Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Art of Murder: Klątwa Lalkarza - rusza konkurs dla fanów przygodówek!

10 postów w tym temacie

gram.pl

Z przyjemnością informujemy, że dziś ruszył konkurs, w którym nagrodą są trzy zestawy gier przygodowych z serii Art of Murder. Właśnie dziś na polskim rynku pojawiła się druga część o podtytule Klątwa Lalkarza.

Przeczytaj cały tekst "Art of Murder: Klątwa Lalkarza - rusza konkurs dla fanów przygodówek!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wreszcie konkurs z grami dla mnie xD. Kocham przygodówki,wiele osób uważa je za nudne gry, ale tak to już jest z nimi, że są to gry skierowane do pewnej grupy ludzi, fascynatów dobrej fabuły zwłaszcza o kryminalnym podłożu. Post Mortem, Still Life czy Art of Murder to jedne z tych tytułów obok, których żaden miłośnik gier przygodowych nie powinien przejść obojętnie. O Syberiach Czy Najdłuższej Podróży (Dreamfall''owi mówimy stanowcze NIE) nie będę nawet wspominał bo raz: nie są to kryminały, dwa te gry są jak StarCraft dla RTS''ów i byłoby to brakiem szacunku dla nich :P (fani zrozumieją co mam na myśli). Oczywiście jest wiele innych przygodówek wartych uwagi, Choćby kolekcja 3 gier Agathy Christie, Atlantisy, mniej udany, ale zawsze Paradise, The Moment of Silence... Jest tego wiele

PS: Do tych co to ostatnio wyśmiewali AoM, że było w rankingu gram.pl. Pamiętajcie te gry mają tego czego żaden gatunek nie ma a mianowicie "duszę"... aha nas graczy adventure jest też wielu xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak. Przygodówki - wg mnie numer 1 wśród gatunków. Ta genialna fabuła w Post Mortem.. albo TLJ. Eh. Aż się łezka kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wygram ten zestaw, bo jeszcze w życiu nic nie wygrałem. Na razie gram w dema i cóż mogę powiedzieć, jeśli ominie mnie szczęście to będę musiał se kupić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować