Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III - szczegóły

29 postów w tym temacie

Ja również nie mogę się doczekać tej gry.
A czy nie wie ktoś czy pojawiło się jakieś info odnośnie ekranizacji tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się informacje na temat ekranizacji. Dokona jej Uwe Boll

Szkoda, że nie będzie coopa. Jeden gracz Kratosem, a drugi Leonidasem. To by była sieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego God of War zaliczyłem kilkakrotnie - setki oponentów, tony akcji, hektolitry krwi. Dochodzi do tego jeszcze całkiem fajna historyjka - mniam!
Drugi God of War nie zrobił na mnie większego wrażenia - ot, takie twórcze rozwinięcie "jedynki". Choć trzeba zaznaczyć, iż jest równie epicko i brutalnie - niestety zabawa była baaaardzo krótka.
Część trzecia nie zapowiada się równie genialnie co poprzedniczki, choć gra z pewnością będzie dobra.

Dowódcy organizujący strategie walki? Pierwsze co mi do głowy przychodzi to Diablo II, choć i w Beowulfie takowi istnieli. Ujeżdżanie potworów? "Lekki" kicz IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:48, Metalhead86 napisał:

Ujeżdżanie potworów? "Lekki" kicz IMO.


Jeśli patent będzie stać na takim samym poziomie co latanie w dwójce na hipogryfach to może być ostro xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa.

Myślałem, że w III części będzie multiplayer, a tu kiszka ;/

Faktycznie dowódca potworów i polowanie na niego na pewno będzie bardzo ciekawe.
Najważniejsze, żeby najpierw zabić mózg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:48, Metalhead86 napisał:

Dowódcy organizujący strategie walki? Pierwsze co mi do głowy przychodzi to Diablo II,
choć i w Beowulfie takowi istnieli. Ujeżdżanie potworów? "Lekki" kicz IMO.

Patent z dowódcami był w Zone of Enders 2. Pamiętam, że tam w momencie gdy pojawiał się dowódca to można było zapomnieć o ataku na grupę przeciwników, trzeba było najpierw "kilnąć" dowódcę (bo ataki przeciwników były zbyt dobrze zgrane).
Ale w Diablo II byli dowódcy którzy zmieniali strategię walki swoich podwładnych?

Btw. nie wiem jaka będzie fabuła trzeciej części, ale czwarta będzie prequelem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:29, marius1g napisał:

Szkoda, że nie będzie coopa. Jeden gracz Kratosem, a drugi Leonidasem. To by była sieczka.


Punisherem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować