Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

tak mam oryginal! przedchwila zaczalem grac nowa misje i wyglada na to ze gra sobie z tym (chyba) poradzila bo na poczatku misji pojawil sie krzyzyk ze moge wybrac umiejetnosc...i juz mi doswiadczenie rosnie...to moglo byc spowodowane tym ze przec cale gre nie wybieralem umiejetnosci odkycie czesci mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To moglo byc spowodowane tym ze przec cale gre nie wybieralem umiejetnosci

Dnia 14.11.2006 o 16:08, Thorgal13 napisał:

odkycie czesci mapy?


Chyba tak.Mi się raz bodajże też to przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:41, Thorgal13 napisał:

sluchajcie! mam bardzo powazny problem, w misji "wyrocznia" grajac trallem nagle gdy dostal
8 poziom doswiadczenie juz dalej nie rosnie!! na jego portrecie w lewym gornym rogu widnije
jedynka jakbym mogl podnies poziom jakiegos czaru a tu nic! i tak caly czas! gdy wypuszczalem
te jego wilki to raz pojawil sie jeden raz dwa i od razu znikaly! o co tu chodzi? wiecie moze
skad biora sie takie bledy? prosze o odpis!


Nie możesz dodać nowej umiejętności, bo jedyna umiejętność jak ci pozostała do podniesienia to jasnowidzenie. W tej misji nie możesz używać tej umiejętności, więc nie możesz jej podnieść. Ale nie martw się, w następnej misji będziesz już mógł wykorzystać swój zaległy punkt umiejętności.
A co do wilków to w jednej chwili nie możesz mieć więcej niż 2 wilki. Jeśli pozostały ci jakies stare wilki, to po ponownym przywołaniu wilków stare znikają.

PS. Blizzard raczej rzadko wypuszcza jakies gry z bugami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 22:15, Thorgal13 napisał:

no dobrze, no to teraz prosze o garsc porad dotyczacych ostatniej misji orkow :) prosze z wami
bedzi mi latwiej, pozdrawiam


Grunt do dużo wieżyczek strzelniczych i peonów, którzy będą je naprawiać. Przy wieżyczkach musisz postawić kilku gruntów lub taurenów, bo golemy bardzo szybko niszczą budynki. Do tego trzeba dbać o sojusznika, bo bez twojej pomocy szybko go rozwalą. Do niego też musisz wysłać kilku peonów, aby naprawiali budynki, ale wojowników tam nie wysyłaj, sami sobie poradzą. Kiedy ludzie atakują idź z nimi, masz wtedy wieksze szanse zadać duże zniszczenia. I najważniejsze - idąc na Groma armią złożoną z samych taurenów, lub gruntów masz małe szanse powodzenia. Dobrze jest dorzucić paru szamanów z rządzą krwi, a twój atak będzie dużo silniejszy.
To by było tyle. Najpierw zajmij się obroną, a dopiero później atakój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to kolega forumowicz stwierdził,obrona to podstawa.Najpierw zbuduj pierścień wieżyczek strzelniczych przy trzech wyjściach z bazy.Jeden infernal rozstanie dość szybko przez nie rozstrzelany,ale pamiętaj o naprawie.Misja jest dość łatwa w sumie,nie sprawiła mi jakichś większych trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 07:08, Skywalker560 napisał:

Misja jest dość łatwa w sumie,nie sprawiła mi jakichś większych trudności.


Tobie nie sprawiła jakichś większych trudności, a dla mnie była najtrudniejsza z całej gry. Zresztą cała kampania orków byla dość trudna, ale za to najciekawsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:42, rob006 napisał:

Tobie nie sprawiła jakichś większych trudności, a dla mnie była najtrudniejsza z całej gry.
Zresztą cała kampania orków byla dość trudna, ale za to najciekawsza:)



Trudna była misja 4 i 5,z 3 się namęczyłem,siódma wydawała mi się trudna,ale jak zacząłem w nią grać,to ją przeszedłem bodajże od razu.Ósma misja jest całkiem łatwa,pod warunkiem,że zbudujesz dobre siły obronne i zaatakujesz wroga od najsłabszej strony.Potem trzeba szybko schwytanego Groma zanieść jak najłatwiejszą i najkrótszą drogą do bazy Jainy.Ot i cała filozofia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 18:38, Coozy napisał:

Mozecie podac namiary na szefa klanu gram.pl w Warcraft III : The Frozen Throne?


Klan gram.pl już nie istnieje z powodu znikomej aktywności jego członków. Wodzem klanu był NomenNescio (na bn Ursyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dlaczego jak zaczynam gre 1vs1 na battle.necie to zaraz po załadowaniu wyskakuje mi "Połączenie zostało przerwane"? (tak często jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 04:16, Kris l napisał:

Mam pytanie. Dlaczego jak zaczynam gre 1vs1 na battle.necie to zaraz po załadowaniu wyskakuje
mi "Połączenie zostało przerwane"? (tak często jest)

-----
Najprawdopodbniej masz problem z łączem.

start>uruchom>"cmd">"ping 213.248.66.170" i jezeli choc raz pojawi Ci sie tekst "upłynął limit czasu żądania" to znaczy, że masz problem z połączeniem bezpośrednio z bramką Northrend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:25, Kris l napisał:

Upłynął pisze i co?tak zawsze będzie?

nie wiem czy tak bedzie, musisz pokombinowac ze swoim łączem. Nie wiem co masz i od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:25, Kris l napisał:

Upłynął pisze i co?tak zawsze będzie?


nawet modemowcy [prawdziwi hardkorowcy] graja na BN wiec i ty dasz rady wyłacz wszystko co sie da [oczywiscie tylko to co bedzie zabierac transfer z netu ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 23:02, skubsa napisał:

Mam pytanko co teraz(jestem wolny od klanu)mam zrobić przyjmijcie mnie do gramowego klanu


Kilka postów wyżej napisałem że klan gram.pl nie istnieje. Spóźniłeś się. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować