Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grał w Wii Fit i... zmarł

78 postów w tym temacie

"Czytał artykuły na gram.pl... i zmarł (z zażenowania)" Nie rozumiem, po co pisać o takich rzeczach... Z resztą nieiwadomo czy jest w tym chociaż część winy Wii Fit ( o które się potknął, lub cokolwiek...). Zapewne mial problem z sercem czy cóś, a Wii tylko stało obok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 17:02, kamilpastwa napisał:

Przypomina mi to debilne teksty typu "Zabił, bo grał w GTA IV". Wiadomo, wszystko co
możliwe zgonić tylko na te gry prosto z otchłani piekła, bo to zUo, idźcie czytać książki..


Przy czytaniu książki możesz oślepnąć lub przeczytać jakąś książkę zachwiać się ze zmęczenia i się zabić, albo pośliznąć się o książkę. :D Lepiej nie czytać książek bo stwarzają duże zagrożenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żenada! ten news to jakaś pomyłka lub porażka! Nie długo Sz.P. Zaitsev zacznie pisać o 60 latkach, którzy umarli przy tv Bravia, ponieważ doznali szoku z powodu fullHD....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 17:40, Tal441 napisał:

żenada! ten news to jakaś pomyłka lub porażka! Nie długo Sz.P. Zaitsev zacznie pisać
o 60 latkach, którzy umarli przy tv Bravia, ponieważ doznali szoku z powodu fullHD....


kurcze, chyba muszę zabronić mojej babci dostępu do tv... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczje nie jest możliwe, aby przez samo granie mógł chłopak umrzeć, jak już wiele osób pisało to tylko dziwny zbieg okolicznośći, a bezpośrednią przyczyną zgonu pewnie nie jest upadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 18:14, driv4r napisał:

Albo coś mu siedziało w ciele i
go wykończyło.

Obcy. Lub nie, bo miałby klatkę piersiową zrujnowaną... ;]
Ogółem, to mogłoby być wszystko, od zawału serca do promieniowania gamma z pilocika do Wii. Po jaką Matkę Naturę, od razu oskarżać Wii? Równie dobrze można oskarżać producenta tego typu telefonu przez który on dzwonił do matki. W końcu to po odłożeniu słuchawki padł na ziemię.
-
Hm... zresztą ciekawy materiał na pseudo-reklamę telefonów. "Tak diabelnie dobre, że umrzesz bez nich!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 16:02, Pablo1989 napisał:

Chwała bogu że nie mam Wii

Dzięki temu przeżyjesz.

Dnia 30.03.2009 o 16:02, Pablo1989 napisał:

Czytałem o Wii Ficie w Cd Actionie, ponoć to tylko gierki ktore tylko mają symulować
sprawnosć fizyczną.

A to dobre. Powiem tak: symulować to może użytkownik. Gwarantuję, że pompeczki z Wii Fit na ten przykład to nie żadne symulanctwo. CD-Action za to od dłuższego czasu symuluje profesjonalizm ale coraz gorzej im to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, przeczytałem tylko nagłówek i byłem pewny kto dodał tego newsa :D

100% celności :>

Zaitsev kochamy Cie! [funklubzaiseva.pl] xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ludzie, ludzie... Tu chodzilo o zwykla ironie, a nie o szkalowanie waszych ukochanych gier komputerowych, troche dystansu. Moze i Was rozczaruje, ale gram.pl nie reprezentuje zadnej zlowieszczej organizacji, ktora chcialaby wyrwac z waszych lapek uwielbionego WoWa, tudziez kontrolera do Wii, przykro mi.
Nie chce mi sie tlumaczyc z jakiego powodu ow news mozna bylo odebrac jako ironiczny, podam za to przyklad z podobna historia, lecz juz nie zwiazana ze swiatem gier komputerowych (zeby mnie nikt nie oplul za atakowanie tej galezi rozrywki). Otoz zalozmy, ze zyl sobie pan Kowalski, ktory mial bzika na punkcie wlasnego bezpieczenstwa. W zasadzie jego dom przypominal mala fortece, wszedzie zamki, alarmy, kamery, czujniki dymu, w lazience maty antyposlizgowe i tak dalej. Facet zmarl krztuszac sie pierozkiem przy obiedzie.
Niektorych takie sytuacje smieszna, innych nie. Tak czy siak, nie jest to powod do saczenia jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 19:14, Revan 666 napisał:

Tak czy siak, nie jest to powod do saczenia jadu.


Według mnie jest, ponieważ nie jest już to pierwszy lub drugi taki bezsensowny news od Zaitsev''a.
Mnie i nie tylko np irytują takie newsy tyczące się "psiej kupy". Zaitsev totalnie nie nadajesz się na news man''a.
Tak dalej być nie może. Ordnung must sein!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie wiadomo czy to przez Wii. Ale mógł mieć ogromnego pecha i nieszczęśliwie spaść na przykład uderzając skronią głowy o mebel podczas wyginania się na wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba która wyszperała tę wieść mogłaby także umieścić jej rozwiązania (znaczy się przyczynę śmierci, o ile ją podadzą)? Nie wiem czy to przez Housa, ale rozbudziła się we mnie ciekawość dot. ''tajemniczych'' przyczyn zgonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować