Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 20:25, ShadowG napisał:

Mam pytanie. Czy tylko w FC występuje ten problem, czy w innych grach też(oczywiście chodzi
mi o nowsze produkcje)?


Tylko w FC. Kroniki Riddicka mi ani razu się nie ciachnęły, a heroesy 5 mulą po oddaleniu i pochyleniu widoku. Mam jeszcze zamier feara sobie instalnac oi sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi na full detal i się nie ciacha w 1024x768x32 z AAx2 oraz anizotropowe x16 .......... mam Athlon 1700xp 768 RAM Radeon 9600 128/128 stery 6.9 najnowsza wersja DirectX 9.0c ... gram na realne do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 10:05, mistrzgry napisał:

Mi chodzi na full detal i się nie ciacha w 1024x768x32 z AAx2 oraz anizotropowe x16 ..........
mam Athlon 1700xp 768 RAM Radeon 9600 128/128 stery 6.9 najnowsza wersja DirectX 9.0c
... gram na realne do bólu

Hm....nie wiem jak Ty ale to mi wygląda na przechwalania. Ostatni poziom trudnośći nie jest taki trudny na jaki się wydaję, po prstu trzeba walczyć z głową a nie tylko bronią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:00, mrosi napisał:

Myślę, że tak. No chyba, że nie jest na gwarancji...


Jest jest, kupowałem w sierpniu. Tylko jeszcze kupię Fear i sprawdzę jak to tam wygląda bo bez anizo i antyalias nie powinno się ciachać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:09, jedirulez napisał:

Jak będzie chodził Far Cry na mx440,1.4ghz i 256 RAM

Słabo, możesz liczyć tylko na najniższe detale, może też czasami Ci na takich ustawieniach chaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem grafę FX 5500 i na najniższych ustawieniach klatki przeskakiwały mi co ok. 2 s., więc raczej sobie nie pograsz.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:09, jedirulez napisał:

Jak będzie chodził Far Cry na mx440,1.4ghz i 256 RAM


mam podobna konfiguraccje kompa i na minimalnych detalach idzie gladka

p.s. ile masz pamieci bo FC botrzebuje co najmniej 64 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:41, kuko7 napisał:

Czy na PC będzie jakiś dodatek do FAR CRY???

Nie będzie, kolejną wersją tego hitu będzie Crysis a Ubi Soft może wyda Far Cry`a 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He,he,he! Pusty śmiech mnie bierze. :)
Niewiem jakim cudem, ale na moim GF 2 MX 32 MB chodzi bez zająknięcia, na ustawieniach medium, wierzcie lub nie, ale tak jest naprawdę!, oprócz tego roździałka 800x600, efekty świetlne na Low i tak samo cienie. Gdy też były na medium komp za bardzo się dławiłi musiałem je dać low (cienie i efekty świetlne, cała reszta medium) ale i tak wygląda zaje... fajnie. Niewiem jak to jest możliwe :O Reszta kompa to:
Duron 1ghz, 256 ram, XP Pro SP1 i wspomniany GF 2 MX 32 MB. Kolejny dowód na to, że wymagania podawane przez twórców nie zawsze pokrywają się z prawdą.

PS: Gra wymiata, jestem zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 17:40, kombesista napisał:

He,he,he! Pusty śmiech mnie bierze. :)
Niewiem jakim cudem, ale na moim GF 2 MX 32 MB chodzi bez zająknięcia, na ustawieniach
medium, wierzcie lub nie, ale tak jest naprawdę!, oprócz tego roździałka 800x600, efekty świetlne
na Low i tak samo cienie. Gdy też były na medium komp za bardzo się dławiłi musiałem je dać
low (cienie i efekty świetlne, cała reszta medium) ale i tak wygląda zaje... fajnie. Niewiem
jak to jest możliwe :O Reszta kompa to:
Duron 1ghz, 256 ram, XP Pro SP1 i wspomniany GF 2 MX 32 MB. Kolejny dowód na to, że wymagania
podawane przez twórców nie zawsze pokrywają się z prawdą.

PS: Gra wymiata, jestem zachwycony.


wez poprawke na to, ze na twojej karcie gra wyglada duuuuuuuuzo, duuuuuuuzo gorzej, niz u kogos z lepszym sprzetem w takich samych ustawieniach jakosci grafiki. ja na radeonie 9000 nie mialem problemow w ustawieniach high, ale opadla mi szczeka, gdy zobaczylem fc u kolegi z geforce''m 6600gt(on gral na medium, bo malo ramu, ale i tak gra wygladala przeslicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram teraz na "realne do bulu". nie można powiedzieć że tam się tam wymiata. gdybym miał porównać to z "łatwym" poziomem trudności, to wiele się zmienia.
po1: na najtrudniejszym nie możesz iść na partyzanta na 3 gości, trzeba się gdzieś skryć i ściągać jednego po drugim.
po2: mamy bardzo przybliżoną wytrzymałość do najemników- to znaczy że ze szturmówy giniemy za... to zależy gdzie wcelują:-)
po 3: trigeny (mutanty) zabijają nas za 1 ciosem!!!
ogólnie: jeśli WOGÓLE chcecie przejść far cry''a- to na najtrudniejszym:)
POZDRO........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO granie w Far Cry''a na najwyższym poziomie trudności to jakieś tragiczne nieporzumienie - gry mają bowiem nieść przyjemność, a nie powodować, że gracz wyładowuje frustracje związane z kolejną śmiercią na swojej klawiaturze. mówcie sobie, że jestem lamerem czy coś w tym stylu. ja gram dla przyjemności (chociaż kodów nie stosuję) - a nie po to, żeby być supre-pro-joł-ziomkiem, co to przechodzi gry na najwyższym poziomie trudności z zawiązanymi oczami i skarpetką w ustach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale są ludzie którzy w grach chcą się wysilć (np. ja) i po przejściu gry na normal przejść ją na najtrudniejszym poziomie. To wydłuża żywotność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 17:54, Azrathel napisał:

IMO granie w Far Cry''a na najwyższym poziomie trudności to jakieś tragiczne nieporzumienie
- gry mają bowiem nieść przyjemność, a nie powodować, że gracz wyładowuje frustracje związane
z kolejną śmiercią na swojej klawiaturze. mówcie sobie, że jestem lamerem czy coś w tym stylu.
ja gram dla przyjemności (chociaż kodów nie stosuję) - a nie po to, żeby być supre-pro-joł-ziomkiem,
co to przechodzi gry na najwyższym poziomie trudności z zawiązanymi oczami i skarpetką w ustach..


Ja już raz ukończyłem FarCry na "realne do bólu" żadnej frustracji nie zauważyłem - wręcz przeciwnie to była czysta przyjemność grać w grę która stanowi jakieś wyzwanie --- NPC mają duże trudności aby mnie wykończyć (oczywiście, że czasami im to udaje się ) --- wystarczy troszkę umiejętności, doświadczenia oraz zmysł taktyczny i każdą grę da się przejść z czystą satysfakcją choć by była niemiłosiernie trudna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować