Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 22:47, Virus 500 napisał:

Podaj ktoś linka z którego można ściągnąć Far Cry , prosiłbym żeby miało bardzo dobry
transfer ....


Ta promocja już dawno sie skończyła (gdzieś we wrześniu 2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 22:53, starf napisał:

Ta promocja już dawno sie skończyła (gdzieś we wrześniu 2007)


Tego nie jestem taki pewien, bo grę jeszcze można normalne sobie ze stron ściągnąć. Np. z tej strony:
http://www.idg.pl/ftp/gry_5334/Far.Cry..html
Aczkolwiek transfer jest niezbyt ciekawy. Tym niemniej jednak jeśli komuś bardzo zależy i jest wytrwały to może próbować. Chociaż ja już chyba wolałbym wydać 25zł i kupić ten tytuł z Kolekcji Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 22:47, Virus 500 napisał:

Podaj ktoś linka z którego można ściągnąć Far Cry , prosiłbym żeby miało bardzo dobry
transfer ....

To nie lepiej już wydać w sklepie te marne 25 zł, i cieszyć się grą bez reklam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ,
Pożyczyłem od kumpla Grę , oryginalna oczywiście , zainstalowałem Patcha 1.4 i jak na oko to wszystko w porządku.
Włączam grę Menu super wszystko działa , włączam kampanię i tu się zaczyna , w ogóle nie mogę obracać się nic robić tak jakby myszka została odłączona :| A w menu jak wrócę wszystko działa ...
Co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety jest chyba w każdym przypadku nowszych kart - posiadam 8800GT i też miałem ten problem. Na szczęście u mnie przejście gry było możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 18:32, Virus 500 napisał:

Włączam grę Menu super wszystko działa , włączam kampanię i tu się zaczyna , w ogóle
nie mogę obracać się nic robić tak jakby myszka została odłączona :|


Mój kolega miał podobny problem po wgraniu tego patcha w tej grze. Wystarczyło zresetować w menu ustawienia klawiatury i po tym wszystkim wszystko działało w grze już jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 16:53, BoloMaster napisał:

mam kłopot z grą:
znikające tekstury uniemożliwiają rozgrywkę
mam GeForce 8600 GT


Wczoraj Twojego posta nie zauważyłem, ale być może jeszcze nie jest za późno. Przyczyną tego prawdopodobnie są sterowniki do karty graficznej. Z tego co pamiętam to w FarCry na tych nowszych kartach ciężko było znaleźć odpowiednie, ale ta gra warta jest tego żeby się trochę poświęcić i poszukać odpowiednich. Jakby zmiany sterów nie pomagały to sprawdź temperatury procesora i karty graficznej. Być może coś się przegrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 14:30, BoloMaster napisał:

jakie powinienem zainstalować?


Tego niestety dokładnie Ci nie powiem, ale niekoniecznie to muszą być te najnowsze, bo starsze gry czasami na starych sterach działają lepiej. Mogę powiedzieć tylko tyle, że sam aktualnie gram na detonatorach 174.53, ale one są chyba przeznaczone tylko do kart GF z serii 9xxx (ale możesz jeszcze gdzieś się dla pewności tego upewnić) i nie mam żadnych problemów z wyświetlaniem grafiki w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam moda , nie mam pojęcia jak się nazywa ale pamiętam jak gra się w nim zaczyna
Zaczyna się że ten co stworzył te mutanty strzela do nas i my padamy , później widać że klienci nas operują i po jakimś czasie budzimy się a tutaj wszystko porozwalane itp.. i pierwszym zadaniem jest znalezenie naszego ubrania , później idziemy i napotykamy się na takiego klienta i jest animacja że Jack do niego się zakrada a to nasz przyjaciel.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem mam , nie dawno odinstalowałem sobie Far Cry ,z własnych powodów , teraz zainstalowałem ponownie , ale do cholery mam problem , nie mogę zainstalować patcha 1.4 .
Cholera nie wiedziałem że trza najpierw usunąć patcha potem grę , teraz takie coś wywala i nie wiem co zrobić .

Pomocy

20080603200909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na samym końcu i mam probblem. Zabiłem już Krigera, zdemaskowałem Doyla i ide go zabić. Wychodzą za zewnątrz gdzie jest pare tych olbrzymów no i właśnie, nie potrafię sobie z nimi poadzić. Jakiś sposób? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować