Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Velvet Assassin - zamieszanie wokół daty premiery

10 postów w tym temacie

Premiera Velvetki coraz bliżej ^_^ Nareszcie skradanka, w której główną role zagra zgrabna niewiasta. Biorąc pod uwagę, że Splinter Cell Conviction zalicza obsuwę za obsuwą, Velvet może się okazać najlepszą (oby nie jedyną) skradnką roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać. Nareszcie jakaś ciekawa, mam nadzieję, skradanka. Oby tylko nie podzieliła losu Splinter Cell: Double Agent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skradanek ostatnio trochę brakuje. Ostatnią dobrą co pamiętam był bodajże Splinter Cell: Chaos Theory. Miała świetny klimat. No i jeszcze ten nieszczęsny Conviction, któremu zawsze coś się "psuje" przed premierą. Nie wiadomo nawet czy wyjdzie w tym roku. Tym bardziej Velvet Assassin jest jeszcze mocniej oczekiwany. Mam nadzieję, że jakość produkcji będzie wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie ciekawa. No i na pewno nie będzie szorstka. Może to będzie skradanka, która zastąpi niemożliwego do uruchomienia na moim komputerze Thiefa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:11, Kuberman napisał:

A co z Assasin''s Creed?

Leży w sklepach i tanieje, a co ma być? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcja zapowiada się znakomicie, zwłaszcza, że twórcy mieli mnóstwo czasu na jej dopieszczenie. Mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z Turning Pointem, bo chciałbym zagrać w jakąś dobrą grę akcji z drugiej wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować