Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Młodzież

96 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 21:50, Hubi Koshi napisał:

To ja mam pytanie, co oni u diabła pili ?? Tym pewnie można by taki ruski czołg napędzać :-/


Pili na pewno to --> http://www.hipernet24.pl/prodinfo.php?item_id=2078&pkt_id=&pro_id=&char_id=
ale tak jak mówiłem - daleko nie pociągną, albo za parę lat będą pod sklepem żebrać, żeby zebrać na tanie mózgotrzepy typu "Arizona" czy "Czar Teściowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oksik, tylko mówiłeś że spirytus może być maks 96%, a mi chodzi jaka jest oficjalna nazwa takiego 99%entowca. "Czysty Alkohol" czy kie licho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się pomylić o +3 do -3 jest to dopuszczalne bo nic nie jest idealne ;). Ruskaja voodka ty mienia zgubiła Ruskaja voodka ty mienia upiła... ;) itd oglądaliście taki filmik ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:55, Hubi Koshi napisał:

Oksik, tylko mówiłeś że spirytus może być maks 96%, a mi chodzi jaka jest oficjalna nazwa takiego
99%entowca. "Czysty Alkohol" czy kie licho


Dlatego dałem te linki, żeby pokazać, że nie ma takiego czegoś jak 99% spirytus - kamilimaciek1 po prostu się pomylił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 20:46, kamilimaciek1 napisał:

> Okej ale co to ma do mojego posta? Sory jezeli nie skumałem;)

O jej sorry kurde puźna noc była :) To było adresowane do *Hubi Koshi :) Jeszcze raz sorry
:>


późna noc o 12.05 ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:05, Widek napisał:

późna noc o 12.05 ?:)

Biorąc pod uwagę to że mógł się "zasiedzieć" od dnia poprzedniego i mieć zasłonięte żaluzje (wampirek czy co :-P) to faktycznie mógł mieć naaaaprawde późną Noc :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:05, Widek napisał:

późna noc o 12.05 ?:)


Nom dla 16 letniego młodzieńca to już puźno ;p
---> Jak mówiłem ABI często na produktach jest napisane +/-3 jest to pomyłka fizyczna na którą nie mamy wpływu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spirytus może być i 100% wystarczy tylko "przelać" go przez jakąś hydroskopijną sól np CaCl2. Złapie samą wodę, a zostawi czysty alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:40, Araondoion napisał:

jak moje pokolenie dojdzie do wladzy to uciekam z kraju ;p


Spokojnie... Założymy jakąś partię "gram.pl", zdobędziemy poparcie wszystkich graczy w Polsce. Ktoś pójdzie na prezydenta... Będzie dobrze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:40, Araondoion napisał:

jak moje pokolenie dojdzie do wladzy to uciekam z kraju ;p

Nie martw sie, przy odrobicie szczęścia, nie będą w stanie wypowiedzieć słowa. Ewentualnie (tu optymistyczno pesymistyczny scenariusz) zapiją się i nie będą mogli trafić do rządu. Chociaż patrząc na nasz rzad kto wie co jest możliwe a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:45, Hubi Koshi napisał:

Nie martw sie, przy odrobicie szczęścia, nie będą w stanie wypowiedzieć słowa. Ewentualnie
(tu optymistyczno pesymistyczny scenariusz) zapiją się i nie będą mogli trafić do rządu. Chociaż
patrząc na nasz rzad kto wie co jest możliwe a co nie.

a czemu tak kwalifikujecie do "chlania" tylko obecna mlodziez? A myslicie, ze co robili nasi rodzice? Akurat to Imo nie jest najwiekszy problem, najgorsza jest znieczulica, obojetnosc, pogon za pieniadzem za kazda cene itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:52, Araondoion napisał:

pogon za pieniadzem za kazda cene itp.


Jak to moj ojciec zawsze o zulach mowi: *maja jeden problem, jak sie zachlac i dlugu nie narobic* ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 00:39, kamilimaciek1 napisał:

> Chyba jeszcze późno :P.
dlaczego tak uważasz ? ;P


Z moich doświadczeń wynika, że jeśli mogę, to przesypiam południe, bez względu na to, o której godzinie się położę. A jeśli w południe jeszcze śpię, to oznacza, że jest "jeszcze" późno :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zniesmaczony patrząc na dzisiejszą młodzież. Brak jej autorytetów i podstawowych zasad moralnych. To co wyprawiają w głowie mi sie nie mieści. Zadymy uliczne i stadionowe, napady, rozboje, to wszystko wynik złego wychowania i samowoli młodych ludzi. Sam mam 15 lat i zachowanie młodzieży jakoś tam na mnie wpływa, ale staram się temu przeciwstawiać. W dzisiejszych czasach dzieciom i młodym potrzebne jest bardzo duże samozaparcie i twardy charakter. Ten kto będzie prezentował taką postawę, nie da się skusić na narkotyki, papierosy, bądź inne zupełnie nie potrzebne używki. Koniec wykładu. Mam nadzieje, że nic się nie stanie, jeśli odświeżę temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować