Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intel - zmiany, zmiany, zmiany....

29 postów w tym temacie

Nowa kolorystyka jakoś tak kojarzy mi się z opakowaniami prezerwatyw pewnej znanej marki:).
Jak na mój gust, to te nowe loga są trochę przekombinowane i jakoś tak "kłują" w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z InterFejS, Enteriusz i po części z Czapelo.
Loga rzeczywiście nie są złe, lecz starsze bardziej mi się podobały. Były bardziej profesjonalne, a te z kolei są... przeładowane i za dużo jest na nich "napaćkane" =-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare były lepsze.
Nie wiem kto tam miesza -ale to nie pierwsza zmiana. Reklamy Procesorów i7 bazują na deprecjonowaniu poprzednich procesorów intela. To o tyle dziwne, że uderza w tych, którzy kupili ich produkty. Ja się czuję tak jakby ktoś mi powiedział: Frajerze, kupiłeś ten szit i dobrze Ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc starsze oznaczenia podobały mi się znacznie bardziej. Ale w końcu to tylko logo. Najważniejszy i tak jest sam procesor i jego wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ja o tym sądzę?
Kolejny marketingowy chwyt mający na celu zwiększenie liczby sprzedanych procesorów.
Jakim sposobem? Przychodzi klient do sklepu, zbytnio się w kompach nie orientuje i widzi na półce dwa kompy: jeden ze starą naklejką i jeden z tą nową (konfigi te same). Tą starą naklejkę (logo) widział już kilka razy, a nową widzi po raz pierwszy. Którego kompa wybierze? Najprawdopodobniej tego z nową naklejką, bo pomyśli se, że to jakaś nowa seria proców i komp będzie wydajniejszy...

I jeszcze jedno: kto by chciał się chwalić, że ma Celerona?? :P Ja jakoś nie, praktycznie żaden gracz nie wziąłby Celerona, tylko C2D/i7/Athlona/Phenoma (II)... Logo dla Celerona to chyba zrobili tylko po to, by do kompletu nowych naklejek był.

Co do wyglądu naklejek: bardziej mi podobały się stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zwisa jaką naklejke, logo będzie miał procesor. Wydajności mi to nie doda, szpecić obudowy tym nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesnością emanują nowe oznaczenia intela , może kiedyś na pamiątkę wprowadzą do jakiegoś proca oznaczenie które było używane 10 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo nie tylko nie JPG xD. Nowe są obrzydliwe i mocno "dają" po oczach, chyba że mają zwracać na siebie uwagę. Wolę logo AMD ;).


Chociaż...nalepka XEONa jest zarąbista ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować