Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Ale właśnie dlatego pokazuję wam tego screena. Gdyby grafa była szajska albo screen rysowany na paincie (hehe) to bym nie udostępniał. A tak to macie darmową screena z produkcji opartej na silniku Gilreal 7. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem podczas zadania "Domek na drzewie", i coś mi się stało, że jak wychodzę z budynku na te wiszące mosty i gdy wcisnę strzałkę w przód to postac sama idzie albo nie chce mi nie raz strzelac.
Wcześniej nie było tego problemu. Wie ktoś jak to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, kupiłem tą grę dwa lata temu, po włączeniu wszystko ładnie goli,ale w momencie ( na początku ) gdy skończe wyprawe przez ten tunel, a i przestaje mnie gonić ten pirrat czy jak mu tam, to na jakijś skrzyni leży komórka, i właśnie w tym monecie mi sie gra zawiesza, zawsze tak mam od 2 lat. jak na tamte czasy kompa miałem dobrego ( 2 ghz, 768 mb ramu, grafika 128 mb - chyba wersja Pixel Sharder 1,4,1 czy jakoś tak ), jak na tą re nie jest źle, chodzą dużo nowsze tytułuy a ten za chiny nie chce, o co chodzi? jak to rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 21:02, KrzyCH1995 napisał:

> > Tymczasem ja tworzę grę pt. "FrajKraj" na silniku Gilreal 7.
> > Udostępnię wam screena z wersji alpha :P
>
> Niezła a grafą powala nawet Cysisa;);)

Wiem.


Respect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej weź swoją płytę z grą do jakiegoś kolegi i zainstaluj FarCyra u niego. Jeśli błąd będzie występował nadal to będzie oznaczało to, że coś nie tak jest z płytą. W tym przypadku nie pozostanie Ci niestety nic innego jak kupić grę jeszcze raz. Jeśli natomiast wszystko będzie w porządku to będzie oznaczało to, że coś jest nie tak u Ciebie i to niekoniecznie ze sprzętem, ale z systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem podczas zadania "Domek na drzewie", i coś mi się stało, że jak wychodzę z budynku na te wiszące mosty i gdy wcisnę strzałkę w przód to postac sama idzie albo nie chce mi nie raz strzelac.
Wcześniej nie było tego problemu. Wie ktoś jak to naprawic?
Już 3 raz proszę o pomoc. :|
Hej no pomoże ktoś? Nie ukończę gry przez ten problem. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:05, kavior15 napisał:

Jestem podczas zadania "Domek na drzewie", i coś mi się stało, że jak wychodzę z budynku
na te wiszące mosty i gdy wcisnę strzałkę w przód to postac sama idzie albo nie chce
mi nie raz strzelac.


Może w opcjach gry zrestetuj sterowanie. Nic innego mi nie przychodzi w tej chwili do głowy, a do stracenia nic w zasadzie nie masz. Trzeba też przyznać, że problem jest dość niecodzienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem. Czasami kiedy strzelam to mi się ręka zamienia na ułamek sekundy w jasno niebisieską teksturę...

2. Czasami jak zabije kolesia to zacina mu się głos strzelania... i tak mi strzela cały czas

3. Co daje ten cały EAX 2.0 ? :P

w razie jakichś pytań"

Pentium 4 3,0 Ghz
GF 7600 GS GDDR3 1,2ns Z1
2,5 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 17:25, Vhaniss napisał:

Hej. Mam problem. Czasami kiedy strzelam to mi się ręka zamienia na ułamek sekundy w
jasno niebisieską teksturę...

Nie tylko Ty masz taki problem. Też tak mam. Ale to w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi przeszkadza. A i jeszcze oco chodzi... kupilem wczoraj Far Cry''a w Kolekcji Klasyki za 22,99zł i pisze mi w grze, że mam V1.33. Ściągam 1.4 to pisze zebym najpierw zainstalowal 1.33, gdy próbuję go zaistalować to odsyła to 1.31... co to się porobiło :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Fc z KK ma pewne problemy z rozpoznawaniem patchy. Sprubój ściągnąć patcha 1.4 cumulated, powinien zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z tą gierką wszystko ładnie zainstalowane, wymagania spełnione : Radeon HD 2600XT 1.50RAM 3.00GHz. Ale nie widac postaci mojej i wrogów nic słychac jak gadają widac cienie ale ich nie ani mojej broni.Nie wiem co mam zrobic kupiłem na gram.pl za 18,00 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:54, WyszkowiakO napisał:

Witam. Mam problem z tą gierką wszystko ładnie zainstalowane, wymagania spełnione : Radeon
HD 2600XT 1.50RAM 3.00GHz. Ale nie widac postaci mojej i wrogów nic słychac jak gadają
widac cienie ale ich nie ani mojej broni.Nie wiem co mam zrobic kupiłem na gram.pl za
18,00 zł.


Proponuje zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej, a jeśli nie słychać dzwięków to również i do karty muzycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:57, rafekx 12 napisał:

> Witam. Mam problem z tą gierką wszystko ładnie zainstalowane, wymagania spełnione
: Radeon
> HD 2600XT 1.50RAM 3.00GHz. Ale nie widac postaci mojej i wrogów nic słychac jak
gadają
> widac cienie ale ich nie ani mojej broni.Nie wiem co mam zrobic kupiłem na gram.pl
za
> 18,00 zł.

Proponuje zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej, a jeśli nie słychać dzwięków
to również i do karty muzycznej

Sterowniki mam najnowsze dopiero tydzień temu zakupiłem karte graficzną.Do muzycznej też mam najnowsze.To nie chodzi na pewno o to.Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:05, kavior15 napisał:

Jestem podczas zadania "Domek na drzewie", i coś mi się stało, że jak wychodzę z budynku
na te wiszące mosty i gdy wcisnę strzałkę w przód to postac sama idzie albo nie chce
mi nie raz strzelac.
Wcześniej nie było tego problemu. Wie ktoś jak to naprawic?
Już 3 raz proszę o pomoc. :|
Hej no pomoże ktoś? Nie ukończę gry przez ten problem. :|


Nie wiem skąd to jest. Kiedyś też mi się broń zacinała... i nie pamiętam jak temu zaradziłem :P!! Spróbuj zmienić broń, albo przeładować magazynek, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 11:54, WyszkowiakO napisał:

Witam. Mam problem z tą gierką wszystko ładnie zainstalowane, wymagania spełnione : Radeon
HD 2600XT 1.50RAM 3.00GHz. Ale nie widac postaci mojej i wrogów nic słychac jak gadają
widac cienie ale ich nie ani mojej broni.Nie wiem co mam zrobic kupiłem na gram.pl za
18,00 zł.

A ja proponuję wywalić i zainstalować grę od nowa. No i może zainstaluj DirectX jeszcze raz, tak na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować