Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

mi na moim nienajnowszym kompie 1gb ram, athlon 2000xp+, fx5200 128/128 działa na full w 1024/768. Bardzo dobra gra. A teraz gdy jest w cenie 20zł to po prostu miód. Każdy powinien w nią pograć. Po prostu wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 17:14, TigerXP napisał:

Pomyślałem że jak ściogne patche to ciś da . Ale ściognołem patch 1.4 który patchuje gre 1.0
do 1.4 i chcem go zainstalować. Gdy dochodzi do miejsca gdzie wybieram miejsce zainstalowania,
wybieram je klikam dalej i nic sie nie dzieje, instalka się nie zawiesza, ale ja moge klikać
i czekać i nic. THX za pomoc.

A masz orginała ? Chyba nie, bo w polsce i w większośći krajów gra została wydana w wersji 1.1. Ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:02, Skarmory napisał:

mam pytanie czy na moim kompie :
-800 Mhz
-384 Ram
-GeForce FX 5200 128 mb
ruszy ta gra ???

Minimum:
System operacyjny: Windows 98SE/2000/XP
Procesor: AMD Athlon 1 GHz albo Pentium III 1 GHz
RAM: 256 MB
Karta Grafiki: 64 MB kompatybilna z DirectX 9.0b
Karta Muzyczna: Kompatybilna z DirectX 9.0b
DirectX: DirectX 9.0b
CD-ROM: 4x DVD or 16x CD-ROM
Miejsce na dysku: 4 GB
Multiplayer: Pasmo 64 Kbps aby grać (512 Kbps aby utworzyć serwer z 8 graczami)

Wymagania minimalne. Masz trochę gorszy procesor, więc mogą być problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy na moim kompie :
-AMD Athlon 800 Mhz
-384 Ram
-GeForce FX 5200 128 mb
Fable Zapomniane Opowieści szło na rozdzielczości 800X600 ze średnimi detalami
zaś Heroes V chodziło na 1024X768 na niskich detalach obydwie gry sie nie cieły
ruszy ta gra ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:23, Skarmory napisał:

mam pytanie czy na moim kompie :
-AMD Athlon 800 Mhz
-384 Ram
-GeForce FX 5200 128 mb
Fable Zapomniane Opowieści szło na rozdzielczości 800X600 ze średnimi detalami
zaś Heroes V chodziło na 1024X768 na niskich detalach obydwie gry sie nie cieły
ruszy ta gra ???


Link do strony, która testuje Twój komputer pod względem różnych gier. Wybierz tytuł gry, a zobaczysz, czy uruchomisz ją.
http://www.systemrequirementslab.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie Far Cry''a , ale nie w tym rzeczy. Słyszałem że któryś z patch''y wprowadza Shader Model 3.0 do gry , może ktoś podać link do tego patch''a ? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie z wymaganiami do gier pisze, że Far Cry nie będzie mi działał a działa mi płynnie na prawie najwyższych detalach!!! Tak samo miałem z Total Overdose, Gothic III, The Elder Scrolls IV : Oblivion i paroma innymi tytuami!!! Więc na tej stronie już nie sprawdzam czy gra będzie mi chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd ? Dlatego o to zapytałem bo na www.gamershell.com patchy do FarCry''a jest multum a nie wiem który. A tematu o GW nie poruszajmy tam jest FAQ i to zupełnie inna bajka. Tu czegoś takiego nie ma. :-) Tak czy siak dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 18:11, citekmaniak napisał:

mi na moim nienajnowszym kompie 1gb ram, athlon 2000xp+, fx5200 128/128 działa na full w 1024/768.
Bardzo dobra gra. A teraz gdy jest w cenie 20zł to po prostu miód. Każdy powinien w nią pograć.
Po prostu wymiata.



Wybacz,ale coś nie moge w to uwierzyć,że działa na full,bo ja mam taki sam komp jak ty,i mi jak ustawie na full,to na otwartym terenie nie tnie,ale w budynkach zaczyna i pojawiają się artefakty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 21:26, Kryszek napisał:

> mi na moim nienajnowszym kompie 1gb ram, athlon 2000xp+, fx5200 128/128 działa na full
w 1024/768.
> Bardzo dobra gra. A teraz gdy jest w cenie 20zł to po prostu miód. Każdy powinien w nią
pograć.
> Po prostu wymiata.


Wybacz,ale coś nie moge w to uwierzyć,że działa na full,bo ja mam taki sam komp jak ty,i mi
jak ustawie na full,to na otwartym terenie nie tnie,ale w budynkach zaczyna i pojawiają się
artefakty:P

Wszystko zależy od jakości podzespołow Fx5200 nie równy jest innemu FX5200. Ja gdy kupowałem mojego FX dałem za niego 150zł wiecej niz pozostaje Fx bo mój jest z lepszych materiałow. A far cry na 1005 działa na full. 1024x768 oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 19:55, seru? napisał:

Ma ktoś linka do instrukcji SanBoxa??

Instrukcja do SanBoxa jest gdzieś katalogu "support", który znajduję się w głownym folderze z grą. Nistety jest po angielsku, ale ja jakoś sobie poradziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chciałbym zagrać sobie w Far Cry przez internet ale gdy wpisuję hasło i nazwę użytkownika to mi się nie chcę włączyć bo ciągle się łączy z internetem!!!! Zarejestrowałem się na ubi.com i mam oryginalną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry cechuje się dużą grywalnością i szczególnie ładnie grafiką jak na tamten czas. Pare razy wyskoczyłem z fotela przed kompem z bluzgami i przerażeniem gdy jakiś mutant wyskakiwał na mnie z jakiejś kratki wentylacyjnej. Duży plus za grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I czy patch ze strony Cenegi (ten co ma 658 MB) dodaje wszystkie głosy?? Chciałbym zainstalować to spolszczenie od razu do wersji angielskiej. Proszę o pomoc w tym pytaniu i powyżej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bałem się dużych wymagań Far Cry a tu tymczasem w rozdzielczości 1028\768 gra chodziła mi na średnich na sprzęcie :
proc 2.42Ghz
256DDR RAM
Radeon 9200 128Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować