Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapowiada tonę nowych gier na PSP

50 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 23:18, nVid napisał:

To zupełnie inna konsola. Myśle, że może być z tego coś dobrego ;]

A jakie to ma znaczenie? Zresztą na PC Assasin''s nie wyszedł im wiele lepiej niż na DS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się okaże, że faktycznie 2009 będzie należeć do Sony ;] Bo jak na razie line-up na oba sprzętu od Japońskiego giganta jest rewelacyjny :)

PS. Jakby tego było mało, niedługo Resistance Retribution na PSP wychodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Resetti
A niby czym różnił się na swoją niekorzyść AC na PC od tych na konsole? Bo z tego co wiem to był w stosunku do konsolowego trochę rozszerzony (to wada?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 07:22, Squork napisał:

@Resetti
A niby czym różnił się na swoją niekorzyść AC na PC od tych na konsole? Bo z tego co
wiem to był w stosunku do konsolowego trochę rozszerzony (to wada?).

Grałem tylko w wersję na PC i DS, dlatego napisałem o wersji PCtowej... a z recenzji wiem, że na PS3 wypada dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumnym posiadaczem PSP i przyznam, że powyższa lista wygląda nieźle, ALE jestem trochę zawiedziony brakiem jakiś totalnych nowości - dostaniemy same przenośne wersje gier z dużych konsol. Najwyraźniej taka jest domena tego sprzętu... Niemniej jednak, LittleBigPlanet może okazać się bardzo ciekawą produkcją na PSP, co najmniej tak samo dobrą jak LocoRoco 1&2. I myślę, że właśnie ten tytuł, obok Resistance: Retribution i Dissidia: Final Fantasy, będzie rządził w tym roku na handheldzie Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajne gry sie zapowiadają ale ja i tak nie kupie PSP bo wole se kupić nowego PC. Mój znajomy posiada PSP więc powiadomie go o tym ale znając życie nie kupi żadnej dobrej gry bo nie ma gustu. Zamiast Beowulfa kupił Ratatuj -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że sony wypuszcza dużą ilość gier bo chcą zachęcić do kupna PSP, dużo osób kupi DSa dla nowego GTA. Uważam że nawet może się im ten pomysł udać i wiele osób kupi PSP zamiast DSa. O ile taki właśnie mają plan tak jak podejrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 11:56, gpodoba napisał:

Niech lepiej zrobią już nowego PSP :)


Hę ?? Tylko po co ??

Gry sie nieźle zapowiadają :) aby LBP wyszło przed końcem czerwca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 23:11, nVid napisał:

Ma ktoś może pojecie czy moje PSP kupione w USA odpali gry kupione na starym kontynencie?
Jest blokada regionalna? Bo to co zapowiedziało Sony (procz RockBandu, mam Guitar Hero
na ps3 i Hanny Montany, obviously) wyląduje u mnie w kieszeni na 100%.


Blokada regionalna jest tylko na filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHOOOOOOHA! Nareszcie Hannah Montana! Ile można czekać?

Na serio: MotorStorm (trailer jest genialny, żeby tylko gra trzymała poziom), LBP, AC- must have. Jak nic.
PS: Podobno nadchodzi też GTA:San Andreas Stories :) Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny z najnowszego MotorStorma mnie powaliły. :)
Oj, w tym roku będzie w co grać. Oczywiście nie mówię tu o "Hannah Montana" ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie trzeba odkładać kasę na psp bo z tego co zauważyłem ostatnio sony coraz większą wagę przywiązuje do tej maszynki - coraz częściej widać zapowiedzi coraz to bardziej obiecujących gierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować