci co sobie nie radza z gra na BN powini najpier przejsc kampanie na karzdym stopniu trudnosci i grac z kompem rwnierz na karzdym poziomie trudnosci i po takim zabieku mozna zaczac grac na BN i doskonalic gre taktykie i inne zeczy tylko ze to nie przyjdzie za kilka dni gry na to trzeba troszkie czasu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się wystartować na bn zupełnie bezboleśnie, a zaczynałem niedawno - 23 lipca dokładnie :)) Jak miałem staty ok 40% zrobiłem konto treningowe, zagrałem na nim ok. 50 gier i wróciłem do maina.. Ale nigdy nie udało mi się wygrać z kompem na insane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolegami jest ich 6 i 3 bywa codziennie mamy klan i wódz niestety jest noobem i klan pod jego rządami upadnie więc zrobiliśmy dywersje jeżeli nie odda mi wodza to wszyscy odejdziemy założymy inny,więc raczej nie ma wyboru jeżeli chce dalej miec ten klan w nawiasie oczywiście.No bo co to za wódz co tylko w tower defensy gra ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 23:54, Maxtreme napisał:

A ja z kolegami jest ich 6 i 3 bywa codziennie mamy klan i wódz niestety jest noobem i klan
pod jego rządami upadnie więc zrobiliśmy dywersje jeżeli nie odda mi wodza to wszyscy odejdziemy
założymy inny,więc raczej nie ma wyboru jeżeli chce dalej miec ten klan w nawiasie oczywiście.No
bo co to za wódz co tylko w tower defensy gra ;}



hehe i dobrze :> ja na jego miejscu bym rozwiazał klan bo i tak go pewnie wywalicie :> tylko jak noob to pewnie o tym nie pomysli wiec punkt dla was ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 23:57, TTBoS napisał:

tylko jak noob to pewnie o tym nie pomysli wiec punkt dla was ;]


no bo wiesz on nie widzi w tym żadnej przyszłości,sposobu na życie dla nie to po prostu rozrywka a my już robić chcemy stronkę.
A najlepsze jest to że ja sam(w klanie jest 16 osób)
udało mi się nakłonić 7 osób do buntu w tym 8 osób dzisiaj woogule nie było pomagają mi też w tym koledzy z innych klanów wkrótce wymięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 23:59, Maxtreme napisał:


> tylko jak noob to pewnie o tym nie pomysli wiec punkt dla was ;]

no bo wiesz on nie widzi w tym żadnej przyszłości,sposobu na życie dla nie to po prostu rozrywka
a my już robić chcemy stronkę.


stronka dobra zecz bedzie łatwiej rekrutowac nowych członkow do klanu :)

Dnia 08.11.2006 o 23:59, Maxtreme napisał:

A najlepsze jest to że ja sam(w klanie jest 16 osób)
udało mi się nakłonić 7 osób do buntu w tym 8 osób dzisiaj woogule nie było pomagają mi też


czyli juz jest wszystko przesadzone ''karty rozdane :>'' teraz tylko umiejetnie zagrac i po staym wodzu :>

Dnia 08.11.2006 o 23:59, Maxtreme napisał:

w tym koledzy z innych klanów wkrótce wymięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 00:11, Maxtreme napisał:

nom
swoją drogą niezłe staty masz bo se wlazłem na battle neta i sprawdziłem to w końcu żyje ten
wasz klan czy nie?


thx były lepse przed gra w Wowa :> ale powoli odnawiam to co straciłem ;]

jesli chodzi o gram.pl klan to juz jest ostrzezenie ze jesli klan nie bedzie bardziej aktywny to sie rozleci a to juz chyba nie długo potrwa moze jeszcze z kilka dni i po klanie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no takie życie.Co to znaczy bardziej aktywny?
U nas w klanie jest 5 aktynych ludzi tak bardzo że muj kolega nick cieply jest najbardziej zawzięty z nich razem ze mną przez ten tydzień graliśmy dnie i noce i mamy narazie 14 lvl drużynkowy do końca miesiąca postaramy się mieć 28.My szukamy właśnie takich zapalczywców do klanu i akurat szczęście mamy że jest kilku takich mamy swoje telefony numery każdy żyje swoim życiem tylko ten wódz nam przeszkadza bo ja mogę znaleźć dużo pro ale szamana nawet narazie nie chce dać i sam sprowadzą swoich kumpli noobów lub też niekumpli ale też noobów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 00:22, Maxtreme napisał:

no takie życie.Co to znaczy bardziej aktywny?


bo w klanie sa aktywne moze ze 3 osoby w tym ja ;> i to jest za mało na klan i dlatego zostanie rozwiazany ;/ no ale gdyby to nastało co mam nadzieje sie nie stanie ale jesli.. to chyba dołoncze do jakegos multi klanu bo kumpel juz chwile mnie ciagnie do jakiegos [nawet nie wiem jak sie nazywa xD] multi klanu tylko własnie musze jeszcze popatrzec czy bedzie sens jak by co to dołoncyc do takiego klanu ;]

>......./\

Dnia 09.11.2006 o 00:22, Maxtreme napisał:

ten wódz nam przeszkadza bo ja mogę znaleźć dużo pro ale szamana nawet narazie nie chce dać
i sam sprowadzą swoich kumpli noobów lub też niekumpli ale też noobów :)


czyli klan jka zmieni wodza pociagnie jeszcze bardzo długo :) czyli jest lub bedzie sie czym cieszyć na przyszłość ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom a jak będzie bardzo uparty i na złość nam clan rozwiąże to stworzymy o tej samej nazwie lub dołączymy do was w ten sposób i wasz klan sie nie rozpadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować