Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Far Cry - Temat ogólny

1745 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2008 o 14:21, 143872 napisał:

Mam problem, jestem już prawie na końcu, wiem że muszę dojść do windy ale jest ciężko
bo zawsze ginę i nie wiem jak mam to zrobić. Tych mutantó z wyrzutnią rakiet jest sporo
i nie nadążam ich zabijać. Jest jakiś sposób na nich? I jak mam dojść do windy?


Ja też sie ztym męczyłem i zrobiłem tak. Zaatakowałem jednego i schowałem sie w rogu przed wyjściem. Jak wychodzili mutanty i to w ganie całą serie. I tak wszystko 5. Jak zabijesz je wten sposób droga otwarta, nie będzie juz innych mutantów. Zestrzel jednego na budynku po lewej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 14:27, marcinshinoda napisał:

Ja też sie ztym męczyłem i zrobiłem tak. Zaatakowałem jednego i schowałem sie w rogu
przed wyjściem. Jak wychodzili mutanty i to w ganie całą serie. I tak wszystko 5.

Ale jak mam ich zabić? Jak strzelam do nich to musze z karabinu szturmowego z 3 magazynki wytracić a w tym czasie te mutantu wystrzelą te rakiety i pół życia mi zabiera a jak odejde kawałek to inne do mnie strzelają. Jest jakiś dobry sposób żeby ich zabić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:01, 143872 napisał:

> Ja też sie ztym męczyłem i zrobiłem tak. Zaatakowałem jednego i schowałem sie w
rogu
> przed wyjściem. Jak wychodzili mutanty i to w ganie całą serie. I tak wszystko 5.

Ale jak mam ich zabić? Jak strzelam do nich to musze z karabinu szturmowego z 3 magazynki
wytracić a w tym czasie te mutantu wystrzelą te rakiety i pół życia mi zabiera a jak
odejde kawałek to inne do mnie strzelają. Jest jakiś dobry sposób żeby ich zabić?


W głowe celuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:24, marcinshinoda napisał:

W głowe celuj

W tym momencie zrobiłeś ze mnie kretyna. Zawsze jak mordowałem najemników to szły same headshooty a jakoś nigdy nie pomyślałem żeby strzelać mutantom w głowe, widocznie dlatego tak ciężko było mi ich zabić. Jestem idiotą ale dzięki za pomoc, napewno teraz sobie poradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:07, Draxvoxdor napisał:

Ino ja gram w far crya na tym sprzecie:
1,6 Ghz
512 ram
128 mb, bez shaderow i T&La
Gram na niskich i jeszcze mi sie przycina czasem...


Przetestowałem demo.
Dziwne, u mnie gra w rozdziałce "1024x768x32" i opcjach w większości na medium chodzi całkiem dobrze. Znaczy dla mnie całkiem dobrze, może niektórzy uznali by to za niegrywalne, ale ja jestem przyzwyczajony. :P Tylko mam problemy z grafą, w bunkrach/budynkach tekstury znikają, robią się czerwone itd. Ale to praktycznie w każdej grze mam z tymi teksturami problem, to wina prawdopodobnie nie za dobrej zgodności mojej karty graficznej i płyty. Tą drugą wymieniam, więc nie długo będę mógł się Far Cry''em bardziej cieszyć. Po zagraniu w demo, jestem prawie pewien że chcę się zaopatrzyć w pełną wersję.

Jeszcze jedno pytanie - ta gra ma jakiekolwiek "życie w multi"? Gra w to ktoś online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 1,83ghz, 768 ramu, radeona 9200 i gram na minimalnych ale wyciągam ok. 40 fpsa choć czasem i do 20 zejdzie ale gra mi się przyjemnie, grafika mi nie przeszkadza wręcz przeciwnie wygląda ładnie. Co do multi to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:23, 143872 napisał:

A ja mam 1,83ghz, 768 ramu, radeona 9200 i gram na minimalnych ale wyciągam ok. 40 fpsa
choć czasem i do 20 zejdzie ale gra mi się przyjemnie, grafika mi nie przeszkadza wręcz
przeciwnie wygląda ładnie. Co do multi to nie wiem.

Ja mam Radka 9200, 512 ram, procek 2 ghz i gram w FC na średnich, a nawet niektórych wysokich ustawieniach i mi sie dobrze gra ;p Racja, czasami sie przytnie, ale ogólnie chodzi płynnie, aż sam sie dziwie. W każdym razie prawie cały czas mam coś około 30-35 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sama misja i 3 dni stracone... Rozwal mutanty, które strzelają z karabinku (te skaczące). Cały czas bądź za rogiem (przy wejściu). Jak nadejdzie gość z rakietami w tedy mu w główkę celuj :) Ja tak rozwaliłem wszystkich, ale straciłem na to 45min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mógłbym grać na nieco wyższych ale po co? Grafika jest dobra, prawie że lepszej nie widziałem na moim złomie ale po co mam ryzykować kilka fpsów w zamian za lepszą grafikę która i tak jest dobra :]
@DJ Danielus

Dnia 27.03.2008 o 18:34, NuGGet napisał:

Ta sama misja i 3 dni stracone...

Tego nie rozumiem. Ale zrobię jak mówisz ale już nie dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:40, 143872 napisał:

No ja mógłbym grać na nieco wyższych ale po co? Grafika jest dobra, prawie że lepszej
nie widziałem na moim złomie ale po co mam ryzykować kilka fpsów w zamian za lepszą grafikę
która i tak jest dobra :]

Może i racja, ja też na początku grałem na minimum, ale jak ustawiłem sobie wyższe opcje to od razu gęba sie bardziej cieszyła podczas gry ;] Szczególnie szczegóły otoczenia na wysokich opcjach fajnie wyglądają, bujająca trawa itp ;p Raz nawet ustawiłem cienie na wysokie, wtedy dopiero gra fajnie wygląda, jak idziesz przez dżungle to cienie tak fajnie przechodzą po broni, prawie jak Crysis ;p Ale ja bym Ci radził tak czy inaczej poeksperymentować z ustawieniami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:05, DJ Danielus napisał:

Widoki w grze to jest to! Aż chce się ją drugi raz przejść z tego powodu :D Szkoda, że
na nowszych kartach są problemy z teksturami.... :/


eee...widoki to fajne są na początku, potem już nie tak bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niby masz rację, ale i tak niewiele widoków przebijało ten kiedy wyłaziło się na początku gry z bunkra i z tego pagórka patrzyło na zatoczkę...w Crysis''sie zrobili podobny moment, wychodzisz na pagórek o wschodzie słońca, a na dole zatoczka, ponton pływa, ludzie z karabinami robią co do nich należy :P to chyba taki znak specjalny ludzi z Crytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:37, DJ Danielus napisał:

Hah! Ważne, że są takie miejsca :) Szkoda, że opłacone jest to wymaganiami... Ale Far
Cry większości raczej pójdzie.


Zgodzę się z tym. :P Teraz większość graczy ma takie PC , że i najnowsze gry pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie gra znudziła. Za dużo biegania po tej dzungli albo monotonnych budynkach. Zmusiłem sie do przejścia jej. Czasami powtarzałem jeden etap po 20 razy po save nie było a pod rząd do zabicia było kilka mutantów z rakietnicą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 20:55, marcinshinoda napisał:

Mi sie gra znudziła. Za dużo biegania po tej dzungli albo monotonnych budynkach. Zmusiłem
sie do przejścia jej. Czasami powtarzałem jeden etap po 20 razy po save nie było a pod
rząd do zabicia było kilka mutantów z rakietnicą:P


ja tam staram się w takich miejscach brać objazd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować