Zaloguj się, aby obserwować  
Peter44

W co nie grać

106 postów w tym temacie

W co nie grać...? Jest mnóstwo takich gier, które trzeba omijać szerokim łukiem, inaczej grozi to ostrą biegunką i takim tam :-P

Jak dla mnie to:

1.The Wiggles- najnudniejsza gra ever- a miało być tak sympatycznie, cóż...
2.THAW- najgorsza odsłona serii, dosłowny krok wstecz, nie ma rzeczy w tej grze, która by mi się podobała
3.Tomb Raider :The Angel of Darkness- porażka na całej linii, która okazała się gwoździem do trumny dla całej serii.

To moja czołówka, jeśli chodzi o źle zainwestowaną kasę, jakby mi się coś innego przypomniało, nie omieszkam zamieścić ostrzeżenia dla innych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 14:40, Lillith napisał:

1.The Wiggles- najnudniejsza gra ever- a miało być tak sympatycznie, cóż...


Woot?! Ta zniewaga krwi wymaga. Co prawda, The Wiggles jest już starawe i to gra bardziej dla młodszych osób, ale pamiętam jak uwielbiałem w to grać, gra bardzo wciągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zależy kto co lubi. Bo widze, że niektórzy odradzają dobre gry. To zależy czy ktoś lubi taki rodzaj gier. A w opiniach nie podaje się nic o cenie gier bo to zależy od sytuacji finansowej gracza. Temat jak dla mnie niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 14:49, Arachnos napisał:

O i muszę dodać Necrovision :D Silnik Painkillera z zerową optymalizacją i żadnej
grywalności.


No tutaj to liberum veto!

W co nie warto grać? W gry silnie uzależniające, w gry-edukacyjne (sic!), w coraz to nowsze wersje tycoon''ów (których jest ze 20 wersji oO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkretbych tytułów nie wymienię ale powiem to co mowia chyba wszyscy: w takie co silnie uzaleniaja czyli glownie masowe mulitplayery typu WoW czy Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:04, CoD1234 napisał:

Dla mnie najgorszą grą jest Tibia.:D Jest najgorszą grą jaką widziałem.:P


Zabójcza argumentacja. Naprawdę.

Ja polecam trzymać się z dala od wszystkich części Gothic (było już wałkowane przez mnie tyle razy, że nie będę się powtarzał, żeby nie było - pierwszą część przeszedłem, drugiej nie dałem rady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2009 o 14:20, Konował napisał:

/ciach/


Nie zgodzę się z Pro Street. Mi się podobała ta odskocznia od nielegalnych wyścigów. Jednak pod koniec gry, rozgrywka stała się nudna, monotonna, ciągnąca się więc wyinstalowałem xD. Ale i tak się przy tej grze nawet bawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:09, Adham napisał:

Zabójcza argumentacja. Naprawdę.

Nie mogę pisać o tej grze.:P

Dnia 17.02.2009 o 15:09, Adham napisał:

Ja polecam trzymać się z dala od wszystkich części Gothic (było już wałkowane przez mnie
tyle razy, że nie będę się powtarzał, żeby nie było - pierwszą część przeszedłem, drugiej
nie dałem rady).

Dla mnie to jest śmieszne co piszesz.:P Seria gothica jest bardzo dobra. Może bez Gothica 3:Zmierzch Bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:07, Paladyn Mick 12 napisał:

Konkretbych tytułów nie wymienię ale powiem to co mowia chyba wszyscy: w takie co silnie
uzaleniaja czyli glownie masowe mulitplayery typu WoW czy Guild Wars.


Każda dobra gra "uzależnia"... Od książki też czasem niełatwo się oderwać, więc o co chodzi? Trzeba jednak umieć powiedzieć sobie stop, gdy to gra przejmuje nad nami kontrolę ^^

Jak dla mnie każdy ma swój gust i to co jednego odrzuca, innego przyciąga do monitora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:07, Paladyn Mick 12 napisał:

Konkretbych tytułów nie wymienię ale powiem to co mowia chyba wszyscy: w takie co silnie
uzaleniaja czyli glownie masowe mulitplayery typu WoW czy Guild Wars.


Co Wy wszyscy macie do gier MMO? Jedyny Wasz argument, czyli uzależnienie, to po prostu bzdura -jeśli ktoś jest uzależniony od siedzenia przy komputerze to może grać 10h dziennie w inne gry... Ja GW włączam sobie raz na jakiś czas, 2-3 godzinki (ostatnio jeszcze mniej bo mam przerwę) co kilka dni... A sam WoW mi się nie spodobał - nie pasuje mi klimat, wolę L2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:09, Adham napisał:

> Dla mnie najgorszą grą jest Tibia.:D Jest najgorszą grą jaką widziałem.:P


Zabójcza argumentacja. Naprawdę.

Więc chcesz argumentów?
Grafika jest jak z początków gier komputerowych. Zero fabuły, potrafi uzależnić... przykładem niech będzie ten dzieciak z Wrocławia o ile dobrze pamietam, co zatłukł swoją matkę krzesłem. Pomimo swoich aktualizacji gra nadal wygląda beznadziejnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

> > Dla mnie najgorszą grą jest Tibia.:D Jest najgorszą grą jaką widziałem.:P

>
>
> Zabójcza argumentacja. Naprawdę.
Więc chcesz argumentów?
Grafika jest jak z początków gier komputerowych. Zero fabuły, potrafi uzależnić... przykładem
niech będzie ten dzieciak z Wrocławia o ile dobrze pamietam, co zatłukł swoją matkę krzesłem.
Pomimo swoich aktualizacji gra nadal wygląda beznadziejnie...


popiram

ps. co do tematu wiem że ludzie mają rożne gusta ale po to jest ten temat.Jakaś osoba to czyta i rożne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

Więc chcesz argumentów?

zapomniałem dodać jednego słówka: PORZĄDNYCH argumentów.

Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

Grafika jest jak z początków gier komputerowych.

Bo oczywiście grafika jest najważniejsza... A, i zdecydowanie polecam zapoznać się z historią gier komputerowych i zobaczyć początki ich istnienia.

Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

Zero fabuły

Jak większość gier MMO, co w ich przypadku jest normalne... Jedynym MMO z pełnoprawną fabułą jest GW, a przy GW można się kłocić o "mmo-watość''

Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

potrafi uzależnić...

Jak eee... 95%? Gier? I w sumie wszystkie gry MMO? Poza tym, co Ty uważasz za złe, pokazuje jednak, że gra jest wciągająca.

Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

przykładem niech będzie ten dzieciak z Wrocławia o ile dobrze pamietam, co zatłukł swoją matkę krzesłem.

No i? Mógłbym Ci przytoczyć takie same argumenty z L2 czy WoW... Poza tym, zachowanie gracza nie ma wpływu na jakość gry i nie powinno mieć wpływu na jej ocenianie. Tak jakbym powiedział, że Twoja ulubiona gra jest do kitu, bo znam kogoś kto gra, a jest on po prostu głupi i ma słabe oceny - oczywiście to wina tylko i wyłącznie gry!

Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

Pomimo swoich aktualizacji gra nadal wygląda beznadziejnie...

Nie wiem czy wiesz, ale bardzo ciężko jest wprowadzić duże zmiany graficzne w grze w aktualizacji, ale nie chce mi się tego tłumaczyć (chociażby konieczności tworzenia wszystkich modeli, fizyki, kolizji obiektów itd...).

@CoD1234

Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

Nie mogę pisać o tej grze.:P

To po co zaczynałeś o niej pisać? Ja powiem Needfor speed jest głupi, bo JA tak mówię i koniec, nie muszę się tłumaczyć!

Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

Dla mnie to jest śmieszne co piszesz.:P

Dla mnie jest śmieszne to, że ktoś wysuwa jakąś tezę, a potem nie potrafi jej bronić...

Dnia 17.02.2009 o 15:17, peryfraz napisał:

Seria gothica jest bardzo dobra.

Kolejne zabójcze argumenty. Widzę, że nie ma sensu tego ciągnąć, bo będzie tylko ''bo tak'', ''bo ja tak mówię''. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:19, peryfraz napisał:

Typowa odpowiedź gracza tibi...


Słaba prowokacja.
Dla twojej informacji: nie gram w Tibię, grałem dawno temu i nabiłem aż 8 lvl.
Zresztą, to twój problem, że najpierw rzucasz argumenty, a potem nie potrafisz ich obronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować