Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NFS World Online - o interfejsie słów kilka

25 postów w tym temacie

Wygląda napawdę schludnie. Może wreszcie doczekamy końca średniowiecza i początku prawdziwego renesansu... w NFSach, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy gatunek dla serii to i nowe pomysły. Jak na razie wszystko idzie w dobrą stronę, skoro chcą podporządkować się graczowi. Choć wcale tak dużo czasu im nie zostało. Screen wygląda całkiem nieźle, EA chyba rzeczywiście próbuje odzyskać uznanie w oczach graczy po Undercover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skok na kasę. MMO w modzie, jakąś serie mają więc tylko przenieść. Dla mnie tej serii już nie ma, bo jak ktoś się próbuje wzbogacać cudzym kosztem to zawsze skończy w gównie po kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle, poza tym EA i darmowe MMO ? :O
Zastanawiam się też jak często będzie czat używany :D W czasie wyścigu pewnie nie ma to za dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że "och" i "ach" skończy się wraz z odpaleniem tej gry. Powód? Już tam byliśmy. Za długo grałem w Most Wanted, żeby nie poznawać miejscówek z Rockport. Może się nie orientuję za dobrze w koncepcji NFS WO, ale chyba nie miały to być stare miasta z dodanym trybem MMO... To że powciskali na screena nowe mapy a''la GPS o niczym nie świadczy, bo one nawet nie współgrają z drogami na screenie. Co do samego screena zaś - proszę, porównajcie sobie, odpaliłem MW i zrobiłem screena tej samej miejscówki. 3-letnia nowość. Fuck yeah. Udoskonalili system cieniowania... Poza tym - macie World Online, czyli NFSa co zowie się Most Wanted i jest z roku 2005...

http://img87.imageshack.us/img87/9866/nfsmwwo.jpg

A tu zestawiłem jeszcze obydwa screeny:

http://img232.imageshack.us/img232/2059/comparison.jpg

Krótko komentując - proponuję EA nowy slogan reklamowy: EA Games. "Copy''n''Paste"ing since 1982.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po niewątpliwym sukcesie Test Drive Unlimited to aż dziw bierze, że dopiero teraz się ktoś za kontynuację tej idei wziął. Szkoda tylko, że TDU2 jest wielką niewiadomą, bo EA ja już serdecznie podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:11, RX-8 napisał:

Krótko komentując - proponuję EA nowy slogan reklamowy: EA Games. "Copy''n''Paste"ing
since 1982.

Dziś wygrałeś w grze zwanej forum, gratuluję :)
Obrazek czymś mi zalatywał znajomo i miałem dopisać, że NFS:WO to będzie jedynie multiplayerowy mod do tego co już z serii znamy, ale to... no tego się nie spodziewałem. Wynik na skali bezczelności jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to jedynie kopia Most Wanted z trybem MMO... ale mimo wszystko liczę na tego N4S. W końcu MW był chyba najlepszą częścią od czasów świetnej trójki. Co więc złego w skopiowaniu tras i miejscówek oraz dodaniu możliwości ścigania się i wspólnej jazdy z setkami graczy z całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS 3 też miał modyfikowalny interfejs, gdzie można sobie było wszystko poprzesuwać. Porsche też miało, w mniejszym stopniu ale jednak. A grafika na screenie ssie pauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przyzwyczajony do grafiki poprzednich Need For Speedów, więc IMO ta odsłona wygląda po prostu świetnie! Jeśli są w stanie ją jeszcze poprawić, to jestem pełen podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się zdaje, czy ten screen wygląda jak podrasowany Most Wanted 2? Wystarczy spojrzeć na to "heyah" po prawej, na tą drogę... nawet grafika na maksymalnych detalach w MW wygląda podobnie do tego tutaj. Jak gra będzie dobra to może będę marnował łącze ale po Undercover straciłem zaufanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie powiedzenie "Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda."? Quake Live to lekko podrasowany Quake 3 i jakoś nikt nie narzeka. A z tego co pamiętam, to Most Wanted jest dla wielu ostatnim zacnym NFSem... więc jego ulepszenie dostępne za darmo nie powinno dawać powodów do narzekań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować