Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce zmienić swoją politykę wobec homoseksualnych graczy

226 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 19:46, Valerius napisał:

skad wiesz o domniemanych samobojstwach ??

Kiedyś media informowały o tym częściej, teraz sprawa ucichła.

Dnia 27.02.2009 o 19:46, Valerius napisał:

jaki mieliby ku temu powod ??

Durne pytanie... Ktoś zmienia twoje upodobania, powodując, że jesteś nieszczęśliwy i wiedziesz życie, które ci nie pasuje... Czy to przyjemne? I don''t think so...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:53, Valerius napisał:

te ktore zostaly do tej pory opublikowane zostaly obalone przez innych naukowcow. Pozniej
nawet sami autorzy tych tez sie z tego wycofywali. Wiec jak narazie nie ma zadnych dowodow
na to ze homoseksualistami sie rodzimy, a skoro nie ma dowodow, jest to tylko czysta
teoria, ktora mnie nie przekonuje.

Cóż, jak sam wcześniej stwierdziłeś nie jesteś naukowcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:54, xbit71 napisał:

Durne pytanie... Ktoś zmienia twoje upodobania, powodując, że jesteś nieszczęśliwy i
wiedziesz życie, które ci nie pasuje... Czy to przyjemne? I don''t think so...


Ale kiedy szczęście daje ci rzecz niezgodna z ludzką naturą, ogólnymi zasadami socjalno-społecznymi to co wtedy? Np. ja bardzo lubię chodzić nago po balkonie(tylko przykład), jest to rzekomo moja posesja, więc wara. I co, nie powinienem się zmienić? A gdyby to samo lubiła starsza pani/pan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:58, Pazurex napisał:

Ale kiedy szczęście daje ci rzecz niezgodna z ludzką naturą, ogólnymi zasadami socjalno-społecznymi
to co wtedy?

Jeżeli ta "rzecz" nie wyrządza nikomu krzywdy, to nie widzę problemu, a to, że są osoby, którym się to nie podoba... cóż, to ich sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nie jestem naukowcem ;) ale ty chyba tez nie :) obaj bazujemy na tym co kto inny odkryje.

Nie nie robic niczego wbrew sobie ?? Świat by stanal wtedy na nogach ;) to wlasnie co nas odroznia od zwierzat to ograniczenia ktore potrafimy sobie nadac, bez nich nie bylibysmy ludzmi tylko zwierzetami popychanymi przez wlasne popedy i checi, stalibysmy sie egoistami, bo to co nam sprawialoby przyjemnosc innych przyprawialoby o konwulsje.

Media mowia wiele rzeczy ktore pozniej okazuja sie nieprawda ;) wiec za bardzo nie daje sie im sterowac.
Widzisz ty bazujesz na tym co zobaczyles w TV ja na tym co ktos napisal, i mysle ze jezeli jest taka mozliwosc to trzeba ja wykorzystac.

Jezeli ktos zmienia moje upodobania mosialby pokazac mi alternatywe...tu jak widzisz jest bardzo dobra...zamiast homo mozesz stac sie na powrot hetero, czlowiekiem zdrowym. Watpie zeby jakis alkoholik czy narkoman popelnij samobojstwo z tego powodu ze poszedl na terapie i tam mu powiedzieli ze zle robi.

Jezeli pokazuja mi zycie nieprzyjemne to przeciez nikt go nie zmusza, nie ma przymusu leczenia sie, wiec przeciez moze pozostac homoseksualista jesli chce. Wiec nie widze powodu za ktorym mieliby popelniac samobojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:04, xbit71 napisał:

Srać na naturę. Najważniejsze jest nie robić niczego wbrew sobie...


Na naturę srają ptaki, psy i kury itd. Homo jest niewielki odsetek(góra 10%) populacji, do tego około 20% homo-friendly(i tak chyba zawyżam) ale 70% jest przeciwne(takie tylko szacunki). Jeżeli większośc nie chce swobody homoseksualistów, praw dla nich itd. to nie można im tego dać. Taka jest demokracja a wiele państw jest na nią zadeklarowanych(nawet Francja, kraj kafejek dla pedałów i ciot). Ciekawe czy gdyby zrobić prawdziwe, anonimowe głosowanie, to pedałom zabrano by wszelkie prawa czy coś w tym stylu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:11, Valerius napisał:

Jezeli ktos zmienia moje upodobania mosialby pokazac mi alternatywe...tu jak widzisz
jest bardzo dobra...zamiast homo mozesz stac sie na powrot hetero, czlowiekiem zdrowym.

Te przypadki "wyleczeń" co najwyżej kończą się byciem bi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:22, Resetti napisał:

> Jezeli ktos zmienia moje upodobania mosialby pokazac mi alternatywe...tu jak widzisz

> jest bardzo dobra...zamiast homo mozesz stac sie na powrot hetero, czlowiekiem zdrowym.

Te przypadki "wyleczeń" co najwyżej kończą się byciem bi...


Ale zwróć uwagę, że bycie bi może nakierować dawniejszą osobę homoseksualną na dłuższe związki z osobą przeciwnej płci, co doprowadzi do wyleczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz ?? Jakies przyklady ?

Dlaczego nie dopuszczacie do swiadomosci ze z tego mozna wyjsc jak z kazdej innej przypadlosci ?? widze ze na sile upieracie sie pomimo dowodow, ktore zostaly zawarte we wczesniejszym artykule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:28, Valerius napisał:

Dlaczego nie dopuszczacie do swiadomosci ze z tego mozna wyjsc jak z kazdej innej przypadlosci??

Bo uważamy, ze to nie jest żadna przypadłość, tylko jedna z orientacji seksualnych, proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:25, Resetti napisał:

> skoro naukowcy nie
> dowiedli zadnej tezy ze to jest wrodzone tzn ze jest to zaburzenie z ktorego mozna
sie
> wyleczyc...o to caly czas chodzi.
A czy naukowcy dowiedli, że jest to zaburzenie?


Tego nawet nie trzeba dowodzić. Zaburzeniem czy to fizycznym czy to psychicznym z biologicznego punktu widzenia jest każda cecha, która jest odstępstwem od reguł/norm i na ogół ma negatywny efekt, objawia się u niewielkiej liczby osobników danej populacji. Przyjmując, że homoseksualizm byłby normą to objawiałby się dużo częściej, a tym samym prowadziłby do zmniejszenia liczby danej populacji.

Tak możemy srać na naturę jednak im więcej pozwala się ludziom robić tym więcej chcą. Ani się obejrzymy będziemy mieli tutaj kolejne europejskie państwo-burdel.

Swoją drogą ta dyskusja zrobiła się zupełnie bezcelowa, w zasadzie była bezcelowa od samego początku. Ani my ani wy nie zmienicie zdania tylko tracimy czas kłócąc się o homoseksualizm na portalu dotyczącym gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:32, Valerius napisał:

aha...idac twoim tokiem myslenia, niestety moge uznac ze ziemia dalej jest plaska, mimo
dowodow na to ze jest okragla ;]

Cóż, daj choć w ułamku procenta tak niezbite dowody na, to że homoseksualizm nie jest wrodzony...

Wszystko wymaga czasu, kiedyś ludzie leworęczni byli traktowani jako gorsi, dzieci były bite i na siłę "leczone", ale na szczęście wszystko się zmieniło... z homoseksualizmem było, jest i będzie podobnie, ale to wymaga czasu i nawet w naszym zaściankowym kraju wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naszego kraju nie uznaje za zasciankowy ;) daj choc ulamek procentu niezbitych dowodow ze to jest jest wrodzone ;) jak narazie fakty mowia same za siebie...nie ma dowodow = nie jest to sprawa wrodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:49, Valerius napisał:

jak narazie fakty mowia same za siebie...nie ma dowodow = nie jest to sprawa wrodzona.

Nie ma 100% dowodów, ale zdecydowana większość naukowców (pomimo iż na razie nie potrafią tego udowodnić) zgadza się, że jest to sprawa wrodzona, a więc nie jest to zaburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:48, Resetti napisał:

Cóż, daj choć w ułamku procenta tak niezbite dowody na, to że homoseksualizm nie jest
wrodzony...

A Ty, że jest wrodzony. Ja myślę tak. Każmy im żyć ze sobą i nie dopuszczać ich do kobiet. Ciekawe czy wymrą po jednym pokoleniu. Ty będziesz szczęśliwy bo mi udowodnisz, że to sprawa genów, a ja będę szczęśliwy bo po 1 ich nie będzie a po 2 ja udowodnię że to nienaturalne :]

Dnia 27.02.2009 o 20:48, Resetti napisał:

Wszystko wymaga czasu, kiedyś ludzie leworęczni byli traktowani jako gorsi, dzieci były
bite i na siłę "leczone", ale na szczęście wszystko się zmieniło... z homoseksualizmem
było, jest i będzie podobnie, ale to wymaga czasu i nawet w naszym zaściankowym kraju
wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku:)

Po pierwsze nie pozwolę nazywać Polski zaściankiem. Może i jesteśmy biednym krajem ale w tych sprawach myślimy na prawdę racjonalnie. Rozumiem, że Ty powołujesz się na USA bądź Holandię. Polecam Ci wyjechać do jednego lub drugiego bądź coś poczytać. W pierwszym jest taki bajzel, że szkoda gadać, a w drugim proporcjonalnie taki sam (Holendrzy chcą powoli się wycofać z legalnej maryśki - kolejny idiotyzm jak homoseksualiści). Co do czasu, myślę że on pokaże że to jednak zwyrodnienie i z litery prawa będzie 10lat więzienia za to albo gułag ;]

PS. Jeśli wg badań statystycznych 90% to zadeklarowani chrześcijanie to mają prawo nie dopuszczać publicznie homoseksualistów i mają to zapisane w konstytucji. Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:52, Resetti napisał:

> jak narazie fakty mowia same za siebie...nie ma dowodow = nie jest to sprawa wrodzona.

Nie ma 100% dowodów, ale zdecydowana większość naukowców (pomimo iż na razie nie potrafią
tego udowodnić) zgadza się, że jest to sprawa wrodzona, a więc nie jest to zaburzenie.

Gratulacje to ja już tak na zakończenie bo już się to nudne zrobiło. Z tego co napisałeś każda choroba genetyczna nie jest chorobą ponieważ jest wrodzona (nawet już pomijając homo) w takim razie każdego cierpiącego na chorobę genetyczną możemy zostawić samemu sobie bo przecież to jest całkiem normalne, że ludzie rodzą się z wadami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 12:23, Afgncap napisał:

Gratulacje to ja już tak na zakończenie bo już się to nudne zrobiło. Z tego co napisałeś
każda choroba genetyczna nie jest chorobą ponieważ jest wrodzona (nawet już pomijając
homo) w takim razie każdego cierpiącego na chorobę genetyczną możemy zostawić samemu
sobie bo przecież to jest całkiem normalne, że ludzie rodzą się z wadami:P


Właśnie. Homosy robią furrore a Ci z downem są spychani na boczny tor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować