Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - zobacz film o tworzeniu polskiej edycji gry!

81 postów w tym temacie

Troszke malo tego ale milo sie oglada. A jeszcze milej slucha. Mam nadzieje ze muzyka dolaczona do edycji kolekcjonerskiej bedzie rownie fantastyczna. A muzyka w samej grze nie bedzie ustepowalo dynamicznoscia. Ostatnio wiekszosc sciezek dzwiekowych grach jest usypiajaca :P Niestety kanalu nie mam wiec czekam do premiery z utesknieniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 16:45, MonkOfWar napisał:

Swoją drogą... Tatiana Okupnik... kogo ona ma grać? Goblina? A może jakąś wariacje nt.
banshee? Bo nie widzę jej w innej roli, sorry...


A czy wiesz, że Tatiana ma zupełnie inny głos gdy normalnie mówi? Uwierz mi, słyszałem na zywo ;)
Więc nie powinieneś się tak od razu zamartwiać jeśli jej spiewu nie lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem u siebie programu Hyper. Chociaż pamiętam, że kiedyś go miałem, zostaje mi tylko oejrzenie tego krótkiego filmiku, a szkoda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tej porze go nie znajdziesz:

Hyper emitowany jest po ZigZapie, od 21.00 do 01.00

Wydaje mi się, że nie będzie można ściągnąć tego materiału, bo po co wtedy dawaliby, aż 12 różnych terminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:43, Tomi_323 napisał:

Wydaje mi się, że nie będzie można ściągnąć tego materiału, bo po co wtedy dawaliby, aż 12
różnych terminów?


Jest tye terminów bo programy na Hyper są wiele razy powtarzane, a program Game Factory to jeden z cyklicznych programów. Nie został stworzony na potrzeby Herosów, więc ilością powtórek nie ma co się sugerować jeśli chodzi o dostepność programu w necie. Wszystko zależy od osób mających Hypera i mających możliwość jego nagrania na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wszystko zależy od osób
>mających Hypera i mających możliwość jego nagrania na komputerze.

No ja mam Hypera, tylko czy to nie złamie praw autorskich? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2006 o 17:38, Daimon_Frey napisał:

A czy wiesz, że Tatiana ma zupełnie inny głos gdy normalnie mówi? Uwierz mi, słyszałem na zywo
;)
Więc nie powinieneś się tak od razu zamartwiać jeśli jej spiewu nie lubisz.


Ja na żywo żem nie słyszał, choć takie informacje również słyszałem... Mam tylko nadzieję, że nagrywając speeche nie będzie starała się "włączyć turbo"...
Niemniej-kogóż ona może grać...? Czy ktoś z CDP mógłby uchylić rąbek...?
P. Foremniak królową (ostrą), p. Linda pewnie jakiegoś "twardziela" (ogr/troll/gigant ;) ), p. Okupnik...? Yyy... księżniczkę Nieumarłych (Gnijąca Panna Młoda ;) )... No dobra, nie będę się już czepiać. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak fajna zajawka tego programu ale ja chcialbym tak jak wielu pozostalych obejrzec go w calosci.
Mam program w domu, problem polega na tym, ze w akademiku nie ma Hypera, a ja jestem w trakcie sesji i do domu nie pojade. Patrzylem na oficjalnej stronie Hypera (nie ma mozliwości za oplata obejrzenia go przez lacze), patrzylem w e- tunnerach.

Co robić. czy ktos ma jeszcze jakiś pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mówią o H 5 jako jednej (!) z największych lokalizacji w tym roku - mam nadzieję, że większą (może i największą) będzie lokalizacja Gothic 3 :o)

/szkoda, że Oblivion wypadł.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:08, chojrak96 napisał:

ftp://ftp2.gram.pl/pub/press/homm5/hyper_trailer_xvid.zip
oto link,do tego Chester001

Bóg zapłać dobry człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem muzyka wymiata poprostu. A i obsada świetna będzie. TYko mam nadzieje ze zaden z bohaterow heroes nie wyskoczy z textem: co ty *%&* wiesz o zabijaniu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować