Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marcowa eXtra Gra już w kioskach - wyrusz na przygodę z Puzzle Quest

24 postów w tym temacie

Tempo iście gramowe... info wypłynęło już miesiąc wcześniej, a sam PQ już od tygodnia jest w kioskach. Naprawdę, skoro zapomniało się o czymś wspomnieć, może po prostu to zostawić? :P

Ja kupiłem PQ i muszę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany. Oprócz grywalności zaletą tytuły jest fakt, że jej akcja ma miejsce w uniwersum Warlords...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tygodniowy poślizg! Respekt.

Gra świetna, kupiona już pierwszego dnia w kiosku, grzecznie czeka na swa kolej (Baldur rządzi!), a na razie gra moje rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kiedyś w top sellerze, warto, ale te głąby z gramu niech się w końcu ogarną i nie ośmieszają newsami które są przeterminowane w momencie zapodania na portal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jak ukazała się w TopSellerze i muszę powiedzieć, że mi się przejadła. Można usnąć, jak się po raz dwusetny przesuwa takie same kryształki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś już tu wspomniał, gra niedoceniona jak World of Goo, a równie kapitalna i oryginalna. Owszem może się znudzić, jeśli ukończy po najprostrzej lini oporu (pozostawiająć nieodblokowane czary i nie złapane stwory - a tu trzeba się niekiedy mocno nakombinować żeby wszystko zdobyć i zaliczyć). Poza tym później zawsze pozostaje multiplayer, gdzie możemy przetestować swoją postać próbując walki z innymi. Gra w sam raz na rozrywke i trochę ćwiczeń dla swojego narządu do myślenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, mam jeszcze z Topsellera, ale odechciało mi się grać przy walce z Dugogiem. Koleś jest tak idiotycznie dopakowany, że co znajdzie sobie wolne monety na planszy, niszczy. Nie chce mi się powtarzać walki kilkunastokrotnie, czekając na niewiadome szczęście, więc na jakiś czas sobie odpuściłem.
Poza tym przegapiem promocję, gdy grę można kupić było na PSP. Zna ktoś jeszcze sklep, gdzie w przystępnej cenie jest? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie gra po jednym dniu znudziła przez swoją powtarzalność. Fabuła niestety nie wciąga - jest to standardowa historyjka jakich wiele. Jak ktoś b. lubi Bejeweled i nie boi się elementów RPG, niech kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować