Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 mocno przesunięty

88 postów w tym temacie

Cholera, a ja liczyłem na to, że już na początku przyszłego roku będę mógł się cieszyć nowym GW. Szkoda, ale poślizg to niezły zaliczyło, myślałem, że plotki powiadające o tegorocznej gwiazdkowej premierze się ziszczą. A jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj ich pogięło już z tym Aion-em. Czekam już długo na tą grę a oni to na 4 kwartał przełożyli. Jak na empik.com widnieje data 4 maja 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko, fani wiedzieli o tej informacji juz 2 dni wczesniej. ;p

Jestem ciekaw jakie stanowisko zajmie A.Net. Do tego czasu powstrzymam sie od glebszego komentarza. Dopowiem tylko, ze... Spodziewalem sie tego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że ogólnie GW mi się znudził to nawet dobrze że premiera kolejnej części jest przesunięta bo nie wiem czy bym ją kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram osobiście w GW, ale myślałem, że to właśnie ta gra jest najważniejsza:) No cóż, może twórcy nie chcą popadać w rutynę, ale ta wiadomość zasmuci raczej wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2 to jedyna gra która ma szansę wypchnąć WoW''a z rynku raz na zawsze. Nie zapominajcie, że GW2 ma 6 milionów pewnych graczy i brak abonamentu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja NCSoft jest finansowo coraz gorsza, ostatnio niemal zamknęli swoje europejskie biuro pozbywając się większości zespołu. Dot ego problemy z pozwami (dziwnymi, ale jednak), kryzysem etc. Przyczyną zaś tego, ze priorytetem jest Aion jest to, że będzie on grą płatną w przeciwieństwie do GW, na którym niestety zarabia się słabo. Co prawda zysk z tej gry wzrósł o 33%, ale zyski z niej to zaledwie 3.5mil USD, czyli 5% w sprzedaży. Aion przyniósł już zysk 7mil USD, a jeszcze nie trafił na cały świat. Wnioski dość oczywiste i trudno się dziwić NCSoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XxAndrIxX to właśne Aion ma być odpowiedzią NCsoft-u na WoW-a. Ta gra już ma tyle fanów. W Koreii trwa OB otwartych jest ponad 30 serwerów. Gra tam ponad 0,5 miliona graczy. Aion został w korei grą roku ,a OB pojawiła się dopiero w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli chodzi o to biuro, to po prostu przenieśli ludzi gdzie indziej, tak aby nie musieli pracować w różnych strefach czasowych i siedzieli wszyscy razem. Częśc zwolnili, a na ich miejsce wzięli nowych w hameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, NCSoft dobrze wybrał, bo GW w ogóle mi się nie podobało. Tylko dlaczego dopiero Q4 2009? Trochę późno, ale... akurat DragonAge(o ile premiery nie przesuną) się przejdzie, no i AION :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to baardzo cieszy. Będę mógł w spokoju zrobić wszystko co się da w GW i na premierę Gw2 będę miał nowy sprzęt. Jakby miała wyjść w 2009, to bym miał nowy sprzęt pół miesiąca po premierze w wszyscy by już wymiatali podczas mojej zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:23, flavee napisał:

Moim zdaniem, NCSoft dobrze wybrał, bo GW w ogóle mi się nie podobało. Tylko dlaczego
dopiero Q4 2009? Trochę późno, ale... akurat DragonAge(o ile premiery nie przesuną) się
przejdzie, no i AION :)


Dragon Age przesunięto również na Q4 :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam, ledwo w grudniu GWeN dostałem - mam jeszcze całą masę do zrobienia w tej grze. Trudno nie zauważyć jednak milczenia na temat GW2.. Blizzard rozgłaśnia na cały świat, jeśli zmienią choć jedną teksturę w SC2, a o GW2 tylko cisza i cisza; miło, że choć termin premiery podali (choć pewnie i tak zostanie przesunięty, znając życie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież lepiej dla nich było się skupić nad GW2. Jest on już rozreklamowany, wielu na niego czeka, więc na jego marketing nie musieliby dużo wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować