Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

DarkSector PC - temat ogólny

123 postów w tym temacie

darkSector jest nową grą Digital Extremes. Jest to gra akcji z funkcją multiplayera. W Polsce wydawana jest przez City Interactive w cenie 49.99 zł.
www.darksector.com

premiera gry 27 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:23, sevrond napisał:

darkSector jest nową grą Digital Extremes. Jest to gra akcji z funkcją multiplayera.
W Polsce wydawana jest przez City Interactive w cenie 49.99 zł.
www.darksector.com

No, nie taką znowu nową, ma prawie rok na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:40, zadymek napisał:

> darkSector jest nową grą Digital Extremes. Jest to gra akcji z funkcją multiplayera.

> W Polsce wydawana jest przez City Interactive w cenie 49.99 zł.
> www.darksector.com
No, nie taką znowu nową, ma prawie rok na karku...


Ale na PC wyszła dopiero w styczniu tego roku, nie wiem czemu w Polsce premiera tak późno jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:43, Ecko09 napisał:

Ale na PC wyszła dopiero w styczniu tego roku, nie wiem czemu w Polsce premiera tak późno
jest...

A jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:40, zadymek napisał:

> darkSector jest nową grą Digital Extremes. Jest to gra akcji z funkcją multiplayera.

> W Polsce wydawana jest przez City Interactive w cenie 49.99 zł.
> www.darksector.com
No, nie taką znowu nową, ma prawie rok na karku...


No w wersji na konsole ma już ok. roku ale o wersji ma PC dowiedziałem się dopiero teraz. Czekam do Wielkanocy i kupuję bo recki są sprzyjające i gameplay fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w empiku i zakupiłem DS. Opakowanie bardzo ładne (tekturowe), w którym mieści się pudełko (które dziwnie się zamyka) z grą. Niestety CI nie dołączyło instrukcji do gry ;/ Ale przyznam, że gra się naprawdę super. Prolog, gdy nie mamy jeszcze "ostrza", jest bardzo ciekawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 13:54, fearlord napisał:

Byłem dziś w empiku i zakupiłem DS. Opakowanie bardzo ładne (tekturowe), w którym mieści
się pudełko (które dziwnie się zamyka) z grą. Niestety CI nie dołączyło instrukcji do
gry ;/ Ale przyznam, że gra się naprawdę super. Prolog, gdy nie mamy jeszcze "ostrza",
jest bardzo ciekawy :D


Nie dołączyło instrukcji.hmmm??CI zawsze w grach które wydaje dołącza,ale spytaj na forach czy inni którzy tą gre kupili mieli instrukcje czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to jest najgorsze, na początku płyta się nie ładowała w ogóle. Dopiero za 3 razem odpaliła. Ale gra śmiga na full detalach na moim kompie:
1gb ram
GF 7300 GS
2,8ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem DS. Gra jest całkiem niezła(na 7.5, góra 8), ma fajny patent z tym "nożem" do rzucania i fajnie się walczy z ludźmi. Jednakże etapy z zombie są nudne i powolne, a w nich klimat pryska. Po za tym strzelanie z karabinów jest gorsze niż w Gears of War i to samo tyczy się krycia za osłonami. I jeszcze jedno - gra jest krótka. Została kupiona w piątek po południu, a już dziś przed chwilą odłożyłem ją na półkę. Jednakże za 5 dych naprawdę warto, ponieważ to naprawdę fajna i przyjemna produkcja z dużą dawką grywalności. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 16:51, NecroVisioneR napisał:

Hmm...sam gram w Dark Sector ale co rozumiesz przez "krótka"?Podobna na ukończenie potrzeba
około 10 h czyli standard...

Oj, jeśli 10h to teraz standard to branża strasznie zeszła na psy. To wszystko wina CoD4:(
A nie ma w grze jakichś dodatkowych trybów gry, a może są jakieś przesłanki (pomijając broń) do przechodzenia po raz drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 21:26, zadymek napisał:

> Hmm...sam gram w Dark Sector ale co rozumiesz przez "krótka"?Podobna na ukończenie
potrzeba
> około 10 h czyli standard...
Oj, jeśli 10h to teraz standard to branża strasznie zeszła na psy. To wszystko wina CoD4:(
A nie ma w grze jakichś dodatkowych trybów gry, a może są jakieś przesłanki (pomijając
broń) do przechodzenia po raz drugi?


No są achivmenty ale czy dla nich warto drugi raz przechodzić grę[jeśli sie wszystkich nie zdobędzie] trudno mi powiedzieć...Jest jeszcze multi[ale tylko można grać przez lan] więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno gra jest źle opowiedziana i że nie dało by się zrobić jej streszczenia,ja spróbuje-oceńcie sami,a jeśli ktoś ma problemy ze zrozumieniem fabuły DS to mu to pomoże :)-

Spoiler

no to główny bohater nazywa się Hayden.i przybył do Larisy[?] w celu zabicia Meznera,ale natknął się na jednego[przyjaciela swojego?] zarażonego dziwnym wirusem-zabił go,ale podczas spotkania z Meznerem rosjanin zsyła na Haydena wirus który zamienia jego prawą rękę w glavie

to dopiero początek gry,ale nie wiem czy czegoś nie pominąłem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w momencie gdy Hayden jest na cmentarzu. I nie wiem co robić wiem ze trzeba spalić maź ale gdy zapalam glaive a później biegnę po takim łuku to nie dobiegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować