Zaloguj się, aby obserwować  
sevrond

DarkSector PC - temat ogólny

123 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2009 o 19:49, necron1501 napisał:

Jestem w momencie gdy Hayden jest na cmentarzu. I nie wiem co robić wiem ze trzeba spalić
maź ale gdy zapalam glaive a później biegnę po takim łuku to nie dobiegam...



Zapewne trzeba nim rzucić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 19:49, necron1501 napisał:

Jestem w momencie gdy Hayden jest na cmentarzu. I nie wiem co robić wiem ze trzeba spalić
maź ale gdy zapalam glaive a później biegnę po takim łuku to nie dobiegam...

Bo po środku jest taki palnik (jak każdy inny) który trzeba podpalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 19:55, Fucio napisał:

> Jestem w momencie gdy Hayden jest na cmentarzu. I nie wiem co robić wiem ze trzeba
spalić
> maź ale gdy zapalam glaive a później biegnę po takim łuku to nie dobiegam...
Bo po środku jest taki palnik (jak każdy inny) który trzeba podpalić :P



Jest??? bo jakoś nie mogę go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % jest. Po prawej stronie trochę wyżej patrz i dalej. Jak to powiedział ktoś mądry "Szukajcie, a znajdziecie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 20:59, Fucio napisał:

Na 100 % jest. Po prawej stronie trochę wyżej patrz i dalej. Jak to powiedział ktoś mądry
"Szukajcie, a znajdziecie".



OK wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od piątku i co? Nie zgadzam się z recenzjami, że gra jest denna... fabuła może i jest "niezrozumiała", ale resztą rozgrywki gra nadrabia za te braki. Mroczny klimat miejscami, trochę GoWa, ostrze i jest nieźle ;)

Kierowanie lecącym ostrzem... cóż za satysfakcja z nakierowania na szyję wroga ostrza i odcinania głowy. Bardzo to ostrze mi się podoba, bo to broń i trzecia ręka w jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 07:37, Kakarotto napisał:

Gram od piątku i co? Nie zgadzam się z recenzjami, że gra jest denna... fabuła może i
jest "niezrozumiała", ale resztą rozgrywki gra nadrabia za te braki. Mroczny klimat miejscami,
trochę GoWa, ostrze i jest nieźle ;)

Kierowanie lecącym ostrzem... cóż za satysfakcja z nakierowania na szyję wroga ostrza
i odcinania głowy. Bardzo to ostrze mi się podoba, bo to broń i trzecia ręka w jednym
:P


No to sprawia zę gra jest brutalna,podobno w jakichś krajach nie można jej kupować zw. na tą właśnie scene[y] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 10:02, NecroVisioneR napisał:

No to sprawia zę gra jest brutalna,podobno w jakichś krajach nie można jej kupować zw.
na tą właśnie scene[y] :)


Na szczęście u nas mozna, ale też pewnie do czasu, kiedyś się wezną za te sprawy :P

I jeszcze podoba mi się ta "infekcja"... tym razem nie tajemniczy wirus zmieniających ludzi w krwiożercze zombie. tylko tajemniczy wirus zamieniających ludzi w metaliczne krwiożercze zombie xD

Głowny bohater też dostał niezły sprzęt jak go zarazili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, właśnie ukończyłem gre, a w sumie doszedłem do finału w którym trzeba śie zmierzyć z ogromnym stworem by go pokonać trzeba mieć nerwy ze stali chyba, niedałem rady go załatwić i dałem se spokój z tym , bo chyba muśiałbym poświęcić nato resztki swojego zdrowia. Ogólnie gra sie bardo fajnie trzyma w napięciu od początku, najlepsze są momenty gdy wyżucasz dysk w przeciwnika a on leci i go przecina w pół lub odrąbuje głowe albo inne częsci ciała jak kto woli. Polecam wszystkim tym co lubią makabry i masakre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście z DS taki problem, że kursor myszki pokazywał się przy krawędziach monitora? Gdy takowy się pokaże i strzelę, to wywala mnie do pulpitu. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:31, MaccCry napisał:

Mieliście z DS taki problem, że kursor myszki pokazywał się przy krawędziach monitora?
Gdy takowy się pokaże i strzelę, to wywala mnie do pulpitu. Co jest?


Ja tak nie miałem,mógłbyś dać screena z przed wywalenia do winodwsa?O ile da siego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:31, MaccCry napisał:

Mieliście z DS taki problem, że kursor myszki pokazywał się przy krawędziach monitora?
Gdy takowy się pokaże i strzelę, to wywala mnie do pulpitu. Co jest?

Też mam to samo. Wygląda to tak, jakby gra otwierała się w oknie, ale... niezupełnie. Jak będziesz miał czas to jak się da, to wyłącz fullscreena i włącz. Jak to nic nie da, to i gra nie da się uprosić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:33, Kirabaxior napisał:

> Mieliście z DS taki problem, że kursor myszki pokazywał się przy krawędziach monitora?

> Gdy takowy się pokaże i strzelę, to wywala mnie do pulpitu. Co jest?
Też mam to samo. Wygląda to tak, jakby gra otwierała się w oknie, ale... niezupełnie.
Jak będziesz miał czas to jak się da, to wyłącz fullscreena i włącz. Jak to nic nie da,
to i gra nie da się uprosić ;P


DZiwne,dwie osoby maja taki sam err,i to w wersji CDA-ationowej,ale cóż na pewno ejst rozwiązanie,a jeżeli błąd będzie sie u kogoś jeszcze pojawiał to CDA pewnie cos z tym zorbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2009 o 21:31, MaccCry napisał:

Mieliście z DS taki problem, że kursor myszki pokazywał się przy krawędziach monitora?
Gdy takowy się pokaże i strzelę, to wywala mnie do pulpitu. Co jest?


Miałem to samo zaraz po uaktywnieniu się XF In-Game. Jeżeli gra jedynie minimalizuje się do paska, to wystarczy ją po tym przywrócić, chwilkę poczekać i po sprawie (o ile nie chodzi ci o CTD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej misji i gra bardzo mi się podoba. A czasem ta gra nie idzie na silniku Gears of War? Genialne, przyklejanie do ścian i bieg sprintem dokładnie taki sam. Świetna gra. A czy są jakieś narzędzia moderskie do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować