Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 zapowiedziany!

125 postów w tym temacie

W jednynkę nie grałem. W dwujkę kiedyś u kolegi, spodobała mi się. Ale nigdy tej gry nie kupiłem. Jak zajmują się tą grą twórcy Bulliego to gra na pewno będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że znowu twórcy pokażą to co w MP najlepsze.
Fabuła zapowiada się ciekawie, a znając poprzednie części, MP3 powinno zapewnić wiele godzin emocjonującej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noi to mi sie podoba! Seria Maxa naprawde jest fajna i licze, że MP3 zrobi na mnie takie samo pozytywne wrażenie jak jedynka i dwójka ;]]] Tylko czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:20, jendrek1988 napisał:

Po sieci... Skakanie na ukosy i tyle, to nie gra. Gra to taktyka. Strzelanki + multi?
Nie lubię. Chyba, że tryb coop. :)

Że w multi nie ma taktyki? Aleś walnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 20:33, Długi18 napisał:

Wiesz Rise of Legends to gra zupełnie innego gatunku. To tak jakbyś powiedział, że w
RPGach chciałbyś krótki singiel. Poprostu wszystko zależy od twórców. Jeśli uda im się
zrobić długą gre, która nie nudzi, ma wciągającą fabułe to tytuł tylko na tym zyska.
Oczywiście nie każdym się to udaje. Zależy jak leży ;)

Dla mnie Max Payne 2 miał idealną długość (przez jedynkę nie przebrnąłem). Ale i tak najlepszą grą singlową w jaką grałem był CoD 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 17:11, Nervous napisał:

Z tego co podało do opinii publicznej T2, to MP2 sprzedało się "poniżej oczekiwań" (poorly)
stając się jednym z największych rozczarowań (co do sprzedaży, bo gra dostawała wysokie
noty i zgarniała wiele nagród) przez co nie uwzględniono w corocznym Annual Report dokładnej
liczby sprzedanych kopii.


I tu się nie dziwię bo zmiana aktora w drugiej części to była porażka !!! Mam nadzieję że w trzeciej części Max będzie taki jak w jedynce (co, pomarzyć nie można?). Jak dla mnie to Max Payne to jedna z najlepszych gier wszechczasów ! Czekałem na tą wiadomość od kiedy skończyłem grać w "dwójkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skakać to można , ale w platformówkach , istnieją sieciowe FPS , gdzie taktyka i gra zespołowa mają bardzo duże znaczenie . Choćby Counter Strike czy Battlefield .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no!
w końcu coś, w co chętnie pogram ( o ile mój sprzęt mi na to pozwoli ;D ) ,
Max Payne byl jednym z bardziej lubianych przeze mnie FPS'' ów, mam nadzieję, że ''Trójka'' jeszcze bardziej ''wzmocni'' tę "milość" ;DD hehe ;)
...
( woot - ta "scary face" na oficjalnej stronie :D - niezla ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta oficjalna strona gry na razie wygląda bardzo biednie, ale znając Rockstara to na ''''tchnienie życia'''' w tą stronkę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Najbardziej martwi mnie ten nowy wizerunek Maxa Payne''a, jest nie dość, że za bardzo podobny do Sam Fishera, to jeszcze wygląda od niego znacznie gorzej, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w gameplay-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo tó very goodddd MP3 w takich czasach... co to za grafa bedzie to mała bania.... oby fabuła była konkret :D mam nadzieje że nie zrobią nudnej i wrócą do bossów z 1 a nie że w 2 sie tylko jednego klepie :D Czekałem na ten news :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze za tak ważny projekt wzieło się tak dobre studio. Poczekamy zobaczymy ale sam fakt że gr robi Rockstar zapewnia mnie że średnia k to to na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:35, exeprog390 napisał:

Czy to może być kolejny prima aprilisowy żart?

Nie to na pewno nie prima aprilisowy żart , ponieważ informacja pojawiła się dość dawno :)

Co do gry to nie mogę się doczekać ! Trzeba będzie nadrobić zaległości i pograć w MP 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:35, exeprog390 napisał:

Czy to może być kolejny prima aprilisowy żart?


Człowieku za pare miesięcy będziesz pogrywał w oficjalnego Max Peyne 3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem...Mimo że ludziska w recenzjach na nią narzekali dla mnie była świetna, fabuła na miarę dobrego filmu, akcja i frajda z gry too. Trojeczkę kupuję w ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować