Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 18:59, 143872 napisał:

Jestem już na samym końcu i mam probblem. Zabiłem już Krigera, zdemaskowałem Doyla i
ide go zabić. Wychodzą za zewnątrz gdzie jest pare tych olbrzymów no i właśnie, nie potrafię
sobie z nimi poadzić. Jakiś sposób? :|

Może po prostu wiej? Jak już je masz załatwić to dobrze mieć SAW i tłuc w głowę, magazynek starcza na 1,5 Trigena giganta. Ale lepiej jednak wiać zygzakiem i znaleźć lepszą pozycję strzelecką tak by można było unikać ich rakiet...no i musisz sobie najpierw poradzić z niewidzialnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialnych tam nie ma, są jeszcze tylko Ci którzy tak skaczą wysoko i daleko, otrzeliwują mnie i ginę zanim dobiegnę do windy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 19:10, 143872 napisał:

Niewidzialnych tam nie ma, są jeszcze tylko Ci którzy tak skaczą wysoko i daleko, otrzeliwują
mnie i ginę zanim dobiegnę do windy :/

to właśnie niewidzialni, to, że nie używają kamuflażu nic nie zmienia. A do windy nie biegnij tylko najpierw wybiegnij gdzieś na zewnątrz i się zamelinuj, bo przy wejściu nie masz wielkich szans z 3 gigantami naraz. Juz lepiej trochę oberwać ale wyjść w teren i znaleźć lepszą pozycję do kampienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kłopot z grą a mianowicie z termowizorem
nie wiem czy to jest normalne ale gdy go włączam to obraz robi się czarny a jedynie wrogowie są widocznie na biało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:32, BoloMaster napisał:

nie wiem czy to jest normalne ale gdy go włączam to obraz robi się czarny a jedynie wrogowie są widocznie na biało;/

Z tego co pamiętam to normalne. Przynajmniej u mnie chyba tak było. Właśnie to jest głupie. Możesz tylko zobaczyć gdzie jest przeciwnik a tak to nie widzisz gdzie idziesz... ;/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem i też sądziłem że to coś źle, itp. W kolejnych misjach już tak nie miałem było dobrze więc albo na początku był "gorszy" model ale coś z grafiką. Graj dalej w późniejszych misjach powinno być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 16:21, BoloMaster napisał:

jestem w 14 miski i mam kłopot z helikopterem;/
czy jest na niego jakiś łatwy,skuteczny sposób?


Najskuteczniejszy to chyba zdjąc go z rakietnicy. Ale np grając na najcieższym stopniu trudności nie dawałe mrady z tą rakietnicą więc zrobiłem tak, ustawiłe msobie wcześniej hammera na plaży i jak tylko podłożyłem bombe zrobiłem hop siup do wody i prosto do budy. Przyleciał helikopter i zdjąłem go z działka, sprubój może Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedawno kupiłem far cry, i mam pytanie co musze wywalić (i czym?) żeby podnieść latarkę i czy ona jest potrzebna do późniejszych misji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby móc korzystać z latarki nie musisz nic wywalać, gdyż latarka, a przenoszona przez Ciebie broń to dwie różne sprawy. Latarkę włącza się z tego co pamiętam pod przyciskiem "L" , ale na początkowych etapach gry jest ona niedostępna. Co do tego czy jest potrzebna czy nie to powiem tak, często bardzo się przydaje, ale jakby ktoś się bardzo uparł to przejdzie grę i bez jej włączania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kupiłem dziś sobie Far cry w kolekcji klasyki i mi sie wiesza :/ Przecież na moim kompie powinien bez problemu działać w 1280x1024 na bardzo wysokich detalach. Tymczasem wiesza sie na wysokich (tylko jakość wody mam na super wysoką) i w 1024x768. co jest grane? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 20:00, Ecko09 napisał:

Kurde, kupiłem dziś sobie Far cry w kolekcji klasyki i mi sie wiesza :/ Przecież na moim
kompie powinien bez problemu działać w 1280x1024 na bardzo wysokich detalach. Tymczasem
wiesza sie na wysokich (tylko jakość wody mam na super wysoką) i w 1024x768. co jest
grane? :/

A może byś napisał jaki masz sprzęt, to by mi ułatwiło sprawę. Albo może wiesza się przez włączony internet podczas gry. Bo na moim kompie jak jest lub był włączony internet przy włączonym kompie to gry mi się tną, może u ciebie tak też jest jak u mnie. Więc spróbuj uruchomić grę jak nie będziesz miał internetu włączonego. Ale nie możesz zrobić "włącz ponownie" bo nadal gra będzie się wieszać, musisz wyłączyć i włączyć kompa. U mnie tak jest więc daję ci rady jakie ja stosuję. Wiem, że to dziwne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 20:16, Dominik000 napisał:

> Kurde, kupiłem dziś sobie Far cry w kolekcji klasyki i mi sie wiesza :/ Przecież
na moim
> kompie powinien bez problemu działać w 1280x1024 na bardzo wysokich detalach. Tymczasem

> wiesza sie na wysokich (tylko jakość wody mam na super wysoką) i w 1024x768. co
jest
> grane? :/
A może byś napisał jaki masz sprzęt, to by mi ułatwiło sprawę. Albo może wiesza się przez
włączony internet podczas gry. Bo na moim kompie jak jest lub był włączony internet przy
włączonym kompie to gry mi się tną, może u ciebie tak też jest jak u mnie. Więc spróbuj
uruchomić grę jak nie będziesz miał internetu włączonego. Ale nie możesz zrobić "włącz
ponownie" bo nadal gra będzie się wieszać, musisz wyłączyć i włączyć kompa. U mnie tak
jest więc daję ci rady jakie ja stosuję. Wiem, że to dziwne wytłumaczenie.


Dobrze rozumiem, tez mi si niektóre gry przez neta wieszają, komp mam podany w podpisie. Poza tym mam jeszcze jeden bug, gdy biore wczytaj stan gry (czy tam wczytaj punkt kontrolny) to nie ma na liście żadnych zapisów, mimo iż powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak pisałeś, ale nic nie pomogło. zaczynam tracić wiare, że pogram sobie w to. W sumie te 25zł to nie tak dużo...jakoś przeżyje, ale szkoda gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 20:26, Ecko09 napisał:

Dobrze rozumiem, tez mi si niektóre gry przez neta wieszają, komp mam podany w podpisie.
Poza tym mam jeszcze jeden bug, gdy biore wczytaj stan gry (czy tam wczytaj punkt kontrolny)
to nie ma na liście żadnych zapisów, mimo iż powinny być.

Może to nie problem - też tak myślałem, że wcięło mi save''y z gry. Okazało się, że nie zaznaczyłem swojego profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2008 o 20:26, Ecko09 napisał:

Dobrze rozumiem, tez mi si niektóre gry przez neta wieszają, komp mam podany w podpisie.
Poza tym mam jeszcze jeden bug, gdy biore wczytaj stan gry (czy tam wczytaj punkt kontrolny)
to nie ma na liście żadnych zapisów, mimo iż powinny być.

Ja od niedawna mam nowego kompa, wszystkie części nowe więc uważam, że to jest wina neostrady. Z tego co pamiętam to Far Cry chodził mi dobrze gdy miałem internet włączony. Gra fajna, ale końcówka trochę za trudna, ale oczywiście poradziłem sobie. Były dwa jak dla mnie za trudne momenty. Szkoda, że mało się latało bardzo fajną lotnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować