Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Dungeon Siege 2- Czarna edycja w sprzedarzy od 9 marca. wie ktoś co to ma byc?

41 postów w tym temacie

Dungron Siege 2- Czarna edycja w sprzedarzy od 9 marca. wie ktoś co to ma byc? Zadnego newsa nie znalazlem, ale w katalogu CDP już jest. Z tego co wiem dodatek chyba jeszcze się nie ukazał, więc co oni zapakują do tej czarnej edycji? Może sprawnie działająca grę w wersji angielskiej, bo ta wersji polskiej jest tragiczna. Albo to kolejny pomysł wyrwania od ludzi kasy, a hasło reklamopwe będzie wyglądało tak" Kupiliście Ds2 za 129 zł i okazła lipna? nic nie szkodzi- teraz możecie nabyć sprawnie działjącą grę za jedyne 99 zł!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dungron, tylko dungeon- mam nadzieję że moderator porawi nazwę tematu. I mam nadzieję że mod nie zamknie tematu(jednocześnie próbując udowodnić mi że wątkó na temat DS2 jest wiele)- chodzi mi o to że polityka informacyjna CDP ostatnio bardzo nawala(cichaczem przesunięta data premiery Fable, czy info black edition Ds2) więc gracze muszą informować się sami nawzajem jak coś wyłapią...a to jest nabarziej widoczna metoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z informacji zawartych na stronie gram.pl wynika, że Czarna Edycja (ciekawa nazwa swoją drogą) ma zawierać o jeden krążek więcej niż wydanie premierowe (5 CD zamiast 4). Jest też wyraźnie napisane, że wersja językowa pozostaje ta sama (czyli polska - kinowa, zresztą nic dziwnego).

Pozostaje czekać na jakiegoś newsa ze strony CDP. Ja myślę, że będzie to wydanie, które pozbawiono błędów z edycji premierowej - jak widać w innych topikach problemy z grą nie zostały wciąż rozwiązane, dlatego wydawanie tak samo "zabugowanej" wersji tylko w innym opakowaniu byłoby dla CDP strzeleniem gola do własnej bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma to być edycja pozbawiona błędów o których dyskutowaliśmy praktycznie od premiery do dziś, to użytkownicy starej wersji powinni dostać patcha(wreszcie!) lub możliwość wymiany starej wersji na nową w ramach dożywotniej gwarancji.

Mógłby również wypowiedzieć się tutaj ktoś z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 08:32, Chaszu napisał:

Jesli ma to być edycja pozbawiona błędów o których dyskutowaliśmy praktycznie od premiery do
dziś, to użytkownicy starej wersji powinni dostać patcha(wreszcie!) lub możliwość wymiany starej
wersji na nową w ramach dożywotniej gwarancji.

Mógłby również wypowiedzieć się tutaj ktoś z CDP.



No fajnie by było. a wypowiedzi kogoś z CDP to się raczej nie doczekamy:/. No ale by mógł się jakiś mod pojawić i mój temat poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 17:09, Minsc i Boo napisał:

No fajnie by było. a wypowiedzi kogoś z CDP to się raczej nie doczekamy:/.


Wysłałem pytanie w tej sprawie do działu obsługi klienta - nie nastawiam się na wiele ale zobaczymy... Odpowiedzą najwcześniej jutro lub pojutrze. Dam znać co napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie jakieś odjechane pudełko z drewna albo coś w tym styly.Pewnie dorzucą poradnik i jakieś arty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 00:29, Minsc i Boo napisał:

/.../cichaczem przesunięta data
premiery Fable, /.../

Eeee tam. Ja dostałem informację mailem, więc żadne "cichaczem". Kto nie zamówił, to pewnie nie wiedział, bo maila nie dostał, ale każdy może wejść na stronę i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 22:45, KrzysztofMarek napisał:

Eeee tam. Ja dostałem informację mailem, więc żadne "cichaczem". Kto nie zamówił, to pewnie
nie wiedział, bo maila nie dostał, ale każdy może wejść na stronę i zobaczyć.


Ja zamówiłem, ale maila nie dostałem. Cóż, nie mam pretensji, jeśli przez to opóźnienie wyeliminowane zostaną jakieś błędy w tłumaczeniu bądź też w samej grze, to tym lepiej dla mnie (i dla wszystkich zamawiających).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 22:48, Arclight napisał:

>
Ja zamówiłem, ale maila nie dostałem. /.../

Być może to kwestia rejestracji w sklepie. Ja podałem wszystkie dane i o zmianie dostałem automatycznie wygenerowanego maila. Nie potrafię powiedzieć, dlaczego Ty nie dostałeś, skoro maile szły z automatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 07:36, Vilmar napisał:

Pozostaje czekać na jakiegoś newsa ze strony CDP. Ja myślę, że będzie to wydanie, które pozbawiono
błędów z edycji premierowej - jak widać w innych topikach problemy z grą nie zostały wciąż
rozwiązane, dlatego wydawanie tak samo "zabugowanej" wersji tylko w innym opakowaniu byłoby
dla CDP strzeleniem gola do własnej bramki.


Eee ja myślę, że będzie tylko załatane wszystkim dostępnymi łatkami. Do tego będzie jakiś soundtrack, może dadzą też jakieś mody.
Z tym strzeleniem do bramki to też nie tak:( bo my wiemy, że gra źle działa ale też nie u wszystkich. Pozatym te problemy chyba nie wyszły poza to forum? Więc CDProjekt dorzuci jakąś płytkę zmniejszy cenę, no i zejdą egzemplarze które się nie sprzedały :) Ot taka filozofia handlu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 23:12, maniekk napisał:

Z tym strzeleniem do bramki to też nie tak:( bo my wiemy, że gra źle działa ale też nie u wszystkich.
Pozatym te problemy chyba nie wyszły poza to forum?


Tzn.? Gdzie miały wyjść? Do prasy? A głosów na forum bym raczej nie bagatelizował (wszak są pewnym wyznacznikiem ogólnej opinii o grze wśród graczy w Polsce) - moim zdaniem to całkiem ważny element w strategii marketingowej CDP. Poza tym, niska jakość gry (piszę ogólnie) może i nie odbija się na ilości zamówień przedpremierowych, ale później może być dla sprzedaży danego tytułu wręcz zabójcza (przykłady? Doom 3, Heroes 4).

Dnia 13.02.2006 o 23:12, maniekk napisał:

Więc CDProjekt dorzuci jakąś płytkę zmniejszy
cenę, no i zejdą egzemplarze które się nie sprzedały :)


Podejrzewam, że płyty będą wytłoczone na nowo, więc egzemplarze które się nie sprzedały pozostaną egzemplarzami które się nie sprzedały ;) Z tym golem do własnej bramki chodziło mi o to, że w ten sposób CDP da niezadowolonym graczom koronny argument przeciw sobie, bo od strony kogoś takiego wyglądałoby na to, że CDP mówi: "tak, wiemy, z wydaniem premierowym DS2 zrobiliśmy Was nieco w balona i obiecaliśmy to naprawić, ale jednak ostatnio stwierdziliśmy, że zrobienie Was w balona po raz drugi bardziej się nam opłaca. Za wszelke niedogodności przepraszamy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 22:45, KrzysztofMarek napisał:

> /.../cichaczem przesunięta data
> premiery Fable, /.../
Eeee tam. Ja dostałem informację mailem, więc żadne "cichaczem". Kto nie zamówił, to pewnie
nie wiedział, bo maila nie dostał, ale każdy może wejść na stronę i zobaczyć.


no fakt. są gry równe i równiejsze. To że się opóźni HoMMV ogłasza się na stronie głownej w newsach,a Fable jakoś nie dostąpiła tego zaszczytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Poza tym, niska jakość gry (piszę ogólnie) może i nie odbija się na ilości zamówień przedpremierowych, ale >później może być dla sprzedaży danego tytułu wręcz zabójcza (przykłady? Doom 3, Heroes 4).

Poczekaj, poczekaj. Nie moge się zgodzić, co do Heroes 4. W samym 2002 sprzedaną 40k egzemplarzy H4. Więc niepowiedziałbym, żeby to co napisałeś było prawdziwe w stosunku do H4. H4 sprzedało się b.dobrze co do dodatków to raczej chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fable jest traktowana jak swojego czasu morrowind... "wyjdzie bo wyjdzie"
HoMM V dla odmiany to potencjalny hit...

tak samo jest z WoW (info o każdej tapecie) i GW (brak info)

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 23:43, Minsc i Boo napisał:

> > /.../ > no fakt. są gry równe i równiejsze. To że się opóźni HoMMV ogłasza się na stronie głownej w
newsach,a Fable jakoś nie dostąpiła tego zaszczytu...

Mam jednak wrażenie, że czepiasz się trochę na siłę. CDP ma dość dobry wgląd w to, czym interesują się forumowicze (chociażby po ilości zamówień i ilości postów) i stosownie do tego rozdziela informacje. Inaczej podaje się informacje dla 1000 potencjalnych klientów a inaczej dla 10000 klientów. Ta dla 10000 musi być szybsza, pełniejsza, lepiej widoczna.
Ja mogę powtórzyć - wybrałem Fable na podstawie opisów w pismach komputerowych, zamówiłem w sklepie, o opóźnieniu zostałem poinformowany mailem. Nie każdemu ten typ gry musi odpowiadać, być może ilość potencjalnych klientów jest mniejsza a może po prostu twórcy innej gry przeznaczyli większą kwotę na promocję swojej gry. Z mojego punktu widzenia nic postępowaniu CDP zarzucić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!! Uwaga !!!
Napisałem do pomocy technicznej CD Projekt o następującej treści:

"Witam
Chcę zapytać czym będzie się różnić Dungeon Siege II - Czarna Edycja od Dungeon Siege II (wydanego 23 września 2005). Czy DS II - Czarna Edycja będzie dostępna w pre-orderze ???
Z góry dziękuję za odpowiedĽ i pozdrawiam całą ekipę CDP."


Dostalem taką odpowiedź:

"Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Dungeon Siege II - Czarna Edycja będzie wzbogacona o poradnik, patch 2.20 oraz film dokumentalny o tworzeniu gry.
Prawdopodobnie będzie dostępna już 9 marca w naszym sklepie bezpośrednio do kupienia.

Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami.

pozdrawiam

Katarzyna Rak
Asystent Działu Obsługi Klienta"


Reasumując: Czarna Edycja będzie wzbogacona o patcha 2.20, poradnik i film dokumentalny.
Tajemnica została wyjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko po staremu (obym się mylił) patch 2.20 nie naprawił u mnie nic, moze tylko nie robiły mi się "krzaczki"zamiast liter. Poradnik i film? dziękuję nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować