Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek o kupnie studia Free Radical

17 postów w tym temacie

Seria TS to był zestaw całkiem ciekawych gierek. Ale w końcu większość gier kończy się na trzeciej części, wiec możliwe, że czwarty TS nie powstanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z moimi ocekiwaniami przy samym przejęciu, tragiczne wieści jeszcze nie przestały napływać. Teraz niech zmienią FRD w jakichś wyrobników wydających popłuczyny po miliardowym futurystycznym FPSie, zamiast inwestować w jedyną w swoim rodzaju serię TimeSplitters. Preorder na TimeSplitters 4 mogłę złożyć choćby zaraz, tak samo jak mogę zadeklarować położenie lachy na cokolwiek z logo CryTek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 10:46, sunny02 napisał:

Crysis 2 na konsole, czemu nie, Far Cry na x-klocka był niezły :-).

Myślę, że jedynka też się tam pokaże.

Timie Splitters istotnie szkoda bo to ostatnia ostoja gier w stylu GoldenEye007 czy Perfect Dark (jeśli jednak Rare ma zamiar kontynuować ten styl rozgrywki to powinniśmy oczekiwać kolejnego Perfect Dark w najbliższych dwóch latach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to koniec - zła aura Cryteka wyssie całą grywalność z gier Free Radical. Nawet jeżeli TS 4 powstanie, to będzie opowiadać o komandosie walczącym ze wspaniale oteksturowanymi dinozaurami, cyborgami, obcymi i legionistami rzymskimi (a co, ma być motyw podróży w czasie), przy użyciu błyszczących broni strzelających lśniącymi pociskami. Miejsce akcji - obowiązkowo tropikalna wyspa, po drodze można wrzucić wybuch wulkanu (mróz już przerabialiśmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:09, Fitz napisał:

No to koniec - zła aura Cryteka wyssie całą grywalność z gier Free Radical. Nawet jeżeli
TS 4 powstanie, to będzie opowiadać o komandosie walczącym ze wspaniale oteksturowanymi
dinozaurami, cyborgami, obcymi i legionistami rzymskimi (a co, ma być motyw podróży w
czasie), przy użyciu błyszczących broni strzelających lśniącymi pociskami. Miejsce akcji
- obowiązkowo tropikalna wyspa, po drodze można wrzucić wybuch wulkanu (mróz już przerabialiśmy).


Myślę, że wielu za nisko ceni Crytek. Free Radical chcą przejąć, bo podobno ma Crysis na konsole się pojawić, a wiadomo, że FR ma doświadczenie na X''ach i PS''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:32, szeretucha napisał:

Myślę, że wielu za nisko ceni Crytek. Free Radical chcą przejąć, bo podobno ma Crysis
na konsole się pojawić, a wiadomo, że FR ma doświadczenie na X''ach i PS''ach.


Może i tak, ale moim zdaniem gry Cryteka sprawdzają się głównie jako benchmarki, a grywalności w nich niewiele... (w takim razie po co benchmark na konsole? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 10:46, sunny02 napisał:

Crysis 2 na konsole, czemu nie, Far Cry na x-klocka był niezły :-).


Na next-geny, jak najbardziej. Na PS3, X360, niestety nie.

Nigdy nie grałem w Timesplitters, a szkoda. Ratowanie Free Radical przez Crytek można uznać tylko za plus, a jeśli Crytek nie obejmie dyktatury niczym "wieczny prezydent" Korei Północnej i FR dostanie wolną rękę, to może i TimeSplitters nie umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:53, MisioKGB napisał:

> Crysis 2 na konsole, czemu nie, Far Cry na x-klocka był niezły :-).

Na next-geny, jak najbardziej. Na PS3, X360, niestety nie.

Nigdy nie grałem w Timesplitters, a szkoda. Ratowanie Free Radical przez Crytek można
uznać tylko za plus, a jeśli Crytek nie obejmie dyktatury niczym "wieczny prezydent"
Korei Północnej i FR dostanie wolną rękę, to może i TimeSplitters nie umrze.

Zanim pojawi się pierwszy next-gen to pewnie powstanie już CE3.0 i UE4.0. ;)

Taki żarcik. :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma się rozwija, jak mogą kupić kogoś obeznanego na mało odkrytym przez nich polu to lepiej niech tak zrobią. Każdemu da to korzyść - Crytek zyska doświadczenie w grach konsolowych, Free Radical przetrwa kryzys, a gracze dostaną jeszcze lepsze tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować