Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Outlander-pro - Twój Kandydat na Forumowicza roku 2008!

52 postów w tym temacie

Po co? Dlaczego? Jak? Te i wszystkie inne pytania na temat Out''a, jakże szacownego forumowicza, prosiłbym oto żeby składać w tym temacie. Pomimo tego, że inne imperialistyczne partie już atakują wasze MÓZGI, my postaramy się żeby zrobić co tylko w naszej mocy, żeby przywrócić ład i porządek! Outlander zawsze starał się być dobrym forumowiczem, pisać posty z sensem i pomagać innym. Jego kartoteka forumowa jest czysta - żadnych degradów na przestrzeni tych lat które spędził na forum :]

20090211221136

20090211221340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 22:17, Dark Templar napisał:

Czy on w avatarze ma Lorda Vetinari? ;]


Tak jest, jestem wielkim fanem Pratchetta i jego Świata Dysku, a Vetinari to jedna z moich ulubionych postaci, dlatego pojawia sie na plakatach i bannerach wyborczych :]

Czyli zaczeła sie zabawa i cała machina wyborcza ruszyła. Rzecz jasna byłoby mi niezwykle miło, gdybyście drodzy gramowicze oddali na mnie głos, ale ten wybór należy już do Was :]

W moim sztabie znajdują sie:
Adeq - wielkie dzieki, za zgłoszenie mnie :] Bez Twojej pomocy na pewno nie doszłoby do tego :]
Żmija z Lasu - mój komisarz ds Propagandy, czyli spec od bannerów i plakatów wyborczych ^^ Również masz moją wdzieczność za świetną robotę ;]

Chwilowo tyle ... aha, jeśli ktokolwiek chce może zamieścia banner wyborczy na swoim sajcie :]

Pozdrawiam!

EDIT: był zamach na ten post, wszystkie polskie znaki zamieniły się na trójki i znaki zapytania :P

20090211222753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost: jesteś trochę wredny, co pokazałeś parę miesięcy temu w temacie o OoBE bodajże. Z tego co pamiętam to zachowałeś się jak typowy prowokator, tylko wyśmiałeś tak na prawdę nie znając się za bardzo na temacie (o czym świadczy to, żeś się z niego śmiał) . Na mój głos nie licz, ale życzę powodzenia, nie jestem nienawistny, tylko chciałbym poradzić, że dyskusja to nie tylko śmianie się z innych. ^^
Pozdrawiam! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 22:35, Kalejdoskop86 napisał:

Powiem wprost: jesteś trochę wredny, co pokazałeś parę miesięcy temu w temacie o OoBE
bodajże.


Po prostu nie wierzy w mydlenie oczu i psi-balle co mu się chwali :]
Outlander ma mój głos, dobry forumowy znajomy, fan guild wars i Pratchetta- popieram jego kandydaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to dzień czy noc
czuć mego sztabu moc
konkurencja pracuje
ale mało obiecuje

zachęca coś niemrawo
z argumentami słabo
czy to się zmieni?
sztab outa się leni?

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 09:19, hunter22 napisał:

/.../


Dobrze, że podbijasz konkurencji wątek. Dzięki temu będzie zawsze na pierwszej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc Outlandera nie za bardzo kojarzę. Czy to z forum [ może mijamy się w wielu wątkach ;-D ], czy z sajtów, czy też z irca. Coś mi się tylko telepie, że chyba kiedyś pisał w topicu o CoD 4 i nic poza tym. Generalnie nieznana mi bliżej persona :P.

Kalejdoskop86 -> nie pamiętam tej twojej wymiany zdań z Outlanderem, ale wybacz ... psiball nie istnieje! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam Out''a od dość długiego czasu, łączy nas wiele wspólnych upodobań, nie mogę o nim nic złego powiedzieć.
Wiem jak aktywny jest na Gramie, interesuje go co sie na nim dzieje i chce sie udzielać. Życzę mu jak najowocniejszej kariery na forum i oddaje na niego mój głos. Jeden, ale jakże cenny;p
Polecam go innym;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój zią.
O ile cała zabawa z wyborem debeściaka gramu mało mnie obchodzi, to z Outem się znamy jak łyse konie i z niejednego cave spidera shardy nam dropiły. Do tego plusuje u mnie zamiłowaniem do prozy Miszcza Pratchetta i ogólną fajnością.

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:13, Outlander-pro napisał:

Sensacyjna wieśa! Co by zrobi3 Optimus Prime?

Lepiej jakbyś już zrobił napisy po polsku.
Nie jestem jakimś znawcą angielskiego, ale "vote for" jest poprawną formą i bardziej pasuje "I will" miast "I would".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz mój głos pewnikiem Panie Out :D.

Plusior ogromny ląduje m.in. za Vetinari''ego ;-)

A Opitmusowi włóż w ryjek słowa:
If I were you, I would vote for Outlander :) ot tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tanie słówka i wierszyki to atrybuty kiepskich partii panie hunter, pamiętasz może hymny sld, czy samoobrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:36, Budo napisał:

Tanie słówka i wierszyki to atrybuty kiepskich partii panie hunter, pamiętasz może hymny
sld, czy samoobrony?

"Polskę trzeba zLepperować" moim zdaniem było świetne, do dziś pamiętam tekst (wpada w ucho)

Edit: Do posta pod spodem by Budo: No tak, ale ciekawy pomysł hunter miał z rozpoczęciem walki na wiersze (szkoda, że go pokonali xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:39, confident napisał:

"Polskę trzeba zLepperować" moim zdaniem było świetne, do dziś pamiętam tekst (wpada
w ucho)


Wpada w ucho i nic poza tym, o to mi chodziło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram trzeba zoutlanderować, ot co!

mało naspamionych postów tutaj, inni kandydaci (oczywiście słabszej niż Outie próby, w ogóle fuj i phsie) to mają ostry flood - niestety dla nich, ilość nie oznacza jakość ;]

+1 dla Outiego, za dobry gust literacki, muzyczny i growy ;]

cheers mate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować