Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

/xiach/

W Cod musisz mieć skilla żeby zajść kogoś od tylca a tu? Lecisz alienem po suficie i praktycznie możesz cały czas zachodzić wszystkich z E. Ale to jest nubskie, bo właśnie nie ma żadnej szansy na obronę przed tym- ty sobie walczysz z kimś a tu jakiś idiota skacze wokół was napierdzielając w E i licząc na to że zabije w ten sposób kogoś (przy okazji ginąc samemu z rąk ocalałego, ale nub się takimi rzeczami nie przejmuje). Jeśli atakuję normalnie to gostek ma szansę na obronę (nawet marine ma szansę na zabicie predzia w walce wręcz, wystarczy dobrze obserwować jego ataki i je kontrować [słaby atak predzia>>blok, mocny atak predzia>> szybkie uderzenie]), ja mam szansę na ucieczkę i jakoś mi się wydaje że tak to powinno iść. A co do celności mojej wypowiedzi>> skarżyłeś się na powolność ultramega E, a ja dałem lepszy sposób na zabicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Ale ty głupoty wypisujesz... zapewne to ciebie zawsze zachodzili od tyłu (w grze... ) i to ty zawsze byłeś tym przegranym więc postanowiłeś, że będziesz walczył w pojedynku który zawsze przegrywasz ponieważ ktoś cie zabija przy naciśnięciu klawisza "e" i ciebie zżera z tego powodu złość... zabicie przy użyciu klawisza "e" nie jest nooberskie (czy jak to tam zwał), jest efektowne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 21:57, crash807 napisał:

>/.../

Ale ty głupoty wypisujesz... zapewne to ciebie zawsze zachodzili od tyłu (w grze...
) i to ty zawsze byłeś tym przegranym więc postanowiłeś, że będziesz walczył w pojedynku
który zawsze przegrywasz ponieważ ktoś cie zabija przy naciśnięciu klawisza "e" i ciebie
zżera z tego powodu złość... zabicie przy użyciu klawisza "e" nie jest nooberskie (czy
jak to tam zwał), jest efektowne. :)


Owszem, złość mnie zżera z powodu tych idiotów, ale niestety zwykle mam coś koło 23 killi, więc nie snuj aż tak złych przypuszczeń na temat mojej pozycji w tabeli :P. Po prostu denerwują mnie ludzie którzy zabijają w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2010 o 22:02, Buhahahahaha napisał:

Owszem, złość mnie zżera z powodu tych idiotów,


Stwierdzam iż noobem jesteś ty skoro się denerwujesz, że ktoś cię zabił w efektowny sposób. Zmusza to do czujniejszej gry a, że ty wolisz iść do przodu i walczyć z kim popadnie nie rozglądając się to już twoja sprawa ale nazywanie osób które w ten sposób zabijają "noobami" jest idiotyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 22:08, crash807 napisał:


> Owszem, złość mnie zżera z powodu tych idiotów,

Stwierdzam iż noobem jesteś ty skoro się denerwujesz, że ktoś cię zabił w efektowny sposób.
Zmusza to do czujniejszej gry a, że ty wolisz iść do przodu i walczyć z kim popadnie
nie rozglądając się to już twoja sprawa ale nazywanie osób które w ten sposób zabijają
"noobami" jest idiotyzmem.



IMO Efektowny, ale nie efektywny (zabijając w ten sposób zapraszasz wszystkich aby ci złoili dupę). A rozglądanie w tej sprawie nie daje rady, bo alien biega z szybkością błyskawicy, a dysk/strzały z cannona predzia latają przez całą mapę (no dysk prawie), więc nie mów mi że nie umiem grać, ponieważ jeśli się tak wkurzę to mogę nawet dwóch alienów rozpierdzielić (to zasługa autoaimu bo nawet jeśli oni obaj są w zmowie i nie chcą się atakować to wystarczy zacząć potyczkę, zrobić chaos a oni już się osłabą przez automatyczne celowanie pazurkami na siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steal Kill-a powinno się robić tylko wtedy gdy wiemy i mamy 100 % pewności że nikt nas nie zajdzie od tyłu...przynajmniej taką przyjmuje zasadę. W przeciwnym wypadku powinniśmy używać normalniej walki typu 1X mocny atak i 2X lekkie lub 1Xmocny i 1Xlekki w przypadku marines. Dlatego po części rozumiem co chce powiedzieć Buhahaha bo też mi się to wydaje noobowskie lecieć na pałe ze wciśnietym przyciskiem "e" i niestety tak robi wielu grając alienami, dodatkowo biegając po podłodze a nie posufitach i ścianach, łatwo tak rozpoznać nobba :P natomiast prawda jest że doświadczony gracz nie da się zabić w ten sposób...grając marines trzeba się pilnować i mieć oczy z tyłu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo często biorę przeciwników z "e" i może od czasu do czasu ktoś mnie wtedy zaatakuje, ale nie jest to bardzo częste. Ogólnie nie jest to według mnie lamerskie, noobowskie, ani nic w tym stylu. Denerwują Cię ludzie, którzy tak zabijają? To nie graj, twórcy takie coś wymyślili i to zostanie, mi się to podoba i nie rozumiem Twoich problemów, ale ok.

@sylwass: No tak, na pałę na stado z "e" to nie, ale żeby mnie wkurzały osoby, które zabijają stealth killami powiedzieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 21:48, Buhahahahaha napisał:

/xiach/

W Cod musisz mieć skilla żeby zajść kogoś od tylca a tu? Lecisz alienem po suficie i
praktycznie możesz cały czas zachodzić wszystkich z E. Ale to jest nubskie, bo właśnie
nie ma żadnej szansy na obronę przed tym- ty sobie walczysz z kimś a tu jakiś idiota
skacze wokół was napierdzielając w E i licząc na to że zabije w ten sposób kogoś (przy
okazji ginąc samemu z rąk ocalałego, ale nub się takimi rzeczami nie przejmuje). Jeśli
atakuję normalnie to gostek ma szansę na obronę (nawet marine ma szansę na zabicie predzia
w walce wręcz, wystarczy dobrze obserwować jego ataki i je kontrować [słaby atak predzia>>blok,
mocny atak predzia>> szybkie uderzenie]), ja mam szansę na ucieczkę i jakoś mi
się wydaje że tak to powinno iść. A co do celności mojej wypowiedzi>> skarżyłeś
się na powolność ultramega E, a ja dałem lepszy sposób na zabicie.


Czyli rozumiem że jak nie jestem dobrym graczem to nie mam szans aby zajść kogoś od tyłu? Marudzisz że nie ma szansy na obronę przed tym, to powiedz jaka jest szansa na obronę w realu gdy ktoś daje ci kosę od tyłu? Ale rozumiem że ty jesteś szlachetny rycerz i np. w grze widząc przeciwnika odwróconego tyłem zawsze dajesz strzał ostrzegawczy... W multi jesteś szybki albo martwy a umiejętność wykorzystania lub nie, wszystkiego czym dysponujesz świadczy o twojej wszechstronności. Więc teraz powiedz mi kto jest lepszy:
-"idiota" który wykorzystuje E i zabija
-jego ofiara

Jak ja lubię słuchać pierdół typu "nie używaj tego bo będziesz noob" "nie rób tego bo będziesz noob"
gram tak jak jest mi wygodnie i tak aby być skutecznym ,a nie dawać się zabić jak jakiś frajer bo coś tam...

Ale nie odbiegając od tematu. Nadal nie rozumiesz o co mi chodziło a uprzedzając twoje pytanie na pewno nie o taktykę bo jeśli nie zauważyłeś nie powiedziałem że twoja jest zła, mistrzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/xiach/

Czy w prawdziwym życiu masz szansę na respawn/bycie obcym/predatorem/regenerację zdrowia? Jeśli nie to oddziel rzeczywistość od gier :P. Jeśli byłbym jak ty to pewnie w CODach bym latał z tubami, kniferem, ogólnie jechał po najlżejszej linii oporu... Ale po pewnym czasie się z tego wyrasta (przynajmniej powinno się) i takie nubskie granie nie daje w ogóle satysfakcji. Bo co z tego że np. w COD mam killstreak 12043209580 skoro osiągnąłem to kampiąc jak ciota w rogu i używając OP broni? W życiu to w życiu, przeżyj za wszelką cenę (choć nie zawsze), a w grach staram się grać honorowo, tak żebym nie musiał się tego wstydzić, bo jakby co to jest respawn i kolejna szansa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisałem NA PRZYKŁAD i jak byś chciał wiedzieć to gram tylko dla przyjemności, dlatego nie siedzę w kącie ani nie trzymam cały czas wciśniętego E w AVP. Z doświadczenia wiem że claymore za rogiem w COD4 potrafi być bardzo wkurzające dlatego również nie pochwalam takiego zachowania ale wiem że niema co gdybać. A poza tym to co masz do tuby? Jej użycie wiąże się z długim czasem przeładowania a słynne P90 nie jest na wyłączność i każdy może nim grać. Czy coś tu jest krzywdzące? Czy może jest to mydlenie sobie oczu że ktoś zawdzięcza wszystko temu i temu bo to i tamto? Jeśli ktoś chciał cię zabić i to zrobił to znaczy ze osiągną swój cel oraz rozgrywki i wyzywając kogoś od noobów nawet na forum jest oznaką twojej słabości a przecież jesteś honorowy, nieprawdaż?
Bardzo cię proszę, odpowiedz na pytanie:
Czy widząc w grze, przeciwnika odwróconego tyłem zawsze dajesz strzał ostrzegawczy?
Domyślam się że nie, więc co z tym twoim honorem? I czy wiesz o czym w ogóle mówisz?
W grze się zabija i czerpie z tego przyjemność więc gdzie tu miejsce na honor czy współczucie nie wspominając o innych wartościach którymi kierujemy się w życiu? Albo grasz na maksa czerpiąc z tego przyjemność albo wcale i nie musisz płakać że ktoś pokonał cię sposobem na który nie pozwala twój HONOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/mega xiach/

Co do strzału ostrzegawczego> najpierw spróbuj moją metodą, dopiero potem zacznij na nią zwać. Jeśli to nie jest doświadczony przeciwnik to nie zdoła się obronić, lecz jeśli gostek nie jest już newbie, to może to skontrować. W ten sposób mam mniej więcej czyste sumienie. Tuba to nubska broń, z tym przeładowaniem czy bez i tak jest w stanie sprzątnąć 2 gostków naraz (+ dzięki Kieszonkostwu jest pyk i nowy nade gotowy). Co do przeciwnika odwróconego tyłem> zwykle gram TDM (na promodzie, więc ludzie nie muszą się wkurwiać bo jakiś dzieciak przyjdzie i zacznie nawalać z P90 po wszystkim, psując wszystkim rozgrywkę), gdzie mniej więcej ludzie się wspierają, więc nie ma czasu, czas działać. Zresztą gdzie ja powiedziałem coś o strzale ostrzegawczym? Gostek ma szansę na obronę bo nie nabijam sobie killi za pomocą jakieś głupiej animacji, tylko gram. Moim zdaniem jest na honor miejsce> wole być taki, nie używać broni powszechnie uważane za OP i być na dole tabeli niż bawić się w double akimbo superduper P90 i wymiatać wszystkich, bo jak już mówiłem (a ty pewnie nie wzróciłeś na to uwagi) to nie daje mi żadnej satysfakcji. Jeśli wolisz tym drugim sposobem, to sayonara, obyśmy się nigdy nie spotkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zgadzam się z kolegą Buhahahahaha. Wiem do czego zmierza, chociaż jak dla mnie troszkę niejasno to wyraził. Też mnie denerwują takie nuuby, i to nie dla tego, że przez nich ginę czasami, ale druzgoczą mi klimat polowania, atakując w stylu bezmyślnego "swarmu" rodem z alien shootera i licząc na szczęście "że im E wejdzie" O ile nie nazwał bym ich idiotami, to jest to jak najbardziej NUUBSKIE zachowanie, które powoduje niesmak u wielu graczy wliczając mnie. Nadzieja w tym, że część z tych dzieciaków nie kupi pełnej wersji a po czasie powstaną ciekawe i fajnie zgrane klany...
Co do nie strzelania w plecy... Może to kogoś zdziwi ale często przeze mnie praktykowana sprawa w FEAR (combat i jedynka) jak widzę, że ktoś stojąc tyłem nie odwraca się na dźwięk moich kroków to ma laga, albo go czasowo rozłączyło, taki kill nie dość, że niehonorowy, to nie daje radości a często jest przejawem drwin w społeczności Feara, sprowadza się to do tego, że samemu mając laga, bardzo rzadko ktoś to wykorzysta i odzyskujemy połączenie w spawn poincie...i to są zagrania PRO właśnie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie umiem wytrzymać ze śmiechu gdy ktoś kogoś na FFA nazywa "nubem" :)
Poza tym to dużą część ciosów kryjącą się pod przyciskiem "e" można bez najmniejszego problemu skontrować/zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 10:09, meJKu napisał:

A ja nie umiem wytrzymać ze śmiechu gdy ktoś kogoś na FFA nazywa "nubem" :)
Poza tym to dużą część ciosów kryjącą się pod przyciskiem "e" można bez najmniejszego
problemu skontrować/zablokować.


od tylca też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa dlatego się to nazywa stealth kill! Ech ci co narzekają mają na prawdę problem ze swoimi umiejętnościami.
W AvP 2 zajście przez jakąkolwiek rasę kogoś od tyłu=kill i niema żadnego ale.
Jegomość buahahahah nie potrafi grać i tyle. Trzeba mieć oczy na tyłku a nie lecieć na pałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2010 o 12:05, Hamynelypham napisał:

Jeżeli skillem dla ciebie jest wciśnięcie jednego przycisku to gz. Masz tylko 1 palec?


to co ma zrobić jeszcze stanąć na głowie czy coś zaśpiewać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować