Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka - zapowiedź gry

44 postów w tym temacie

Czekam z niecierpliwością. "Niby stary byk ze mnie, ale jakoś baśniowy klimacik obudził we mnie uśpione dziecko" - dokładnie tak, Lucas ;). KB to dla mnie zdecydowanie Gra Roku 2008 (w kategorii gier, nazwijmy je, wysokobudżetowych; w niskobudżetówkach "World of Goo" nie miał wg mnie konkurencji). Oby tylko Cenega, nauczona doświadczeniem zdobytym przy okazji wydania podstawki, podeszła tym razem do jakości tłumaczenia w sposób prawdziwie profesjonalny już na starcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 01:00, Paweł Age napisał:

Ja tam wole HV. Jakoś bardziej przywiązany do herosów jestem ;).

Ja jestem fanem serii HoMM i dla mnie najlepsza jest trójka, a po niej dwójka. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na razie nie jest jeszcze jasne, czy powróci inny element z oryginalnego King''s Bounty, czyli ograniczenie czasowe (w świecie gry) na ukończenie głównego wątku."

Jakoś nie przypominam sobie aby w grze bylo ograniczenie czasowe na ukończenie głównego wątku.

Czy można rozwinąć tą myśl i nieco więcej o tym napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 21:11, Vojtas napisał:

> Może ta księżniczka będzie się nazywać Nospa?

Tak jak ten lek na kaszel? Bardzo romantycznie...


"NO-spa działa silnie rozkurczowo na mięśnie gładkie. Rozszerza naczynia krwionośne oraz rozluęnia mięśnie przewodu pokarmowego, dróg żółciowych. Łatwo wchłania się z przewodu pokarmowego. Efekt działania leku następuje po około 5 minutach od jego wstrzyknięcia."
To chyba jednak nie jest lek na kaszel... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko twórcy całkiem czegoś nie skopali, to prawdopodobnie będzie znów jedna z najlepszych gier roku. Zresztą gdyby nadchodzący wielkimi krokami nie SC2, to pewnie tak bym też głosował w we wszelkich rankingach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:03, Thompson napisał:

CÓŻ TO ZA TYTUŁ?! O_O


Ktoś doszedł do wniosku że King''s Bounty: Księżniczka będzie za krótkim tytułem. A tak brakuje jeszcze Xeny. ;)

GambOOX

Tak czy siak trzeba skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się rewelacyjnie. Jej poprzedniczka miała piękną grafikę , muzykę . Jestem ciekawy jak wypadnie. Z niecierpliwością będę czekał na tą grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 13:31, Vojtas napisał:

Ktoś doszedł do wniosku że King''s Bounty: Księżniczka będzie za krótkim tytułem. A tak
brakuje jeszcze Xeny. ;)

Radzę spojrzeć na oryginalny tytuł gry: King''s Bounty: Armored Princess.
I cieszyć się, że mogło być o wiele gorzej z polskim tytułem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:13, windows00 napisał:

> Ktoś doszedł do wniosku że King''s Bounty: Księżniczka będzie za krótkim tytułem.
A tak
> brakuje jeszcze Xeny. ;)
Radzę spojrzeć na oryginalny tytuł gry: King''s Bounty: Armored Princess.


No to coś się zmieniło, bo wcześniej tytuł brzmiał King''s Bounty: The Princess. :)
A co do drugiego - zgadza się. Mogła być Opancerzona Księżniczka. Albo Uzbrojona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 15:13, windows00 napisał:

> Ktoś doszedł do wniosku że King''s Bounty: Księżniczka będzie za krótkim tytułem.
A tak
> brakuje jeszcze Xeny. ;)
Radzę spojrzeć na oryginalny tytuł gry: King''s Bounty: Armored Princess.
I cieszyć się, że mogło być o wiele gorzej z polskim tytułem :>


To Rosjanie mówią po angielsku? Bałwan.

KB:L jest świetną grą, nie ma więc powodu sądzić, że dodatek będzie gorszy. Dla mnie pozycja "obowiązkowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 09:28, xippon napisał:


Czy można rozwinąć tą myśl i nieco więcej o tym napisać ?


W oryginalnym King''s Bounty postać miała ograniczoną ilość czasu do śmierci króla Maximusa, w tym czasie trzeba było złożyć z części artefakt - Berło Ładu. Więcej o grze znajdziesz tutaj: http://www.gram.pl/art_8A7rGe3_Tydzien_z_gra_Kings_Bounty_Legenda_dzien_pierwszy_strona_2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo nie nie nie.. nie lubie ograniczeń czasowych i mam nadzieję że do tego nie wrócą.
btw: podstawka jest genialna. najlepiej ulokowane 30 zeta ostatnich lat jesli chodzi o moje gry.

PS. Ciekawe kiedy będzie King''s Bounty: Zwierzaki albo King''s Bounty: Szkatułkowe Życie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować