Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Jestem naprawde wdzięczny za Twoją propozycje, ale chyba nie skorzystam, nie po to kupuje gre żeby tak kombinować. Kolejny mail już poszedł do cenegi ( już chyba z siedem wysłałem ), zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką.
Posiadam GF FX5200 128/128, gram na windowsie XP (kiedyś na win 2k i starszej wersji gry nie było problemu) i niezależnie od sterowników niektóre tekstury przybierają bardzo jaskrawe, pastelowe kolory, inne skolei raz znikają zostawiając czarne tło raz pojawiają się. Gra jest produkcyjnie spatchowana do wersji 1395.
Jest ktoś w stanie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezależnie od sterowników niektóre tekstury przybierają bardzo jaskrawe,

Dnia 24.03.2007 o 19:19, hans olo napisał:

pastelowe kolory, inne skolei raz znikają zostawiając czarne tło raz pojawiają się.


Może jednak pomoże instalacja DirectX 9.0c i najnowszych sterowników Nvidia ? Koniecznie w tej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Far Cry podobno jest fajna, ale szczerze powiedziawszy nawet jeszcze w nią nie grałem ;) Chyba trzeba uzupełnić braki, tym bardziej, że gra jest już tania i zakup jest na moją kieszeń ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też zamierzam kupić tylko mi powiedzcie czy będzie mi działał? Mój komp to: Athlon XP 1,10 GHz 256 Mb RAM i GeForce4 64 Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:51, Azreix napisał:

Przyda się drugie 256Mb RAM i karta graficzna nowsza. Procek jakoś pociągnie.

a na minimum po wyłączeniu wszystkich bajerów by nie poszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:03, Ciej napisał:

a na minimum po wyłączeniu wszystkich bajerów by nie poszło??


Far Cry spokojnie Ci pójdzie ;) Ja kiedyś grałem w FC na kompie P4 1,6GHZ, 256ram oraz GF2MX co prawda na rozdzialce 800x600 i na niskich detalach, ale gra wogóle się nie cięła :) dodatkowo grałem wtedy bez żadnych patchy optymalizujących grę a Far Cry z kolekcji klasyki jest naszpikowany tymi patchami ;) Poza tym niedawno testowałem Far Cry na kompie jakim podałem wyżej tyle, że właśnie z GF4MX i 512 ramu no i na rozdziałce 1024x768 na detalach prawie, że średnich gra też ładnie chodziła :) więc myślę, że u Ciebie nie powinno być problemów z odpaleniem FC na niskich detalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 17:34, Ciej napisał:

też zamierzam kupić tylko mi powiedzcie czy będzie mi działał? Mój komp to: Athlon XP 1,10
GHz 256 Mb RAM i GeForce4 64 Mb

Wejdzie ale pięknie to nie będzie wyglądać...minimalne wymagania to Pentium III 1GHz, RAM 256 MB, Grafika 64 MB z 3d GeForce 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam żeby w jakąś gre grał na max detalach a nie jest jedna: simsy :-P a tak w każdą gre gram na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:58, Gogemitr napisał:

Bardzo jestem ciekaw jak by wyglądał Far Cry z efektami DirectX10. Zrobili patcha z HDR-em
to może i zrobią do DirectaX10.


Far cry pod directa 10 by wyglądał jak crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:27, Azreix napisał:

No, powiedzmy, że podobnie. Bo Crysis jest robiony na nowym silniku i jakiś skok jakościowy
jednak by był.


Napewno. Pamiętajmy jednak że crysis jest robionym na drugiej odsłonie cry engine, czyli silnika FC. Oba silnki mają wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaś taki problem w Far Cry z wyświetlaniem grafiki wszystko mam na maks detalach, AA i wszystko działa super płynnie, ale jest problem gdy wejdę na słońce i strzelam z pistoletu moja ręka staje się niebieska, albo jak strzelam z karabinku z tłumikiem nie widać go (screen1)
Druga sprawa jest taka, że mogę przechodzić przez rożne obiekty, albo one zanikają, albo są one przezroczyste (sreen2). Więc bardzo proszę o pomoc w czym jest rzecz, Sterowniki najnowsze DX 9, Far Cry wersja 1.3 (mam za słabe łącze by ściągnąć poprawkę do FC w wersji 1.4)

20070328195802

20070328200140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować