Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Futurama - temat ogólny

58 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2009 o 21:17, Jestem_be napisał:

b) Kolejny sezon to ma być chyba zrobiony poprzez pocięcie flimów? Tak przynajmniej słyszałem.


Podobna sytuacja wystąpiła kiedyś z Family Guy - dobra sprzedaż DVD przedłożyła się na jego wznowienie [było to bodaj przy trzecim sezonie - w pierwszym odcinku czwartego celebrowali powrót na antenę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:20, MetaL2 napisał:

Planuje obejrzeć Beast with a bilion backs. Co sądzicie o tym filmie? Jak
sie prezentuje na tle serialu i innych pełnometrażówek?


Zdecydowanie warto - analogia z postacią Boga, czy motyw z synem pierworodnym Bendera są nie do przebicia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial jest tak dobry, że postanowiłem obejrzeć wszystkie odcinki. Najchętniej z napisami i tu mam problem, bo z napisami nie mogę raczej znaleźć. Lektor nie byłby tragiczny, ale nie wiem czy nie wolałbym już oglądać w oryginale:) Toteż jak ktoś wie gdzie można pobrać/obejrzeć z napisami polskimi to bym prosił o link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 17:16, tomoliop napisał:

Serial jest tak dobry, że postanowiłem obejrzeć wszystkie odcinki. Najchętniej z napisami
i tu mam problem, bo z napisami nie mogę raczej znaleźć. Lektor nie byłby tragiczny,
ale nie wiem czy nie wolałbym już oglądać w oryginale:) Toteż jak ktoś wie gdzie można
pobrać/obejrzeć z napisami polskimi to bym prosił o link.


Prześlę ci na GG : 785636 , daj znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 15 odcinku drugiej serii, wciąż ogląda się bardzo przyjemnie, a Bender cały czas miażdży (czego wyrazem jest zmiana awatara, a to u mnie rzadkość!). Chociaż kilka odcinków było słabszych niż w 1 serii. Jeszcze dużo do obejrzenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 18:06, tomoliop napisał:

Jestem na 15 odcinku drugiej serii, wciąż ogląda się bardzo przyjemnie, a Bender cały
czas miażdży (czego wyrazem jest zmiana awatara, a to u mnie rzadkość!). Chociaż kilka
odcinków było słabszych niż w 1 serii. Jeszcze dużo do obejrzenia:).

Tutaj nie ma co gadać, każdy sezon jest równie zajebisty, kolego! Obecnie patrzę na 5 serię ;) Najlepszy serial ever !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2009 o 19:48, MateoKiszlo napisał:

Panie dzieju, toć Simpsonów ja oglądał sezonów dwadzieścia [no, nie licząc brakujących],
ale nijak się mają do postaci wykreowanych w pokręconym świecie Futuramy.


Dokładnie. Futurama niszczy nawet świetnych Simpsonów pod każdym aspektem!

Trzeba to obejrzeć, trzeba, zwłaszcza, że w przeciwieństwie do rodzinki ze Springfield dowcipy są ostrzejsze, mocniejsze i mniej powtarzalne. A Bender jest po prostu arcydziełem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak o postaciach gadamy, to moim skromnym zdaniem dr Zoidberg niszczy tą serię... Jest ona świetna, ale jakby go bardziej odizolowac,i wrzucić na jego miejsce chociażby woźnego, byłbym bardzo zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 20:27, Wintesun napisał:

Jak już tak o postaciach gadamy, to moim skromnym zdaniem dr Zoidberg niszczy tą serię...
Jest ona świetna, ale jakby go bardziej odizolowac,i wrzucić na jego miejsce chociażby
woźnego, byłbym bardzo zadowolony ;)


Nie liczysz się z uczuciami dr Zoidberga?! Mikołaj dowie się, że byłeś niegrzeczny^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 20:27, Wintesun napisał:

Jak już tak o postaciach gadamy, to moim skromnym zdaniem dr Zoidberg niszczy tą serię...
Jest ona świetna, ale jakby go bardziej odizolowac,i wrzucić na jego miejsce chociażby
woźnego, byłbym bardzo zadowolony ;)


Bądź przezorny na nodze, bo cię Zoidberg dowie!
http://www.youtube.com/watch?v=V8szWccJvb4&feature=PlayList&p=EF0F9F7B3C6EFD05&index=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie ktoś jaka jest kolejność filmów? Bo nie jestem pewien, Bendr''s Game, później The Beast With A Billion Back, Into The green Wild Yonder i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni post już nieaktualny.
Już jestem po całej serii. Buuuuuuuuu:(. Dobrze, że jeszcze zostały filmy. Zamówiłem zarąbiste 15-płytowe wydanie ze wszystkimi seriami i będę się przez wakacje rozkoszował wersją w dobrej jakości i bez lektora!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 08:20, tomoliop napisał:

Poprzedni post już nieaktualny.
Już jestem po całej serii. Buuuuuuuuu:(. Dobrze, że jeszcze zostały filmy. Zamówiłem
zarąbiste 15-płytowe wydanie ze wszystkimi seriami i będę się przez wakacje rozkoszował
wersją w dobrej jakości i bez lektora!:)

Mam tę wersję boxową z uk (4 sezony, w USA z 4 zrobili 5). Czym się różni wersja PL od UK? W PL tylko dodano lektora i napisy czy też coś usunięto? Z filmami poczekam na komplet i kupię na raz. Niestety są strasznie nierówne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 08:27, logray napisał:

> Poprzedni post już nieaktualny.
> Już jestem po całej serii. Buuuuuuuuu:(. Dobrze, że jeszcze zostały filmy. Zamówiłem

> zarąbiste 15-płytowe wydanie ze wszystkimi seriami i będę się przez wakacje rozkoszował

> wersją w dobrej jakości i bez lektora!:)
Mam tę wersję boxową z uk (4 sezony, w USA z 4 zrobili 5). Czym się różni wersja PL od
UK? W PL tylko dodano lektora i napisy czy też coś usunięto? Z filmami poczekam na komplet
i kupię na raz. Niestety są strasznie nierówne.


Wersja PL jest zdaje się dość mocno zubożona w stosunku do tejże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 17:24, Alissa napisał:

widziałam to kiedyś, strasznie zabawny serial, mogliby znów w tv puszczać


I puszczają... na Sci Fi Channel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kreskówka, kiedyś nawet oglądnąłem wszystkie 5 sezonów razem z filmami. Ale i tak wg mnie nie umywa się do Simpsonów, już nie mówiąc o Family Guy''u, którego sam ubóstwiam (głównie ze względu na rodzaj humoru). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 20:25, Wojtas94 napisał:

Fajna kreskówka, kiedyś nawet oglądnąłem wszystkie 5 sezonów razem z filmami. Ale i tak
wg mnie nie umywa się do Simpsonów, już nie mówiąc o Family Guy''u, którego sam ubóstwiam
(głównie ze względu na rodzaj humoru). :)


Ja zamierzam się zapoznać ze wszystkim "created by Matt Groening":).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazał mi tą "bajkę" kumpel przyjechawszy ze stanów do Polski. I co? Genialny humor! :D
Zarąbiste było, gdy Bender chcąc zamieszkać z bohaterem chciał sobie obciąć drut, krzyczał "nie powstrzymacie mnie!" Aluzja oczywiście zrozumiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować