Zaloguj się, aby obserwować  
natkasuper1

Empire Earth II - temat ogólny

144 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 21:55, Probos napisał:

A ja mam takie pytanko. Jak wygląda i czy w ogóle jest, gra multiplayer w EE II ?? Jeśli jest,
to proszę o dokładne opisanie jej, Z góry dziękuje :), A i jeszcze takie pytanko. Podstawka
mi działa bez zarzutów, więc czy i dodatek mi odpali ??



Owszem jest multiplayer i to bardzo złożony. Bardzo ciekawym pomysłem jest tworzenie planów misji, które potem wysyłasz sojusznikowi. Aczkolwiek jest trochę mało czasu i trzeba naprawdę wiedzieć co się robi. Ciekawym trybem jest też kampania (chyba to się inaczej zwie), w której można toczyć nawet kilkanaście potyczek pod rząd. Wszystko masz opisane w instrukcji i trochę mnie dziwi, że się o to pytasz. :P

Co do pytania o dodatku, nie wprowadza on poprawek graficznych i także będzie działał na lajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:01, dobrakos napisał:

czym rozni sie Empire Earth od Rise of Nations ? zagralem ostatnio w demo RoN i mi sie spodobalo,
warto kupic czy lepiej Empire Earth 2 ? jak ktos ma porownanie to prosze o porade


Powinieneś sobie pograć w demo EE2, nie ma lepszego porównania jak sprawdzenie co i jak samemu: oto link:
http://empireearth.sierra.com/downloads.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:06, Big Moon napisał:

> czym rozni sie Empire Earth od Rise of Nations ? zagralem ostatnio w demo RoN i mi sie
spodobalo,
> warto kupic czy lepiej Empire Earth 2 ? jak ktos ma porownanie to prosze o porade

Powinieneś sobie pograć w demo EE2, nie ma lepszego porównania jak sprawdzenie co i jak samemu:
oto link:
http://empireearth.sierra.com/downloads.html

dzieki za linka, zagralem sobie w demo, calkiem przyjemnie, wiecej opcji i grafa lepsza niz w Rise of Nations... w sumie doszedlem jednak do wniosku ze obie te gry to jednak rozbudowane klony age of empires czyli odgrzewane kotlety.Strategii niewiele za to kupa klikania i lubudu. Chyba jednak skusze sie na Civilization IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do menu, do "Jeden gracz" i wybieram "Scenariusz", nie wyświetlają się żadne scenariusze? Jak załatwić scenariusze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 00:00, Fergi napisał:

Wchodzę do menu, do "Jeden gracz" i wybieram "Scenariusz", nie wyświetlają się żadne scenariusze?
Jak załatwić scenariusze ?


Najlepiej stworzyć je sobie samemu w edytorze scenariuszy który jest tez dostępny z poziomu menu głównego.......
Jeśli chodzi o jakies z netu to ci nie powiem bo nigdy sie nie spotkałem z takimi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem grę Empire Earth 2 na DvD , kiedy chce dołoczyc do gry przez internet nie mogę się podłączyc do żadnej gry , pisze że pisze że gospodarz który założył grę ma inną wersje , a każdy ma wersje 1.20 którą mam też. Za każdym razem pisze to samo i nie mogę grac z kolegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 09:19, kubaala1 napisał:

sprubuj grę aktulizować jak nie pomorze to deinstalacja


tez mam ten problem!!!
po deinstalacji zainstalowac jeszczeras??? a jak niepujdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Mam do was sprawę mianowicie chodzi o to że wraz z kolegą chcemy założyć kolektyw na gram.pl o Empire Earth. To był jego pomysł jednak chwilowo go nie ma więc mi przypadło poszukiwanie osób do projektu. Potrzeba nam jeszcze 2-3 redaktorów, webmastera i grafika. Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną na gg numer 6974127 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem spory kawałek gry, ale musiałem przeinstalować kompa, po zgraniu do kat. moje dokumenty->Empire Earth II całej zawartości z poprzedniego systemu, nie mam możliwości wyboru kontynuacji kampanii, wszystko musze zaczynać od początku, co zrobić aby na przyszłość uniknąć tego problemu przy przeinstalowywaniu systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem:
należy zabezpieczyć również katalog SIERRA, który znajduje się w ukrytym katalogu: c:\Documents and Settings\nazwa_profilu\Dane aplikacji

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z tą grą. Kupiłem Empire Earth II i Empire Earth II: Władza Absolutna z serii Extra Klasyka Next. Wie ktoś może gdzie znajduje się klucz potrzebny podczas instalacji? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucze do każdej z tych gier powinny znajdować się zaraz na następnej stronie po okładce, w instrukcji. Przynajmniej ja tak mam :).

Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś mi sie nie uruchamia,wyskakuje tylko raport o błędach i nic.

HELP !!!

PS:Tylko nie odsyłać mnie do pomocy technicznej,już tam byłem i nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować