Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Mam problem z grą Far Cry. Otóż chciałem sobie w niego zagrać , zainstalowłem patch 1.4. Gdy poziom wczyta się nie mogę się rozglądać za pomocą myszki, ale myszka jest sprawna a w menu chodzi normalnie, Nie muszę wspominać że w innych grach wszystko działa normlanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:30, PAPISHON napisał:

Mam problem z grą Far Cry. Otóż chciałem sobie w niego zagrać , zainstalowłem patch 1.4. Gdy
poziom wczyta się nie mogę się rozglądać za pomocą myszki, ale myszka jest sprawna a w menu
chodzi normalnie, Nie muszę wspominać że w innych grach wszystko działa normlanie...


Za nim wgrałeś patch to wszystko działało poprawnie? Jeśli tak to reinstalka gry i zagrywaj się na patchu 1.33

Natomiast ja pytanie z drugiej beczki - Czy tylko mi FarCry(KK) nie chce zainstalować się patch 1.4? Wyskakuje mi błąd ''wpierw zainstaluj 1.33'' no tak ale jak już standardowo jest on zaimplementowany do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było wporządku, ale jest problem. Nie chce mi się sciągać teraz patchów 1.3, 1.31, 1.32, 1.33. Grę mamw premierowym wydaniu więc jest w wersji 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku przepraszam za drugiego posta z rzędu. Zainstalowałem na wersje 1.4 poprawioną polską wersję i wszystko terz działa normalnie. Problem rozwiązany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z wyświetlaną grafiką w tej grze - i gram na ustawieniech wszytko max rodziałka 1280x1024 - mój sprzęt (patrz opis)
i kłopot jest po użyciu gogli termowizyjnych (kiedyś grałem na radeonie 9800 i było ok) otóż obraz jest cały czarny tylko postacie, obiekty emitujące ciepło białe ??? ok można grać jak się stoi w miejscu ale w misji z zniewidzialnymi krigenami to już się nie bardzo bo kurcza nie wiem jak się poriusząć w pomieszczeniach bo nic nie widać - garam w wersję z KK czyli 1.33 - jakaś sugestia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 09:20, scott napisał:

mam mały problem z wyświetlaną grafiką w tej grze - i gram na ustawieniech wszytko max rodziałka
1280x1024 - mój sprzęt (patrz opis)
i kłopot jest po użyciu gogli termowizyjnych (kiedyś grałem na radeonie 9800 i było ok) otóż
obraz jest cały czarny tylko postacie, obiekty emitujące ciepło białe ??? ok można grać jak
się stoi w miejscu ale w misji z zniewidzialnymi krigenami to już się nie bardzo bo kurcza
nie wiem jak się poriusząć w pomieszczeniach bo nic nie widać - garam w wersję z KK czyli 1.33
- jakaś sugestia ????


Zmniejszyc detale?

Moje pytanie:
Jak zupgreadowac FarCry 1.33 na 1.4 z KK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 17:05, s2nto napisał:


Zmniejszyc detale?


no co ty :) nie da rady ;)

Dnia 06.03.2007 o 17:05, s2nto napisał:

Moje pytanie:
Jak zupgreadowac FarCry 1.33 na 1.4 z KK??


normalnie patach 1.4 (180mb) zainstaluj - u mnie poszło bez problemu - a ten patch pomógł w problemach z grafiką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 08:31, scott napisał:

normalnie patach 1.4 (180mb) zainstaluj - u mnie poszło bez problemu - a ten patch pomógł w
problemach z grafiką:)


Gdyby tak normalnie dało rady to bym nie zakładał posta w tym temacie. Chodzi o to, że nie da rady tak normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 07:03, s2nto napisał:

> normalnie patach 1.4 (180mb) zainstaluj - u mnie poszło bez problemu - a ten patch pomógł
w
> problemach z grafiką:)

Gdyby tak normalnie dało rady to bym nie zakładał posta w tym temacie. Chodzi o to, że nie
da rady tak normalnie. :)


a powinno więc może przeinstaluj grę ??? napisz do cenegi itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 08:37, mimin napisał:

gram jako mi pl


nie widziałem cie :/ zainstaluj sobie patcha 1.4 jak jeszcze nie masz.
Mój nick w far cry''u - |ACC| Predator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj kolega chyba jest niedorozwiniety :/
pozyczylem mu far cry`a, nastepnego dnia pytam sie jak mu sie grafa podoba (ma mocngo kompa , celeron 2.9GHz, 512 mb RAM, Ati radeona 9550 128mb)
aa on co ??? eee taka sredniawa, wysmialem go i narazie sie do niego nie odzywam, burak z niego i pewnie mysli ze kazda gierka tak wyglada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupieniem w Wirusie Far Cry''a i widzę że jest do wyboru wersja z serri Superseller i Kolekcja Klasyki. Czym się różnią oprócz ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:53, lukmistrz napisał:

Zastanawiam się nad kupieniem w Wirusie Far Cry''a i widzę że jest do wyboru wersja z serri
Superseller i Kolekcja Klasyki. Czym się różnią oprócz ceny?

niczym. po prostu superseller zalega jeszcze w magazynach i nie ma co z nim zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 16:55, MarneusPL napisał:

niczym. po prostu superseller zalega jeszcze w magazynach i nie ma co z nim zrobic.

>

To dobrze. Kupię tańszą wersję- skoro nie ma różnicy, po co przepłacać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jakis czasu temu kupiłem FC. Na sieci zagrać mi się nie udało, wyskakiwał mi błąd że cd key został już użyty. Napisałem kilka maili do Cenegi, po odczekaniu prawie dwóch tygodni został mi podany nowy klucz. I wiecie co? Niedawno chcem sobie zagrać na sieci i znowu wyskakuje że klucz został użyty. ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:30, PAPISHON napisał:

Mam problem z grą Far Cry. Otóż chciałem sobie w niego zagrać , zainstalowłem patch 1.4. Gdy
poziom wczyta się nie mogę się rozglądać za pomocą myszki, ale myszka jest sprawna a w menu
chodzi normalnie, Nie muszę wspominać że w innych grach wszystko działa normlanie...

Dobrze że ja nie mam takiego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2007 o 17:19, TigerXP napisał:

Niedawno chcem sobie zagrać na sieci i znowu wyskakuje
że klucz został użyty. ręce opadają.


Heh, jak chcesz to pożyczę Ci swoje konto założone na ubiSofcie, to będziesz mógł sobie zagrać w tego FC na MP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować