Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 01:50, El Puno napisał:

Maxtreme jaki masz nick na batku? Pytam bo chcę sprawdzić czy jestem noobem :/

pewnie że jestem XD
sprawdź PoL_MaXtReMe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 05:16, Kris l napisał:

A jak się dołącza do klanu? Chciałbym należeć do jakiegoś:D

pierwsze muszą cię spytać czy chcesz dołączyć zatwierdzasz i już musi być tylko wódz który chce cie przyjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 00:47, Maxtreme napisał:

nom a jak będzie bardzo uparty i na złość nam clan rozwiąże to stworzymy o tej samej nazwie
lub dołączymy do was w ten sposób i wasz klan sie nie rozpadnie:)


hehe dobre ^^ nasz klan tylko moze nie dotrwac bo jak pamietam to info ze klan jest mało aktywny chyba jest przez 1 tydzien nie pamietam bo kiedys o tym cytałem ale to było juz tak dawno temu ;> ale sie zobaczy co i jak bedzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano była wielka dywersja :)
wyrzuciliśmy woza a oon nam napisał że klan zostanie rozwiązany tworze niestety nowy bo to trzeba coś z tym wszystkim zrobić musze mieć 50 pro w klanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:11, Maxtreme napisał:

dzisiaj rano była wielka dywersja :)
wyrzuciliśmy woza a oon nam napisał że klan zostanie rozwiązany tworze niestety nowy bo to
trzeba coś z tym wszystkim zrobić musze mieć 50 pro w klanie :)


a po co ci az 50 OO ?? wystarczy z 20 ;] zreszta wiekszy klan niz 18-24 osoby nie ma sensu załadac lepiej miec miej osob ale przynajmiej miec je zetelne i dobre i takie co na pewno beda na CW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2006 o 09:07, TTBoS napisał:

a po co ci az 50 OO ?? wystarczy z 20 ;] zreszta wiekszy klan niz 18-24 osoby nie ma sensu
załadac lepiej miec miej osob ale przynajmiej miec je zetelne i dobre i takie co na pewno beda
na CW ;]


nom ale jeżeli wezme 20 pro to i tak musze wyselekcjonować z 7 najlepszych a jak wezme 50 no to zostawie 20 najlepszych i najbardziej zapalczywych i zaufanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 09:39, Maxtreme napisał:

nom ale jeżeli wezme 20 pro to i tak musze wyselekcjonować z 7 najlepszych a jak wezme 50 no
to zostawie 20 najlepszych i najbardziej zapalczywych i zaufanych


ale znalesc 50 pro do nowego klanu to bedzie barddzzzoo cieszko ;/ bo sam wiem ze do nowego klanu niezbyt dołonczac jest takiemu pro zreszta wiekszosc dobrych graczy ma klan i rownierz cieszko bedzie ich przekabacic do nowego klanu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 09:39, Maxtreme napisał:


> a po co ci az 50 OO ?? wystarczy z 20 ;] zreszta wiekszy klan niz 18-24 osoby nie ma sensu

> załadac lepiej miec miej osob ale przynajmiej miec je zetelne i dobre i takie co na pewno
beda
> na CW ;]

nom ale jeżeli wezme 20 pro to i tak musze wyselekcjonować z 7 najlepszych a jak wezme 50 no
to zostawie 20 najlepszych i najbardziej zapalczywych i zaufanych

Canal na bNET chce zobaczyć kto w nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:11, Maxtreme napisał:

trzeba coś z tym wszystkim zrobić musze mieć 50 pro w klanie :)


Śmiać mi się chce jak to czytam :P Co to znaczy twoim zdaniem "pro gracz"? Szczerze mówiąc wątpię żeby ci się udało znaleźć chociaż kilku dobrych graczy do klanu... z twoimi statystykami.. ;) Oczywiście nic do ciebie nie mam ;) peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:19, Kris l napisał:

Czy porażki na Battlenecie obniżają mi poziom?


pewnie jeśli masz więcej porażek niż wygranych to spoko masz obniżony poziom a jeżeli więcej wygranych to większy poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:39, Maxtreme napisał:

a jednak ty przyszłeś:P
ale nick tam masz zajefajny myślałem że pochodzi od punciaka samochoduXD
spoko jutro solówka i pozniej rewanżyk:)


Ja nie napisałem że jestem dobrym graczem... ani pro tym bardziej :P Noob jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto z was gra w DotA''e (dla laików - ums w stylu orc vs human tylko o wiele lepszy). Jakich macie ulubionych bohaterów i jakie arefakty bierzecie na początek. Ja zawsze mam dylemat czy najpierw iść w zwinność a potem w atak i siłe, a zazwyczaj najpierw i tak robie atak (ale i tak pierwszy item to Boot of Speed) potem dopiero agility. Zależy też od hera jakim gram, bo czasem biore też coś na mane (np. Null Talisman)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 12:54, skubsa napisał:

Ja na bn lubie grać w FOOTY :)Fajna sieczka


Heh w sumie jest niezle. Jak gram w footy to lubie brac MK albo AM. Kiedyś, a nawet jest nadal taki ums do starcrafta. Nazywa sie chyba Golem i to właśnie na podstawie tego powstały chyba footy.
Teraz w War 3 jest też taki mod, że to jest niby starcraft trzeba budować bynkry i robić marinów można kupić też goliata (praie jak footy albo Golemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie! mam bardzo powazny problem, w misji "wyrocznia" grajac trallem nagle gdy dostal 8 poziom doswiadczenie juz dalej nie rosnie!! na jego portrecie w lewym gornym rogu widnije jedynka jakbym mogl podnies poziom jakiegos czaru a tu nic! i tak caly czas! gdy wypuszczalem te jego wilki to raz pojawil sie jeden raz dwa i od razu znikaly! o co tu chodzi? wiecie moze skad biora sie takie bledy? prosze o odpis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować