Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą F.E.A.R. 2 - dzień pierwszy

18 postów w tym temacie

gram.pl

F.E.A.R. 2 to druga część słynnej gry akcji z 2005 roku. Tym razem wcielamy się w Michaela Becketa, członka jednostki antyterrorystycznej Delta. Tuż przed wykonaniem swojego zadania następuje wybuch, po którym nasz bohater trafia do szpitala.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą F.E.A.R. 2 - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się boję. :O Nie dość, że gra wychodzi w Piątek 13 to dreszcz mnie przeszywa patrząc na sam tytuł. Jedynka była znakomita a jak dwójka ma być lepsza... ojoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że nie bedize tygodnia z Fe.a.r 2...Co do gry to po zagraniu w demo F.e.a.r 2 i Necrovision skłaniam sie ku tej produkcji...ale może tydzień z... pomoże dowiedzieć mi sie o F.e.a.r 2 tego czego jeszcze nie wiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już samo demo części 2 jest niebotycznie lepsze od "jedynki". Gra must have

Denerwują mnie tylko efekt graficzny zastosowany przy zwolnieniu kuli. Jest jakiś taki... dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie lepszy? 0o To może być lepiej? ;>

Jedynka była znakomita, jedna z moich ulubionych gier, jeżeli nie ulubiona. Klimat mi się podobał, fabuła też.
Jeżeli ma być lepiej to kupuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:11, Cadeus napisał:

Mówicie lepszy? 0o To może być lepiej? ;>

Jedynka była znakomita, jedna z moich ulubionych gier, jeżeli nie ulubiona. Klimat mi
się podobał, fabuła też.
Jeżeli ma być lepiej to kupuję! :)

Lepiej będzie więc leć kup tę grę, no FEAR 1 kozaczył to fear 2 bedzie wymiatał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeśli multi będzie dobre, w FEAR1 było zbyt chaotycznie.
Szkoda tylko że postacie są tylko trochę mniej kańciaste, coś jak od Gothica do Gothica 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza czesc wyjeła mi ładne pare godzin z życiorysu,czego wogole nie żałuje!!!!Jedynka była niesamowita!!!Dwójke też KUPIE....jesli tylko moj komputer wytrzyma w wymaganiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 01:09, Lord Joker napisał:

Na świecie dziś premiera, a w Polsce oczywiście musi być obsuw... kiedy wreszcie zrównamy
z resztą świata a nie ciągle będziemy w tyle?


Zarówno na brytyjskim, jak i niemieckim amazonie napisane jest, ze gra będzie dostępna od 13 lutego, więc z tą resztą świata, to tak spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była fajna ,ale powtarzające się lokacje nudziły. F.E.A.R 2 zapowiada się na bardziej zróżnicowanego , ale jak tak patrze na screeny to musi mieć niezłe wymagania sprzętowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 01:09, Lord Joker napisał:

Na świecie dziś premiera, a w Polsce oczywiście musi być obsuw... kiedy wreszcie zrównamy
z resztą świata a nie ciągle będziemy w tyle?


Premiera na swiecie jest tak samo jak w Polsce....czyli w piatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna, fabuła wcale nie połączona z dodatkami do pierwszej części. Różne studia się nie dogadały. Dla mnie ta gra jest trochę straszniejsza od poprzedniczki(opieram się na filmie) nie jest straszna. Chciałbym pisać scenariusze do gier. Grę na pewno kupię ale teraz gra mi nie pójdzie. Fajnie że są opisane bronie.


A co to znaczy że jest wymagane szerokopasmowe łącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować