Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

UWAGA! Zmiana ksywek na gram.pl UWAGA!

1261 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2009 o 22:59, Dzikq napisał:

Mineło 21 dni i zero poprawy. Brawo dla ekipy gram.pl za profesjonalizm.


Cały czas ekipa pracuje nad tym problemem, więc to już kwestia czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 07:48, The_Deker_10 napisał:

Cały czas ekipa pracuje nad tym problemem, więc to już kwestia czasu ...


Od 21 dni to już kwestia czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Dziwne. Zmieniłem wielkość litery ,,c" w moim nicku ( tej pierwszej :D) i pokazuje to tylko na stronie głównej.
To jest błąd, czy Błąd, a może tak ma zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:30, cedricek napisał:

Hmm... Dziwne. Zmieniłem wielkość litery ,,c" w moim nicku ( tej pierwszej :D) i pokazuje
to tylko na stronie głównej.
To jest błąd, czy Błąd, a może tak ma zostać?



Heh mam to samo ... Niestet szanowni panstwo nie rac za nam odpowiedziec ... Szkoda widac ze zalezy im na dobrym kontakcie z uzytkownikiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:30, cedricek napisał:

Hmm... Dziwne. Zmieniłem wielkość litery ,,c" w moim nicku ( tej pierwszej :D) i pokazuje
to tylko na stronie głównej.
To jest błąd, czy Błąd, a może tak ma zostać?


Pewnie jakiś błądzik mają, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:07, Dzikq napisał:

"pracujemy nad blablabla..... prosze o cierpliwość" :)


No to może trzeba poczekać? Tu wszystko się w żółwim tempie (albo i wolniej) odbywa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:12, Kakarotto napisał:

> "pracujemy nad blablabla..... prosze o cierpliwość" :)

No to może trzeba poczekać? Tu wszystko się w żółwim tempie (albo i wolniej) odbywa...
:P

Jak chce cos napisac na forum to musze odswiezac strone 30 razy, mam czekac bo ekipie tego forum nie chce sie tego naprawic? Fajnie traktują klientów (ktorych jest duzo wsrod forumowiczow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można marudzić i marudzić, a to i tak nic nie da. Ja już przestałem się pytać kiedy to naprawią... u mnie się trochę problemy odpuściły jakiś czas temu, ale oczywiście doskonale nie jest :/

Jak to ty było setki razy pisane: trzeba czekać cierpliwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie chciałem pochwalić gram.pl, że zauważalnie zmniejszyła się liczba niekontrolowanych wylogowań, ale w przeciągu kilku ostatnich minut wylogowało mnie trzy razy... ;/ Jak to mówią: ''''nie chwal dnia przed zachodem słońca''''. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw tylko ja mam dziwne problemy z logowaniem po zmianie ksywki? Strona w zakładkach na w mojej mozilli przenosi mnie od razu na forum, gdzie się loguje. Wpisuje w pole e mail i hasło, potem przenosi mnie na inną stronę gdzie mam się zalogować bądź założyć konto i ponownie muszę wpisywać e mail jakby nie mógł się zapamiętać oraz hasło. Następnie jakaś informacji, której szczerze mówiąc nigdy nie przeczytałem i odnośnik na główną stronę gram.pl. Dopiero z stamtąd mogę wejść na forum... omg, coś można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne....
Od minimum tygodnia, jeżeli nie od dwóch widzę posty jakie to są problemy z logowaniem. Dziwne, a nawet bardzo. Gdyż właśnie od tego minimum tygodnia, jeżeli nie od dwóch u mnie takie problemy już nie występują. Cały czas jestem zalogowany. Jeżeli zdarzy się logout (co zdarzało się jeszcze przez nowym systemem logowania) wystarczy wpisać hasło, kliknąć "Zaloguj", a na stronie "Moje konto" kliknąć "Wróć na gram.pl", aby na stronie głównej kliknąć na zakładkę "Forum" i być znów zalogowanym.
Dziwne....ale prawdziwe.

P.S Widocznie jestem Wybrańcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 22:25, Bjutiii napisał:

P.S Widocznie jestem Wybrańcem.

Jest nas dwóch. Ja od 20 dni (aż dokładnie sprawdziłem od kiedy :P) nie mam problemów z logowaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować