Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W The Old Republic zagramy Bounty Hunterem

18 postów w tym temacie

No wg mnie nie powinno być możliwości tworzenia postaci od razu jako Jedi, bo wtedy jakieś 85% populacji gry latałoby z mieczami świetlnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo prawdopodobne wydaje się, że kolejną będzie Jedi, bez których Stara Republika nie mogła istnieć.ę
To pan nie wie, że Sith i Jedi to pierwsze klasy jakie zostały wyjawione? Łowca nagród to już 3 klasa czekamy na następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedi to była profesja dla wybrańców wieńcząca długą drogę specjalnych questów. Nie każdy z grających miał dość samozaparcia by dojść do końca tej ścieżki i móc władać mieczem świetlnym

Ma to ogromny, ogromny sens i jest... realistyczne :D. Tak powinno być. Posiadanie latarki do czegoś zobowiązuje, no nie? Jedi i Sithowie powinni stanowić ok 5-10% graczy. Jak ktoś chce bawić się w Jedi to niech odpali inną grę. Te dwie klasy powinny być nagrodą za wytrwałość. Takie jest moje zdanie.

PS. Ciekawe, czy będzie takie coś jak wydalenie z zakonu, przyjęcie z powrotem syna marnotrawnego do wspólnoty Jedi czy wreszcie... odłączenie od mocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 23:55, M3rc3n0r napisał:

Jedi i Sithowie powinni stanowić ok 5-10% graczy. Jak
ktoś chce bawić się w Jedi to niech odpali inną grę. Te dwie klasy powinny być nagrodą
za wytrwałość. Takie jest moje zdanie.

Tak to wyglądać raczej nie będzie. TOR to będzie gra dla casuali - lekka, łatwa i przyjemna. chcesz być Jedi? Proszę bardzo. Niestety, ale nie ma się tu co spodziewać rozgrywki ambitnej czy nastawionej na złożone relacje społeczne/polityczne między postaciami. Ot, siepanie na lewo i prawo z muzyką Johna Williamsa w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Galaxies upadło, bo tak ciężko było zostać Jedi :)

A TOR, tak jak poprzednicy- KotORy będzie polegał na byciu Jedi od początku, co najwyżej może być jakiś tutorial, który będzie końcowym egzaminem i staniemy się wtedy padawanem.
Klasy typu Bounty Hunter są bonusem dla ludzi, którzy z jakichś dziwnych powodów nie chcą być rycerzami Jedi, czy Sithami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 00:01, Graffis napisał:

> Jedi i Sithowie powinni stanowić ok 5-10% graczy. Jak
> ktoś chce bawić się w Jedi to niech odpali inną grę. Te dwie klasy powinny być nagrodą

> za wytrwałość. Takie jest moje zdanie.
Tak to wyglądać raczej nie będzie. TOR to będzie gra dla casuali - lekka, łatwa i przyjemna.
chcesz być Jedi? Proszę bardzo. Niestety, ale nie ma się tu co spodziewać rozgrywki ambitnej
czy nastawionej na złożone relacje społeczne/polityczne między postaciami. Ot, siepanie
na lewo i prawo z muzyką Johna Williamsa w tle.


Potrafisz zniszczyć marzenia. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spekulacje, spekulacje, cóż zobaczymy jak będzie. Mnie jednak bardzo cieszy, że rękojeść miecza nie wygląda już jak z LEGO-wielka i dziwnie "gruba" jak na wcześniejszych screenach. Tu już jest normalna. Przez jakiś czas nie śledziłem nowinek w sieci więc jeśli to wiadomo już od dawna to proszę mnie nie zjadać tu, że jestem do tyłu itd.
Dodam tylko, że też wolałbym długą i krętą ścieżkę do zostania Jedi. W ten sposób nie byłoby "gówniarzerii" ze świetlówkami a Jedi byliby tacy jak powinni doświadczeni, opaniwani itd. Z drugiej strony barykady mamy Sith, którzy nie wymagają tak wiele od adeptów mocy i tu droga powinna być zdecydowanie krótsza. Kilka sprawdzianów siły i wytrzymałości, test czy jesteśmy wystarczająco okrutni i heja dostajemy czerwony miecz i lecimy siekać republikańskie ścierwo :D Tak byłoby realistycznie imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było zeby zanim rozpoczac gre jako Jedi , zostac padawanem ( pomocnikiem) juz istniejacegto Jedi !
A co do tego zeby jedi bylo nagrada za wytrwalosc to tysiace osob by takiem mozliwosci nie mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 10:51, Ramonek napisał:

A co do tego zeby jedi bylo nagrada za wytrwalosc to tysiace osob by takiem mozliwosci
nie mialy


I bardzo dobrze, Jedi nie powinni być bandą latających gdzie popadnie, nie potrafiących grać i cwaniakujących pajaców. Nie powinno być w grze sytuacji, że wpada doświadczony sprzedawca/medyk/niania i rozkminia Jedi bo "on się dopiero uczy. Jak mawiał pewien szef pewnego kartelu w KotOR-rze:"Sorry, but that ain''t gonna happen" a przynajmniej shouldn''t :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym byl za tym, zeby Jedi/Sith wolniej lvlowali i po problemie. Chcesz grac Jedi/Sith to tak jakbys gral jakas sferyczna istota z D&D... masz wieksze moce ale wolniej sie rozwijasz (i mialoby to nawet sens, bo umiejetnosci wyzej wymienionych przychodzily po latach ciezkich prob i nauki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 07:50, qba767 napisał:

Pewnie Galaxies upadło, bo tak ciężko było zostać Jedi :)


z tego co pamiętam to Galaxies upadło wlasnie dlatego, że grę zrobiono typowo do WoWa podobną, a stanie się JEdi nie było już takie trudne. Z dobrej gry zrobili chałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 07:50, qba767 napisał:

Pewnie Galaxies upadło, bo tak ciężko było zostać Jedi :)


SWG upadło, bo Sony Online Entertainment (za zgodą LucasArts) wprowadziło 2 upgrade''y, które zmasakrowały handel, crafting, system klas i profesji, a walkę sprowadził do zwykłego shootera. Pogrzebali tę grę na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo próbowali zrobić z resztą swoich gier. SWG był świetne i takim powinno pozostać. Wyobraź sobie co zrobili ludzie, którym dojście do czegoś zabrało rok, a następny patch dawał to innym na starcie. Panowie z SoE nie kumają, że nie da się zrobić lepszego WoWa niż WoW. I że wychowani na WoWie w dużej mierze zapragną czegoś ambitniejszego jak dorosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWG zepsuli wtedy jak każdy mógł zostać jedi jedna zmiana i gra zmieniła się nie do poznania, a szkoda bo była nawet nawet :), miejmy nadzieje że obecni twórcy nie udostępnią klasy jedi, od razu tylko po żmudnej pracy, ale ja i tak będę przemytnikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować