Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce zmienić swoją politykę wobec homoseksualnych graczy

226 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 22:14, Shelazar napisał:

OMG... Co to ma być, po co Microsoft współpracuje z tymi mutantami...


Bo szukają Wolwerina i Dr. Xaviera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:16, loczyn napisał:

> OMG... Co to ma być, po co Microsoft współpracuje z tymi mutantami...

Bo szukają Wolwerina i Dr. Xaviera xD


Wystarczy, że się raz przejdą na paradę równości będzie Wolverin, Xawier, Batman, oddział Teletubisi - whatever...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:

Schizofrenikiem można zostać w wyniku silnego wstrząsu psychicznego a niekoniecznie rodząc
się z tym(mama mojego kolegi miała schozofrenię ale z tego wyszła).


Pelna schizofrenia jest nieuleczalna, wiec albo twoja mama miala kilka objawow tej choroby albo to bylo cos innego..

Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:

Homoseksualiści jednak
robią 1 jedyną dobrą rzecz - mniejsza konkurencja ;) gorzej kiedy te lepsze laski sa
les :D.


Uwierz mi, tyle jest fajnych lasek ze nawet gdyby ci homo byli hetero i tak bys znalazl cala mase wylacznie dla siebie ;) Jutro w rozmowach w toku bedzie o gosciu co dradzil zone z ponad 200 laskami O_o

Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:

Ludzie robią wojny religijne(vide pewne odłamy Islamu, które jednak walczą o
wolność i bronią się) a możnaby zacząć eksterminację homo, czemu nie?

religia czesto byla powodem wielu konfliktow i kto wie jakby to wygladalo bez wiary w Boga..

Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:

Seks międzygatunkowy to także w pewnym sensie stosunek biały + czarny/żółty itp. I nie
żebym był rasistą ale to w sumie też to. Przypuśćmy, że ktoś tam gwałci swojego pieska
ale piesek nie wyje, nie gryzie itd. Więc jest to dobrowolne! Pies może odczuwa też przyjemnośc
a TY jako człowiek myślisz, że to go krzywdzi -.-

Uwaza sie ze malpy czlekoksztaltne uprawialy seks ze zwyklymi malpami, poniewaz odkryli wirusy chorob wenerycznych ktorych nie posiadali neandertalczycy tylko wlasnie te malpki.. Moze zostalo nam cos po nich ;)

Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:

itd. To samo może zobaczyć każdy katolik, gdy księża łakną tylko pieniędzy(Imo m.in.
dlatego nie mają rodzin - trzeba wydawać pieniądze),


Ksieza nie moga zakladac rodzin juz od czasow sredniowiecza, kiedy Kosciol im tego zabronil w obawie przed utrata majatku (zona, dzieci) jaki wtedy posiadali, a wiemy ze bylo tego sporo ;)

>wciskają wałki jakich mało i do

Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:

tego uczą cię jak żyć a sami nie mają rodzin.


Popieram

Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:

Pedały to samo! Jak dwóch homoseksualistów, którzy czują do siebie pociąg, czyli względnie
nie lubią przeciwnej płci


A mowi sie ze gej najlepszym przyjacielem kobiety ;]

>A jeżeli dziecko homoseksualistów będzie Hetero? Rodzice go nie zaakceptują

Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:

itd. Co wtedy?


To wtedy mamy problem

Dnia 26.02.2009 o 22:02, Pazurex napisał:


Może, gdy kiedyś nie daj Boże zostanie to zaakceptowane i uznane za normalne i wtedy
pedały zechcą badań nad zapładnianiem facetów(u lasek to proste - in vitro -.-). Do tego
niektóre znane osoby(nie wymienię nazwisk) uważają, że Jezus narodził się In Vitro(że
niby taka przenośnia i chcą dofinansowań przez państwo na taki rodzaj zapłodnienia. Będziemy
więc płacić za zapładnianie lesbijek(i może kiedyś gejów) oraz chemiczną kastrację pedofilów.
Mój tata zgłasza się na ochotnika do obcinania jaj pedofilom =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:08, ziele2004 napisał:

Chodzilo mi o to ow prawdopodobienstwo, moj blad za niewyrazenie pelnej mysli..

Podobnie jest z homoseksualizmem i jego często jak najbardziej medycznymi i patologicznymi przyczynami.

Dnia 26.02.2009 o 22:08, ziele2004 napisał:

Ale prawdopodobienstwo, ze bedziesz czul sie w rodzinie samotnym a samotnym w domu dziecka
jest zupelnie inne.. Poza tym brak opieki to tez rodzaj patologii

Taaa... to jest jednak kwestia dyskusyjna. Z jednej strony musisz sobie radzić z faktem bycia odrzuconym i niechcianym lub z tym, że jakaś siła wyższa odebrała ci rodziców. Z drugiej musisz sobie radzić niekiedy z ciągle powtarzanym aktem odrzucenia, przemocy, niezrozumienia itp itd. Potrafisz wybrać to lepsze lub gorsze? Dom dziecka może być piekłem, albo wybawieniem - tak samo jak rodzina. A w czasach, gdy rodzina znaczy tak mało i tak bardzo jest zaniedbana, nawet statystyczne szanse na to, że jest czymś lepszym są już znikome.

Dnia 26.02.2009 o 22:08, ziele2004 napisał:

Widocznie musze poznac jeszcze pare ludzi, zeby miec lepszy poglad na te sytuacje ;)

Wystarczy poprzyglądać się temu co czasami dzieje się na oddziałach ratunkowych i psychiatrycznych w szpitalach. Znanie takich ludzi... lepiej unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baj de łej. Afera teletubiosiowa zaczęła się u nas przez pewną mądrą panią. Serial dla dzieci, który trwał przez kilkanaście lat nigdy nie wywoływał kontrowersji ąz nasi się za to zabrali. Nie wiem tylko czy autorzy serialu umyślnie zaimplementowali tam te torebki itp. M$ dopóki będzie wydawał dobre gry i podbierał exclusivy PS3 jest dobrze(sam mam jednego, pierwsza wersja,prawie 3 lata i ani jednego RROD :D). Najbardziej homoseksualny bohater to Superman(patrzcie na te majtki xd). Generalnie niech homosy sobie idą na grenlandie i zabiorą ze sobą polityków, żydów, pedofilów, zoofilów, nekrofilów, złodziei, cyganów, rumunów, żółtków. Tam mogą dymać pingwiny, błagać o prawa adopcji nad rybami, czy dziećmi zrobionymi w seksaferach, gwałcić ikrę rybią(zoofil-pedofil) i cokolwiek chcą. Niech po prostu idą z normalnego świata bo NIE są normalni -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:13, loczyn napisał:

Stosował i uważał za złe xD? Trochę dziwne :P Czyli geje wiedzą, że są nienormalni ale
to robią tak :P?

A co to jest grzech? Swiadome wejscie na droge zla.. Nie widze nic dziwnego w tym.. Wszyscy katolicy wiedza ze masturbacja to grzech a ile wali konia?

Dnia 26.02.2009 o 22:13, loczyn napisał:

> Ale prawdopodobienstwo, ze bedziesz czul sie w rodzinie samotnym a samotnym w domu
dziecka
> jest zupelnie inne.. Poza tym brak opieki to tez rodzaj patologii

Nie wiem jak badania mówią, ale chyba samobójstwa wśród dzieci procentowo więcej ich
jest wśród "niby" normalnych rodzin a nie w domach dziecka.


Wiesz, to zalezy kiedy tam trafisz.. Jak od malego nikt sie toba nie interesuje to jeszcze dasz rade..

>Wystarczy, że się raz przejdą na paradę równości będzie Wolverin, Xawier, Batman, oddział Teletubisi - whatever...

Przepraszam bardzo, ale na paradzie spotkasz tylko Tinky Winky.. Ty juz sie odczep od pozostaje trojki bo reszta jest normalna;d Chociaz sam nie wiem, bo nie widze by ich przybywalo w sposob naturalny;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:23, ziele2004 napisał:

A co to jest grzech? Swiadome wejscie na droge zla.. Nie widze nic dziwnego w tym.. Wszyscy
katolicy wiedza ze masturbacja to grzech a ile wali konia?


Nie wiem, nie interesuje mnie to :P Jestem agnostykiem, jeśli czuje że coś jest złe to tego nie robię proste. Bo np taki gej co wie a robi to jest między młotem a kowadłem z jednej strony żyje przeciw sobie bo wie że to jest złe ale robi, natomiast gdyby nie robił to by wtedy też by żył w sprzeciwie z sobą. Dzika sytuacja.

Dnia 26.02.2009 o 22:23, ziele2004 napisał:

Wiesz, to zalezy kiedy tam trafisz.. Jak od malego nikt sie toba nie interesuje to jeszcze
dasz rade..


Nie wiem, ja tam nie biorę faktów z FAKTu czy UWAGI w TVN, tylko normalnie z podwórka. Więc jeśli znów by padło pytanie czy wole dwóch tatków czy dom dziecka, nadal jestem przy tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:20, Graffis napisał:

> Chodzilo mi o to ow prawdopodobienstwo, moj blad za niewyrazenie pelnej mysli..
Podobnie jest z homoseksualizmem i jego często jak najbardziej medycznymi i patologicznymi
przyczynami.


Oba przypadki łączy jedno.. Nie ma do tej pory na to lekarstwa i z obiema rzeczami trzeba sobie radzic, a w jaki sposob to juz zostawmy osobom decydujacym o tym.

Dnia 26.02.2009 o 22:20, Graffis napisał:

Taaa... to jest jednak kwestia dyskusyjna. Z jednej strony musisz sobie radzić z faktem
bycia odrzuconym i niechcianym lub z tym, że jakaś siła wyższa odebrała ci rodziców.
Z drugiej musisz sobie radzić niekiedy z ciągle powtarzanym aktem odrzucenia, przemocy,
niezrozumienia itp itd. Potrafisz wybrać to lepsze lub gorsze? Dom dziecka może być piekłem,
albo wybawieniem - tak samo jak rodzina. A w czasach, gdy rodzina znaczy tak mało i tak
bardzo jest zaniedbana, nawet statystyczne szanse na to, że jest czymś lepszym są już
znikome.


Owszem, zgadzam sie, ale tak jak nie mozesz wybrac tego lepszego dobra tak samo nie mozesz stwierdzic ze rodzina homoseksualna nie jest w stanie zapewnic dziecku tego ciepla rodzinnego.



>Baj de łej. Afera teletubiosiowa zaczęła się u nas przez pewną mądrą panią. Serial dla dzieci, który trwał przez >kilkanaście lat nigdy nie wywoływał kontrowersji ąz nasi się za to zabrali. Nie wiem tylko czy autorzy serialu >umyślnie zaimplementowali tam te torebki itp.

Nie wydaje mi sie

>Najbardziej homoseksualny bohater to Superman(patrzcie na te majtki xd).

Cofnal sie w czasie by uratowac swoja laske i ja przeleciec jeszcze pare razy ;) Nawet ty nie jestes zdolny do takich rzeczy;d

>Generalnie niech homosy sobie idą na grenlandie i zabiorą ze sobą polityków, żydów, pedofilów, zoofilów, >nekrofilów, złodziei, cyganów, rumunów, żółtków.

Homofob, rasista, nazista.. Jakie ty masz wartosci w zyciu?

Niech po prostu idą z normalnego świata bo NIE >są normalni -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:32, loczyn napisał:

Nie wiem, nie interesuje mnie to :P Jestem agnostykiem, jeśli czuje że coś jest złe to
tego nie robię proste. Bo np taki gej co wie a robi to jest między młotem a kowadłem
z jednej strony żyje przeciw sobie bo wie że to jest złe ale robi, natomiast gdyby nie
robił to by wtedy też by żył w sprzeciwie z sobą. Dzika sytuacja.


Geje nie uwazaja ze to co wyprawiaja jest zle bo wtedy nie widzielibysmy ich wszystkich paradujacych na ulicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wartości, a jakie to już moja sprawa. Rasizm czuje tylko do żółtych i to nie jakiś silny, jak chcesz usłyszeć powody to pisz na maila. Nie jestem za mordem żydów. Tylko jestem przeciw kiedy tacy żydzi zasiadają na wysokich stanowiskach w Polsce i mówią, że są Polakami. A gdy wybuchnie wojna? Do kogo będą strzelać? Polaków czy Izrealitów?

Polska dla Polaków. Ręczniki dla rąk. Woda dla wodników. Lasy dla leśników. Dupa dla pedałów. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie jestem za mordem żydów. Tylko jestem przeciw kiedy tacy żydzi zasiadają na wysokich stanowiskach w Polsce >i mówią, że są Polakami. A gdy wybuchnie wojna? Do kogo będą strzelać? Polaków czy Izrealitów?

Dnia 26.02.2009 o 22:38, Pazurex napisał:



Moja babcia tez sie nasluchala takich tekstow w Radiu Maryja ;)

Dnia 26.02.2009 o 22:38, Pazurex napisał:

Polska dla Polaków. Ręczniki dla rąk. Woda dla wodników. Lasy dla leśników. Dupa dla
pedałów. -.-


Pozwol, ze ja tego nie skomentuje bo tylko bym sie pograzyl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:41, ziele2004 napisał:

>Nie jestem za mordem żydów. Tylko jestem przeciw kiedy tacy żydzi zasiadają na wysokich
stanowiskach w Polsce >i mówią, że są Polakami. A gdy wybuchnie wojna? Do kogo będą
strzelać? Polaków czy Izrealitów?
>

Moja babcia tez sie nasluchala takich tekstow w Radiu Maryja ;)


Nie mogła usłyszeć o tym w tym radiu, bo wtedy "panowie redaktorzy" byliby hipokrytami, przecząc samemu sobie. Czytają Biblię, w której wiele jest o żydach a sami na nich psioczą? Zwróć uwagę, że nie jestem katolikiem.


Hmm. Czekam na najlepszą solucję(oprócz wywozu). Może takie oznaczenia w Xbox Live doprowadzi do stworzenia nowych serverów tylko dla homosów. Btw. myślałem, że pedały grają na Wii(w końcu takie ruchy i gry-popierdółki). Pare razy grając w GoW na lajwie musiałem słuchać jak goście śpiewali albo piszczeli jak ich sfragowano -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:23, Pazurex napisał:

Generalnie niech homosy sobie idą na grenlandie
i zabiorą ze sobą polityków, żydów, pedofilów, zoofilów, nekrofilów, złodziei, cyganów,
rumunów, żółtków.


Chętnie zobaczyłbym tam również dresiarzy z polskich ulic, ćpunów, palaczy papierosów, sfrustrowanych gówniarzy z gimnazjów, homofobów itd. Według mnie TO nie są normalni ludzie. Jednak wtedy Polska stałaby się rajem, ale mieszkała by tam tylko jedna osoba - JA -_-
Jest jak jest i musicie się do tego dostosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:55, Xqu napisał:

> Generalnie niech homosy sobie idą na grenlandie
> i zabiorą ze sobą polityków, żydów, pedofilów, zoofilów, nekrofilów, złodziei, cyganów,

> rumunów, żółtków.

Chętnie zobaczyłbym tam również dresiarzy z polskich ulic, ćpunów, palaczy papierosów,
sfrustrowanych gówniarzy z gimnazjów, homofobów itd. Wtedy Polska stałaby się rajem,
ale mieszkała by tam tylko jedna osoba - JA -_-
Jest jak jest i musicie się do tego dostosować.


Wtedy siłą rzeczy doprowadziłbyś do tego, że oni zaczęliby tam się rozwijać a ty zmarszczyłbyś się jak pomarańcza i uniemożliwił prokreację(bo nie wspomniałeś o zostawieniu jakiejs laseczki). A zamiast wywozić wszystkich lepiej sam wyjedź. Taniej, my zostaniemy, gdzie jesteśmy. Czemu Homofobia? Jakbyśmy się ich bali. Raczej nienawidzili -.-
The Homo-friendly will not prevail!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:58, Pazurex napisał:

Taniej, my zostaniemy, gdzie zostaniemy.


Tyle, że jeśli tylko ja wyjadę, to TY będziesz musiał zostać pośród tych wszystkich "cyganów i żółtków". I jak ci się to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:02, Xqu napisał:

> Taniej, my zostaniemy, gdzie zostaniemy.

Tyle, że jeśli tylko ja wyjadę, to TY będziesz musiał zostać pośród tych wszystkich cyganów
i żółtków. I jak ci się to podoba?


Jeśli ty wyjedziesz to w tym zasranym kraju będzie tak samo, z jednym wyjątkiem - bez ciebie ;) W końcu jesteś homo friendly. Nie podoba mi się wcale. Ale jeśli choć jedna osoba na 100 przyzna mi rację, wtedy będę wiedział, że coś zdziałałem i udaje mi się choć w minimalnym stopniu zmienić ten chory świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:05, Pazurex napisał:

Jeśli ty wyjedziesz to w tym zasranym kraju będzie tak samo, z jednym wyjątkiem - bez
ciebie ;) W końcu jesteś homo friendly. Nie podoba mi się wcale. Ale jeśli choć jedna
osoba na 100 przyzna mi rację, wtedy będę wiedział, że coś zdziałałem i udaje mi się
choć w minimalnym stopniu zmienić ten chory świat.


Według twoich opinii, to "choć w minimalnym stopniu zmienić ten chory świat" mógłbyś chyba tylko, nawracając jakiegoś homo na hetero. Znajdź jakiegoś i próbuj. Z miejsca mówię, że nie mam nic wspólnego z gejami - nawet żadnego nie znam :P - jestem tylko tolerancyjny.
PS. Koniec Off-Topu -> Niech M$ robi co tam sobie chce. Jenak mógłby przestać zajmować się durnotami i wprowadzić oficjalnie XBX Live do Polski.

Mam nadzieję, że ten opis nie miał odnosić się do mnie. Ogólnie to ubieram się na czarno, słucham metalu i głos mam raczej standardowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o tym mówię. Nie musisz byc gejem ale jestes gay-friendly. Idąc ulicą aż się nóż otwiera w kieszeni jak zobaczyłem gostka przyżelowanego, ubranego w różową bluzę, kręcacego tyłkiem jak kobieta i do tego gadał przez telefon. Głos był dobijający. Niczym Justin Timberlake na nagraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, przez tą głupią tolerancje na świecie jest tyle zła ;]
Wydaje mi się że gdyby tematu w mediach nie było a homosy nie były w modzie to kwestia wyglądała by absolutnie inaczej u co poniektórych na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować