Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowy Lost and Damned

27 postów w tym temacie

huh i cieszę się że czeka to tylko xbox''iarzy bo sam mam xpudło i miałem dylem czy ps3 czy xbox i opłacało się wziąść x bo to chyba kolejna rzecz która nie wyjdzie na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też długo wahałem się miedzy X360, a PS3, ale mimo wszystko uważam, że nie jest to dobre podejście, każdy powinien mieć możliwość pograć, a nie tylko posiadacze Xboxa. (Sam mam X360, ale nic to nie przeszkadza, żeby mieć takie zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłbyś zdanie gdyby ktoś za takie coś dał 50 000 000$ bo tyle właśnie dał M$ za ten dodatek na wyłączność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, zarówno marka jak i świetne oceny dodatku spotęgowały sprzedaż. Szkoda, że nie każdy może nim się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dodatek owszem niezły.
Ale posunięcia M$ nie podobają mi się w ogóle jeśli chodzi o całe GTA IV i jego DLC.

Mimo iż dodatek fajny to i tak nie żałuję że kupiłem PS3. I na pewno zwykły 10 godzinny dodatek nie skłoni mnie do zakupu X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 15:56, gitarka napisał:

Żeby z tymi DLC nie skończyło się jak z simsami.


Dlaczego? 1 dodatek reprezentuje !niespotykaną! skalę jakości. Czego chcieć więcej? Więcej dodatków :). Nowy Jork to skarb pomysłów. Denerwuje tylko polityka Microsoftu. Jeśli na wydanie PC jest jakakolwiek szansa tak na PS3''owe już niestety nie.

Damianuss1 <- Po 2 patchu GTA po prostu śmiga, nareszcie wzięli się do roboty. Jedynym problemem są w dalszym ciągu wolno wczytujące się tekstury, bo przecież mam "tylko" 512MB na karcie... Tak czy siak czy stoi czy leży 35-60 fps jest na maksymalnych ustawieniach. Dodatek na PC mile widziany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB - po drugim patchu wzrost szybkości? Dopiero po ostatnim patchu mniej RAMu żarło... no i celuję, że masz Quada. Na Quadach GTA hula jak powinna ale na core2 duo to już nie. Mój procesor E4300 podkręcony na 2.7 po prostu wymięka. Gdybym miał Quada to GTA by mi śmigało pięknie, szybko etc. ale nie. A kod gry to oni powinni zoptymalizować. Nie rozumiem skąd tak duże zapotrzebowanie na procesor [wyłączyłem nagrywanie clipów, max 5 FPS więcej]. RAM też kosmiczne. Bez patchy udało mi się nad morzem z 4 GB RAM wykorzystać 96%. Nie żartuję, mówię poważnie, sam nie wierzyłem własnym oczom. Dopiero ten ostatni patch zmniejszył ten wyciek pamięci. A to co się dzieje z zapotrzebowaniem VRAMu to katastrofa. Nie dość, że ta gra nie obsługuje SLI/Crossfire [czyli jak masz HD4870X2 albo GTX295 to ci wykorzysta połowę karty] i nie dość, że gra potrzebuje magicznych liczb VRAM to na dodatek często zobaczycie niedoładowane tekstury... albo w ogóle ich brak.

A posiadacze X360 niech się cieszą, że mogą grać z przyzwoitymi klatkami i dodatkiem Lost and Damned... A jak ma wyjść kolejne duże DLC... no cóż mogę powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och ludzie przestańcie już biadolić z tym swoim "a dlaczego nie ma na ps3 :(". Nie ma bo Microsoft zapłacił kupę kasy za dodatek na wyłączność. Między innymi dlatego sprzedaż GTA4 na 360 przewyższyła tą z PS3. O ile istnieje maciupeńki cień szansy na to że na koniec roku dodatek pojawi się na pc w jakimś "game of the year" ediszyn to na wydanie TEGO dlc na PS3 nie ma co liczyć. Może kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, dodatek pierwsza klasa, chociażby ze względu na swoją długość. Mógłby być przecież osobną grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować